Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. fajnie by bylo, gdyby przed zimą dom znalazł. szkoda mi go w mrozy w budzie:(
  2. jutro jedziemy na Białobrzeską. będziemy od 15.30 czekać na przyjęcie między umówionymi pacjentami. ponieważ my nie możemy wyjść z domu na dłużej niż 4 godziny (ze względu na chorą Rudzię), o 17 zmieni nas Gosia Tora&Faro, za co jej ogromnie dziękuję:loveu:
  3. u Juryśka wszystko dobrze. jest grzeczny, kochany i bezproblemowy. bardzo lubi w ogródku, gdy siadam na trawie, a on opiera się o moje plecy.
  4. Karma dla Buni dotarła - wielkie dzięki:)
  5. słodziak z Krecika - wygląda, jakby miał bamboszki na nóżkach:)
  6. [quote name='Tora&Faro']Tutaj w nocy przeszło jakieś tornado normalnie....ale dzisiaj jest już ok:) wracaj Kochana;)[/QUOTE] a u nas noc spokojna w przyrodzie (tylko ja niespokojna, bo balam się,że do roboty zaśpię;))
  7. hormon nazywa się Estrofem mite - 28 tabletek Sonia bierze 2 tabletki raz dziennie
  8. wstawiam rozliczenie Simonki [B]Simona wydatki:[/B] 422zł antybiotyki, opatrunki (lecznica w Białymstoku) – zapłaciła Evelin [COLOR=red]1000zł operacja łapy (lecznica Książęca)- założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] [COLOR=red]50zł konsultacja po operacji (lecznica Książęca 9.12.09) – założyła Fundacja - spłacone[/COLOR] 74,50zł zmiany opatrunków, antybiotyki (lecznica Babice Stare) – zapłaciła Evelin [COLOR=red]308zł zmiany opatrunków, przeciwbólowe, antybiotyki, rtg łapy, szczepienie na wściekliznę (lecznica Babice Stare) – założyła Fundacja – spłacone[/COLOR] [COLOR=red]80zl konsultacja po operacji (lecznica Książęca 20.01.10) – ze zbiórek z konta Fundacji[/COLOR] [COLOR=red]14,40zł lek Ossopan – ze zbiórek z konta Fundacji[/COLOR] [COLOR=red]80zł konsultacja po operacji (lecznica Książęca 03.03.10) – ze zbiórek z konta Fundacji[/COLOR] [COLOR=Black]38,68zł lek OSTEOGENON.(gotówka od przyjaciółki Ewy Marty) [COLOR=red][/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red]300zł operacja – wyjęcie drutów [COLOR=red]ze zbiórek z konta Fundacji[/COLOR][/COLOR] [COLOR=Red]240zł sterylizacja [/COLOR][COLOR=red][COLOR=Red]ze zbióre[/COLOR]k z konta Fundacji[/COLOR] [B]Razem: 2807,58zł[/B] [B]Wpłaty:[/B] 200zł Evelin 30zł GACKN1 100zł Cantadorra 110zł Isiak (bazarek ronji) 50zł EWA MARIA G. 15zł Danuta Sz. 30zł edrgaska 7zł NINKA (bazarek Evelin) 100zł Isiak (bazarek Isiak) 20zł pucka69 (bazarek Evelin) 60zł pucka69 20zł Marta S. 300zł Faerie 57zł kropka77 100zl forum labradory.org 94zł kropka77 300zł Jolanta R. 20zł Teresa Borcz 14zł Enia (bazarek Evelin) 25zł hop! (bazarek ronji) 60zł ludwa (bazarek ronji) 280zł Isiak (bazarek Isiak) [FONT=&quot]28zl Małgorzata M.[/FONT] 50zl Ania, przyjaciółka Ewy Marty (gotówka – zapłacono za lek 38,68zł) – u mnie zostało 11,32zł (wydane na transport na sterylizację) [B]Razem: 2070zł[/B] [B]Na koncie Fundacji 2020zł[/B] Fundacja zapłaciła do tej pory 2072,40zł Na minusie na koncie Fundacji 52,40zł
  9. Asior, ja patrzę na to inaczej - patrzę na to z perspektywy ilości czasu poświęcanego Soni i Kairowi ale nie chcę się kłócić. każda z nas ma prawo do swojego zdania. Bylam dziś u weta z Didi, przy okazji spytałam o Sonię. Dziś kończymy lek Lespewet i nie wiedziałam, czy trzeba przedłużyć. na razie nie przedłużają. za jakiś czas trzeba sprawdzić próby nerkowe. kontynuujemy hormon i jak go skończymy mamy się pokazać. jest chyba ciut lepiej, Sonia nie wylizuje się. nie ma też plam na podłodze. nasz materac wynoszę, więc też nie mogę stwierdzić czy popuszczania zupełnie ustały. poza tym Sonia popuszczała falowo. obserwujemy ją na razie. poprosiłam o wystawienie faktury, tylko kolejka duża była i odbiorę w piątek.
