Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Widziałam reportaż w TV regionalnej na 3 i obejrzałam TV Silesia w necie. Bajko, jestem pod wielkim wrażeniem Twojego spokoju i rzeczowości wypowiedzi. Ja bym nie potrafiła zapanowac nad emocjami - cóż, histeryczka ze mnie... Wielkie ukłony dla Ciebie i Twojej pracy! A przy okazji, czu ktoś może mi powiedzieć, co się stalo z dogo, że nie mogę zrobić bazarku? Inni robią, np. Diana79, proszę o podpowiedź, jak po zmianach na dogo trzeba się do tego zabrać?
  2. Chcę zrobić bazarek, ale nie umiem założyć nowego wątku. Co się dzieje z dogo?
  3. Zrobię bazarek, ale to tak niewiele... :( A pismo jest świetne, dobra robota.
  4. Czytam od początku i ryczę... i nic sensownego napisać nie mogę :( Tym bardziej, że jakoś brak mi wiary w nasze sądy i naszych sędziów.
  5. [quote name='__Lara'][B]Isiak[/B] - nic już nie wpłacamy. Verter ma dom, wszystko jest uregulowane. Tego się trzymamy.[/QUOTE] Dzięki za odpowiedź :lol:
  6. A ja mam pytanie - czy dalej wpłacać na Vertera? Zostały jakieś długi? Hmmm... domek też jeszcze nie tak całkiem pewny...
  7. :loveu::loveu::loveu:
  8. Podejrzewam, że jak sprawa ucichnie, to umorzą :shake:
  9. :flaming::flaming::flaming: Ręce opadają...
  10. Obie sunie mi się bardzo podobają, ale ta biała jest BOSSSSKA! :loveu: Cudownie, że mają prawdziwe domki, biedne chudzinki :loveu:
  11. Umieściłam linka do Twojego wątku na "Goldeny w potrzebie", może tam więcej "właściwych" osób zajrzy. A tak między nami, to nie rozumiem, jak można dać komuś w prezencie żywe stworzenie bez uzgodnienia z obdarowanym. Po prostu zwalić komuś na głowę kłopot i już, a ty się człowieku potem martw, co z tym fantem zrobić :shake: Potraktowali tego malucha jak pluszową zabawkę.
  12. Proszę, "goldeniarze", zajrzyjcie, maluszek potrzebuje pilnie domu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13367701#post13367701[/URL]
  13. Jaka ona śliczna! Jak marzenie! Co się z tymi ludźmi dzieje, że tak traktują czujące istoty! :shake:
  14. Buda obłędna :-o a metrażem zbliżona do mojego mieszkania :evil_lol:
  15. Isiak

    Field spaniel

    Czekoladowa piękność, mniam, mniam... :loveu:
  16. Isiak

    Field spaniel

    Superowy nowy członek rodziny! :loveu: Gratuluję! :lol:
  17. Super, że Verterek będzie mieszkał w takim raju! :loveu:
  18. Isiak

    Field spaniel

    [quote name='Saskja'] "Sprzedam małe gończe gaskońskie, umaszczenie płowe" - prawie umarłam ze śmiechu, bo gaskońce są niebieskie, mają to w nazwie (Petit [B]Bleu[/B]...)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pamiętam, jak kiedyś na wystawie w Poznaniu po raz pierwszy w życiu zobaczyłam "na żywo" duże gaskońskie... zakochałam się :loveu:
  19. Piękny! Takie cudo na łańcuchu :crazyeye: z taką króciutką sierścią...:shake: całe szczęście, że zabrałyście go przed zimą.
  20. Trochę nie było mnie na dogo, a tu TAKIE wieści :loveu: Wszystkiego dobrego Nelly w nowym domku! I dziekuję domkowi za pokochanie Nelly! :loveu:
  21. Mnie przypomina owczarka belgijskiego - zapewne przez to śliczne umaszczenie :loveu:
×
×
  • Create New...