Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ten filmik widziałam jakiś czas temu w telewizji. Ryczałam przy tym jak bóbr, i teraz też ryczę :( I ledwo klawiaturę widzę, a muszę napisać, że doszło 50 zł stałej deklaracji od joanny.dymek. Kaja bardzo, bardzo dziękuje!
  2. Kajunia wzbogaciła się o 15 zł od cioteczki Jo37 i 20 zł od cioteczki ateny21 :) Dziękujemy :)
  3. [quote name='papillonek']Myślę ,ze właściciele łakomych psów chcieliby miec taki problem ,jakim jest niejedzenie i odwrotnie :D[/QUOTE] Moja poprzednia sunia był żarłokiem z nadwagą (na gotowanym jedzonku). Odgłos otwieranej lodówki lub stawiania talerza na stole wyrywał ją z najgłębszego snu. Przez tę nadwagę szybciej wykończyła ją dysplazja...
  4. Wypróbowałam różne karmy, z tym samym prawie skutkiem. Pies czeka na miskę, po czym sprawdza, co jest w środku i odchodzi. W karmie były już danonki, mielone gotowane kurze łapki, gotowana pierś kurczaka, wołowinka, i nic. karmię z ręki, prawie na siłę. Jak dostawała trochę z obiadu samego rosołku z makaronem czy ryżem i marchewką, wcinała. Jak się ugotowało specjalnie dla niej ryż czy makaron z kurczakiem - nie jadła. Chyba, żeby pannica leżała na kanapie, a ja podawałabym jej jedzenie na łyżce do pychola i namawiała do jedzenia. Tak zresztą wyglądają wszystkie jej posiłki. Koszmar!
  5. Domek szuka małej suni do kochania: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207544-Dobry-domek-szuka-małej-kudłatej-suni[/URL] Ja nie umiem wrzucić zdjęcia, bo utrudniają mi życie jakiś blokady pozakładane w pracy, no i nie wiem, czy charakterologicznie sunia odpowiada oczekiwaniom. Jeśli tak, to myślę, że z jej urodą ma duże szanse :)
  6. Klaudus_, co Ty mówisz, nie jest wyjątkowy?! Jest prześliczny, olbrzymi potencjał w nim drzemie, tylko wykapać, wyczesać i dać dom... Cudny pies i odpowiednio zadbany będzie bardzo reprezentacyjny, już jest. Normalnie zakochałam się w tym jegomościu o bursztynowych oczach... Najbardziej boli mnie bezsilność, że nic nie mogę zrobić :(
  7. O matko, kochana bidulka :( Pewnie dlatego nie podchodzą, że bokser i groźnie wygląda... Jesoooo, jak jej pomóc??? :(
  8. [B]plina, [/B]dziękujemy pięknie! [B]atena21, [/B]nie ma sprawy, może być po 10-tym, a z dodatkowej piątki cieszymy się bardzo! A z wujaszka [B]Ubocze [/B]niezły poeta jest, fiu fiu! :)
  9. Jestem na zaproszenie agumki, na razie tylko zapisuję, jutro przeczytam cały wątek. Sunia zjawiskowo piękna :)
  10. Wpłynęły przelewy od Budryska, Melki i grzenki - dziekujemy! :)
  11. Świetne fotki szczęśliwego psa! A jaki ma brzusio :)
  12. O juz widzę nie trzeba, już jest :) Ślicznotka!
  13. [quote name='Lemoniada']Niepojęte! Co to za człowiek, żeby dziecku kazać zrobić coś podobnego, jestem w szoku...[/QUOTE] Tak wychowywano młodych nazistów i kambodżańskich oprawców. Najpierw dawano dziecku małego szczeniaczka na wychowanie, a jak się już z nim emocjonalnie związało, kazano dziecku go zabić.
  14. [quote name='Kociabanda2']jak znasz przybliżony adres chłopca to powinnaś moim zdaniem powiadomić policję. Przynajmniej postraszą babę. To jest [B]znęcanie się[/B] [B]nad zwierzęciem i nad dzieckiem[/B], bo jak można dziecku kazać zrobić coś tak strasznego?![/QUOTE] Dokładnie!
  15. O matko! Na razie zapisuję, popytam w pracy, ale u mnie wszystko prawie antyzwierzęce...
  16. :crazyeye: Ale ma dziewczyna ogloszeń! Oby odzew jakiś był, bo ze zbiórką na hotel krucho...
  17. Jo37, dziękujemy, wysłałam konto :)
  18. Witam :) Jak strasznie do pracy nie chciało się iść :roll:
  19. :oops: Upss... Przepraszam wujaszka :)
  20. Witam cioteczkę Ubocze na wątku :)
×
×
  • Create New...