Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Nie wiem dokładnie. Nie znam się niestety więc nie pytałam.
  2. Doszły wpłaty na obie sunie Ewa R. 400 zł elik 25 zł Dziękuję:):)
  3. Zastanawiamy się z Jagną jak to możliwe, ze są dobre wyniki...
  4. Przepraszam dopiero odczytałam. To ogromny malamut. Dziękuję :)
  5. Przypominam o fakturze z sterylkę na schronisko w wysokości 100zł.
  6. Oby to nie było nic poważnego.
  7. Z drugiej strony jak ona urodziła bez komplikacji.
  8. Bajka już lepiej się czuje. Wczoraj byłam cały dzień w trasie, Jagna przekazywała mi informacje przez telefon. Strasznie się bałam, było bardzo źle:( Dzisiaj Mąż Jaagi był z nią u weta, czekamy na wyniki badania krwi.
  9. Jak się okaże,że wyniki są złe trzeba powiadomić domy , które adoptowały córeczki.
  10. Bajka już lepiej się czuje. Wczoraj byłam cały dzień w trasie, Jagna przekazywała mi informacje przez telefon. Strasznie się bałam, było bardzo źle:( Dzisiaj Mąż Jaagi był z nią u weta, czekamy na wyniki badania krwi.
  11. Rufik w przyszłym tygodniu ma operację ale nie ma dokąd wrócić....jedynie do schroniskowej budy...
  12. Rambo to młodziutki , mały , uroczy psiak w typie pinczera. Cudny charakter, chodząca miłość.
  13. Na wynikach jest słowo Fundacja.. Wyjaśniam,że nie ma żadnej Fundacji , która pomaga suniom. Stowarzyszenie udostępniło konto i dlatego część faktur jest na Stowarzyszenie ale w ramach zebranych z dogo pieniędzy. Była zbiórka na szczeniaki i suczki bo jest ich sporo ale już wiem,że koszty jakie powstały ( szczeniaki chorowały) przekroczyły zbiórkę i .Sama kupiłam surowicę , którą przywoził Mąż Jaagi. Marta i Bajka są w tej chwili na mojej głowie Nie wiem jak zapłacę za kolejny miesiąc hotelowania o reszcie nie wspomnę:( Mam trochę srebrnej biżuterii czy któs zrobiłby bazarek , ja obfocę i zajmę się wysyłką fantów.
  14. Bardzo proszę o wsparcie.
  15. Szukam transportu dla psiaka w typie malamuta na trasie Gostynin ewentualnie Kutno , Płock do Warszawy.
  16. Na razie nie wpisuję tych 280 zł do rozliczenia.
  17. Wysyłam Jagnie 280 zł na sterylkę Bajki. Włożyłam z własnej kieszeni Czy mogę prosić o złoszenie do sterylkowej skarperty ? 100 zł zwróci schronisko.
×
×
  • Create New...