-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Młody cocker spaniel - Pszczyna (Śląsk) - MA DOM!
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Szczerze mówiąc pies jest bardzo agresywny wobec domowników, ale oni sobie powoli z tym radzą. Za agresję karzą go ignorowaniem - to przynosi jak na razie najlepsze rezultaty. -
**Kilkanaście kg DALMATYŃCZYKA** Szkielet psa - CZAKRA ma dom.
Isiak replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Dziś zrobiłam przelew 20 zł z bazarku - pieniążki wpłaciła Gosia121. Dziękuję Gosiu za udział w bazarku i pomoc :loveu: -
Młody cocker spaniel - Pszczyna (Śląsk) - MA DOM!
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Piesek dzisiaj miał zabieg operacyjny na obydwu oczkach - wypadnięty gruczoł trzeciej powieki. W nowym domu zadomowil sie na całego - do tego stopnia, że ustawia nowych państwa po kątach :evil_lol: -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Isiak replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Witaj Baj-Do! Moja suka też nie pozwalała czesać "tyłów". Okazało się, że ma silny stan zapalny stawów biodrowych :crazyeye: i zapewne ból tej okolicy był przyczyną takiego zachowania. A nawet nie kulała na żadną łapę :shake: -
Ja też ogromnie się cieszę :multi:
-
:multi::multi::multi:
-
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czyli niemal naprzeciw Urzędu Skarbowego! Gdzie na ławce spał ten pijak z suczką i szczeniorkiem! To musi być ten sam maluch, którego widziała koleżanka! -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Malutka jest naprawdę do schrupania :loveu: Ciekawa jestem, w którym to miejscu w Pszczynie ją znaleziono. Ale pewnie to i tak nic nie znaczy, bo drań mógł przynieść pudło w to miejsce skądkolwiek. -
Kochana mordeczka :loveu:
-
Jakie cudo, i jaki zabiedzony :-(
-
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A w którym miejscu ona została znaleziona? -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ihabe :loveu::loveu::loveu: ona ma u Was jak u Pana Boga za piecem! -
Młody cocker spaniel - Pszczyna (Śląsk) - MA DOM!
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
I na bieżąco będę mieć wieści z nowego domu, bo zabiera go rodzina mojej koleżanki-sąsiadki :lol: A ona ma z nimi prawie codzienny kontakt telefoniczny, i często ich odwiedza, to i fotki będą :evil_lol: -
Młody cocker spaniel - Pszczyna (Śląsk) - MA DOM!
Isiak replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Dziś zobaczyłam psa przywiązanego przed sklepem. Oko bez zmian :shake: Poczekałam na gościa i zagadnęłam go. Okazało się, że moja opinia o nim była krzywdząca. Owszem, często siada na ławeczce z owymi mało interesującymi jegomościami, ale to akurat przeważnie są sąsiedzi z jego bloku, to sie przysiada. Może i co wypije czasem, bywa. Ale psy kocha. Jego chwiejny chód to efekt choroby nóg. Koleżanka przypomniała sobie, że dawno już on chodził tylko o kulach, teraz radzi sobie bez nich, ale chodzi wolno i lekko chwiejnie. Na moje pytanie, dlaczego oczko spaniela nie jest leczone, powiedział, że lekarz stwierdził, że pies może z tym normalnie żyć, a oni nie mają pieniędzy na operację. I że ma tego psa od dwóch miesięcy. Zabrał go od sąsiada z drugiego piętra, który go bił i kopał (i to miał być ten dobry dom :angryy: ) On mieszka z matką staruszką, są biedni, ale nie mogli znieść złego traktowania Frodo i zabrali go do siebie, mimo, że mają już tego kundelka adoptowanego ze schroniska. Pan zgodził się sprzedać Frodo za symboliczną cenę, pod warunkiem, że trafi w dobre ręce. Takie ręce już na niego czekają :loveu: Pan zgodził się na to, by przed kupnem zobaczyl psa lekarz weterynarii, ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia i odrobaczenie. Zależy mu na tym, żeby pies miał dobrze, a przyznał, że jemu jest trudno z dwoma psami, i finansowo, i fizycznie, tym bardziej, że mieszka na 4 piętrze bez windy. Tak więc jutro zapewne (jesli wetka będzie dyspozycyjna) odwiedzimy Frodo i pojedzie do nowego domu z ogródkiem, takiego kochającego, cierpliwego domu, już na stałe, na całe jego psie życie :loveu: -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cudownie, że sprawy przybrały taki obrót :loveu: Ja byłam dzisiaj u moich wetów i wspominałam o malutkiej, żeby domku szukać, a tu okazuje się, że nie będzie chyba takiej potrzeby :multi: -
Moja cavisia ma 6 lat i ostatnio przy prześwietleniu okazało się, że ma bardzo powiększone i zaokrąglone serduszko :-( Bardzo szybko się męczy. Dwa lata temu wszystko z sercem było OK. Ma jeszcze inną dolegliwość, która utrudnia jej życie, nie związaną z sercem.
-
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A w lecznicy Pod Aniołami, za kościołem? Tam też byloby dobrze cos powiesić. Mogę to zrobić. -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mówiła, że nie przyglądała mu się, nie rozpoznałaby go, zwróciła uwagę tylko dlatego, że maluch płakał, i zdziwiła się, że taki osesek chyba jeszcze ślepy tam się znalazł. Suczki też nie rozpozna, bo dla niej "wszystkie psy wyglądają tak samo" :shake: -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ależ mnie denerwują te przeskakujące posty :angryy: Klaudus, a może malutkiej zrobić ogłoszenie i w lecznicach powiesić, tam koło wieży ciśnień i Pod Aniołami? -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak, koleżanka w Pszczynie mieszka, ale o wzięciu psa nie chce słyszeć. Ja tylko pojąć nie mogę, jak mogła tak obojętnie minąć to całe towarzystwo :shake: -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj kolezanka z pracy powiedziała mi, że w zeszłym tygodniu w któryś dzień, jak była ładna pogoda (hmmm... a był taki dzień w ogóle? :cool1:) jechała na rowerze i na ławce przy Urzędzie Skarbowym spał pijak, a obok niego siedziała mała suczka z płaczącym szczeniaczkiem, malusieńkim, oseskiem. I że malec był brązowy z ciemnym pyszczkiem. To być może była ona :-( Co za świat! :angryy: -
Dom tymczasowy na CITO dla suczki ze szczeniakami!!! Chrzanów!!!
Isiak replied to blonditipsy's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']ktoś ją zabrał? :-( [/quote] Tutaj jest link do wątku maleńkiej :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/pszczyna-4-tygodniowy-szczeniaczek-przemoczony-w-kartonie-dt-na-juz-potrzebne-140337/[/URL] -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Słodziuka jest, miodzio :loveu: -
**Kilkanaście kg DALMATYŃCZYKA** Szkielet psa - CZAKRA ma dom.
Isiak replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Wczoraj koleżanka z poza dogo wpłaciła 20 zł na sunię.