-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam na bazarek dla pszczyniaka Rudego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233452-Karmy-dla-psów-i-kotów-dla-Rudego-do-20-10-do-23-00[/URL] -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Isiak replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla pszczyniaka Rudego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233452-Karmy-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-dla-Rudego-do-20-10-do-23-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233452-Karmy-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-dla-Rudego-do-20-10-do-23-00[/URL] -
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
Isiak replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
Ja też trafiłam tu z reklamy bazarków. Urzekła mnie jej delikatna uroda. Szkoda, że nie mogę jej wziąć... -
Zapraszam na bazarek dla Rudego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233452-Karmy-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-dla-Rudego-do-20-10-do-23-00?p=19800290#post19800290"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233452-Karmy-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-dla-Rudego-do-20-10-do-23-00?p=19800290#post19800290[/URL]
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Czy [B]wszystkie[/B] psy z założonych przez Was wątków można uznać za oficjalnych podopiecznych Fundacji? Bo tak mi jeden pomysł w głowie kiełkuje... -
Zatkało mnie... Wystarczy spojrzeć na jego pierwsze zdjęcia na wątku, jeszcze w Punkcie - nie był chudy, wyglądał przyzwoicie... O jesooo...
-
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Kurcze, szkoda... Dzisiaj będę rozmawiać z potencjalnym DT (o ile się zdecyduje - wczoraj zostawiłam namiary do Fundacji) ale domek zapsiony i zakocony. -
Przepiękny, kudłaty, dostojny SPAJKI. ADOPTOWANY!
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']Taki[B] pikuś :loveu:[/B][/QUOTE] Nie, Pikuś siedzi pod telefonem i czeka na SMS-y :) -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Zaglądają, ale nie piszą... Jaki od do innych psów i do kotów? Mógłby mieszkać z gromadką?? -
Okropnie zaniedbany, wychudzony BRUNO. Proszę o pomoc!
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Nieciekawe miał życie biedak... -
Przepiękny, kudłaty, dostojny SPAJKI. ADOPTOWANY!
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ale cudo :loveu::loveu::loveu: Skąd Ci on? Z jakiejś bajki chyba :loveu: tylko teraz biedak do brutalnej rzeczywistości trafił :shake: -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym otrzymania przelewu. Wiem, że wyciągi macie z banku co jakiś czas, ale jak będziecie mieć, to potwierdźcie proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232268-KONIEC-Szampon-i-ksi%C4%85%C5%BCki-o-pupilach-do-21-09-do-23-00-na-Mozarta-i-Arkadi%C4%99"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232268-KONIEC-Szampon-i-ksi%C4%85%C5%BCki-o-pupilach-do-21-09-do-23-00-na-Mozarta-i-Arkadi%C4%99[/URL] Aldona L. to ja :) -
Super, że psiak wreszcie będzie miał dom :) Z bazarku poszło dla niego 23 zł. Lobaria, masz zatkaną skrzynkę. Link do bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232268-KONIEC-Szampon-i-ksi%C4%85%C5%BCki-o-pupilach-do-21-09-do-23-00-na-Mozarta-i-Arkadi%C4%99"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232268-KONIEC-Szampon-i-ksi%C4%85%C5%BCki-o-pupilach-do-21-09-do-23-00-na-Mozarta-i-Arkadi%C4%99[/URL]
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Poszedł przelew z bazarku 23 zł dla Fundacji. -
No ja bym nie oddała :)
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Isiak replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
WITAM SERDECZCZNIE Z CIĘZKIM ZALEM CHCEMY ODDAĆ MAŁEGO YORKA Z KSIĄŻECZKĄ ZDROWIA SZCZEPIONY ODROBACZONY ,GRATIS DODAJEMY SMYCZ I OBROZĘ KOLOR BŁĘKITNY Z KRYSZTAŁKAMI ORAZ SZCZOTKĘ DO CZESANIA SZAMPON I LEZACZEK WSZYSTKO OCZYWISCIE DOSTOSOWANE DO YORKÓW. JEST TO CHŁOPCZYK NAZWALIŚMY GO CHARLI , BARDZO LUBI LUDZI OGROMNIE SIĘ CIESZY NA WIDOK DZIECI. MUSIMY GO ODDAĆ GDYŻ [B]BYŁ TO PREZENT DLA NASZEJ 3LETNIEJ CÓRCI ALE ONA WOGOLE NIE JEST NIM ZAINTERESOWANA... [/B]MOŁO TO POPROSTU NIE CHCE GO NIE LUBI PIESKÓW MARZY O KOTKU WIĘC NIE MA SENSU ŻEBYŚMY GO MIELI BO ON POTRZEBUJE DUŻO CIEPŁA I OPIEKI. JEST BARDZO SŁODKI :)UWIELBIA ZABAWY, LUBI SIĘ KOMPAĆ I OGOLNIE REAGUJE NA TO ZE NIE WOLNO WIĘC JES DOŚĆ GRZECZNY NA TAKIEGO MALUSZKA Taka głupota powinna być karalna :angryy: [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,57883,kochany-york,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Oj cieniu, jaki słodziak! :loveu:
-
GOLDENKA w fatalnym stanie!!!Przeszła pod opiekę Fundacji Warta Goldena.
