Przepraszam jeśli nie jestem na bieżąco na wszystkich wątkach i może się wydawać , że to zaniedbanie ale ilość psich nieszczęść z jakimi się każdego dnia spotykam, walka o uratowanie biedaków ze schroniska jest ogromna.
Większości z nich nawet nie pokazuję na dogo bo wiem ,że wszyscy tu mają ograniczone możliwości i nie chcę Was obarczać.
Jeśli jednak jest potrzebna jakakolwiek pomoc to proszę przypominajcie , piszcie. Strasznie mi przykro z powodu Balbinki ale byłam pewna , że Balbinka jest ogłaszana.
mdk8 uratowałaś Balbinkę , wybacz nam ,że gdzieś uciekło wsparcie w ogłaszaniu suni. Nie wiem sama jak mam wszystko ogarnąć , jak dopilnować.