  10. mam taki makaron co zalewa się wrzątkiem, ale psy go niechętnie jedzą. wolę im ugotowac, mam poczcie, że to zdrowsze
  11. Nutusiu, jutro nie wiem o której do domu wrócę. Idę do pracy, muszę zrobić zakupy. Bezpieczniej byłoby dziś:)
  12. Nutusiu, dziś muszę pojechać do weta z moją Didi. Bartek pojechał odebrać mój samochód od mechanika aż za Otwock - nie wiem o której wróci, czy my się wyrobimy z wetem do 18. chyba, że pojedziemy po 18. tak możemy zrobić:)
  13. ja już wiem, po czym Wiśnia mógł mieć rozwolnienia - po makaronie. wcześniej gotowałam ryż, ale mi się skończył i rozpoczęłam zapas makaronu (ludzkie świderki). to był czas Wiśniowych rozwolnień. wczoraj dostał ryż i jest ok. Wiśnię czekają jeszcze jedne badania moczu. pomyślałam, że zrobimy je jak skończy tę karmę na szczawiany. karma skończy się za jakiś tydzień, może 10 dni.
  14. generalnie i tak jest coraz lepiej, ale choroba nie ustępuje.
  15. Nutusiu, ja kupiłam rybę na bazarku. Mam jeszcze trochę swojej i dla Emi dostałam od Ludwy dużo, więc się podzielę - wyślę Ci pocztą - podaj mi na pw adres, bo jutro Bartek będzie na poczcie. Ja Emi sypię dużo tego, ale malemu psu to łyżeczka wystarczy (tylko trzeba namoczyć tę rybę w gorącej wodzie). Można tym polać karmę suchę, albo dodać do gotowanego.
  16. są nowe duże krosty w sierści i ta pokrzywka na udzie trochę rozdrapana...
  17. bierze olej z wiesiołka i suszoną rybę. dr Dembele nie zalecił żadnych witamin. w czwartek idziemy na kontrolę, zapytam co powinna dostawać
  18. no niestety trochę się drapie. jak ułoży jej się śniadanie, zrobię jej "przegląd"
  19. zaległy paragon za antybiotyk 19,50zl a tu krostki - słabo je widać w tym ostrym slońcu
  20. kształt czaszki:) czyli nasza Emi trochę ogarowata jest;)
  21. po tatuażu nie da się znaleźć właściciela?
  22. Nutusiu, na szybki porost sierści, polecam rybę suszoną. Wiśnia dostawal do jedzenia 3 łyżeczki i wygolona rana na udzie zarosla momentalnie (pamiętam dla porównania jak długo zarastał Morek po amputacji łapy).
  23. Emi była z siebie bardzo dumna:) a jaki ma tubalny szczek, basowy;)
×
×
  • Create New...