Na wynikach jest słowo Fundacja.. Wyjaśniam,że nie ma żadnej Fundacji , która pomaga suniom.
Stowarzyszenie udostępniło konto i dlatego część faktur jest na Stowarzyszenie ale w ramach zebranych z dogo pieniędzy.
Była zbiórka na szczeniaki i suczki bo jest ich sporo ale już wiem,że koszty jakie powstały ( szczeniaki chorowały) przekroczyły zbiórkę i .Sama kupiłam surowicę , którą przywoził Mąż Jaagi. Marta i Bajka są w tej chwili na mojej głowie
Nie wiem jak zapłacę za kolejny miesiąc hotelowania o reszcie nie wspomnę:(
Mam trochę srebrnej biżuterii czy któs zrobiłby bazarek , ja obfocę i zajmę się wysyłką fantów.