Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Wpłaty 20.02.2020 elik 80 zł Saldo 78,76 zł Saldo Marty: +150 zł:) Wypłata Marta: 165 zł Saldo Marty -15 zł Wspólne saldo Marta i Bajka 20.02.2020 63,76 zł
  2. Sunie otrzymały 80 zł z bazarku elik. Dziękuję:)
  3. W natłoku spraw zapomniałam napisać,że Dunia ma swój dom. Guzek wycięty, Dunia kwitnie a ja mam mnóstwo wiadomości co u niej.
  4. Wczoraj miałam kontakt w sprawie Balbinki. Pani pisała non stop smsy. Zadzwoniłam po którymś bo nie lubię rozmowy przez smsy. Poczta głosowa... Poprosiłam o kontakt telefoniczny ale Pani nie zadzwoniła... Dziwne:(
  5. Lorka ma dom. Doriana została zabrana do hoteliku przez wolontariuszkę , dopytam. Jest masa nowych psiaków. ma zdjęcia niektórych na mailu.
  6. Ptyś ma dom:):):) Przed chwilą dostałam wiadomość. Znajoma wolontariuszki dzisiaj go adoptowała. Ma już jednego psiaka z tego schroniska. Domek cudny. Już mam zdjęcie.
  7. Proszę o ogłoszenia dla Ptysia. Na Wrocław i Śląsk
  8. Ewa Marta dziękuję:)
  9. On się potwornie boi. Jest z czterema innymi psami. Ptyś bo tak go nazwałam, umiera w kojcu ze strachu. Proszę o ogłoszenia . To mały , młodziutki psiaczek.
  10. Tak wczoraj,dziękuję:)
  11. Elu kochana dziękuję z całego serca. Konto to samo.
  12. Ja to wiem:) Żartobliwie ją tak roboczo nazwałam. Śmiałam się z anecik ,że dwóch "Tyć nie może być" :) Nuna bardzo ładnie:) i super pasuje:) Bardzo dziękuję za wizytę. Lili czyli szczeniaczek dla którego dzisiaj była wizyta już się pakuje:)
  13. Tycia już u anecik:)
  14. Dziękuję:)Nie wiem co się stało już pisałam raz ,że dziękuję a teraz widzę ,że nie ma tego postu. b-b tym bardziej dziękuję:)
  15. Ojej to wspaniale.
  16. Nikt mądry...
  17. Cudownie:) Poker podziękuj Koleżance za kolejną, uratowaną bidę. Dzięki Wam spora gromadka psiaków ma dobre , bezpieczne , kochające domy.
  18. Pilnie potrzebna wizyta we Wrocławiu na Wierzbowej. Chodzi o szczeniaczka . Nie pokazywałam go na dogo.
  19. Przepraszam jeśli nie jestem na bieżąco na wszystkich wątkach i może się wydawać , że to zaniedbanie ale ilość psich nieszczęść z jakimi się każdego dnia spotykam, walka o uratowanie biedaków ze schroniska jest ogromna. Większości z nich nawet nie pokazuję na dogo bo wiem ,że wszyscy tu mają ograniczone możliwości i nie chcę Was obarczać. Jeśli jednak jest potrzebna jakakolwiek pomoc to proszę przypominajcie , piszcie. Strasznie mi przykro z powodu Balbinki ale byłam pewna , że Balbinka jest ogłaszana. mdk8 uratowałaś Balbinkę , wybacz nam ,że gdzieś uciekło wsparcie w ogłaszaniu suni. Nie wiem sama jak mam wszystko ogarnąć , jak dopilnować.
×
×
  • Create New...