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.shihtzuas.com/kontakt/[/URL] Hodowla była już w ZKwP (wywalona za łamanie regulaminu hodowlanego, wówczas przydomek "Granica Północy"), Związku Hodowców Psów Rasowych, Polskim Klubie Miłośników Psów Rasowych i kto wie jakich jeszcze stowarzyszeniach pseudohodowców. Sprzedają szczeniaki tylko przez ogłoszenia w necie i allegro, oferują: goldeny, labradory, yorki, shih-tzu, maltańczyki, briardy, teriery pszeniczne. Tutaj cały wątek na dogo poświęcony tej "chodofli" (przed przeczytaniem warto wziąć coś na uspokojenie nerwów): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/127885-Wykluczenie-hodowli-z-ZKwP?[/URL] Chyba nie ma weta w powiecie, który nie zetknąłby się ze szczeniakami stamtąd. Potwornie zarobaczone, ze świerzbem w uszach, sprzedawane chore na parwo - przeróżne przypadki. -
GOLDENKA w fatalnym stanie!!!Przeszła pod opiekę Fundacji Warta Goldena.
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, skąd ona się biedna wzięła, czy nie przypadkiem ze sławnej "chodofli" spod Pszczyny... -
Daisy ma szanse na dom.... Daisy już w domu
Isiak replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie wątek i lecę na bazarek kilometrowy :) -
Trafiłam z wątku Lusi. Ależ słodzizna z Kiry! Przeurocze maleństwo, taka delikatna i wrażliwa sie wydaje, jak księżniczka :) Ona musi iść na kanapę i poduchy :) Straszny to dla mnie widok te psinki w klatce, wzrok tej ostatniej :(
-
[quote name='arabiansaneta']Gryząca cavalierka? W życiu czegoś podobnego nie widziałam.[/QUOTE] Ja też nie :) Małpa kochana już w wieku 8 tygodni rządziła zębami :) Hodowczyni podejrzewała nas z początku nawet o jakieś niecne praktyki wobec niej, no bo kto to widział, cavalier i agresja? Ale już w następnym miocie urodziła jej się taka sama rodzynka :evil_lol: która została u niej w hodowli. Wtedy powiedziała, że już wierzy, że cavalier potrafi i może gryźć. Nam to nie przeszkadzało ogólnie, bo diabeł z niej wychodził tylko wtedy, kiedy nie życzyła sobie pewnych zabiegów. Poza tym to był pies anioł o sercu lwa - niczego się nie bała, ani wystrzałów, ani burzy. A pekinka jest cudna. Gdybym nie miała teraz obecnej cavalierki, to zapewne poważnie przemyślałabym jej adopcję.
-
GOLDENKA w fatalnym stanie!!!Przeszła pod opiekę Fundacji Warta Goldena.
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Czy ona nie podobna bardziej do podhalana?Zaczęłam tak trochę porównywać i ta sierść jakby bardziej kręcona.Niech się wypowiedzą znawcy rasy...[/QUOTE] O matko, jaka bieda! Wydaje mi się, że bliżej jej do goldena niż do podhalana. Goldki też miewają czasem kręconą sierść, a podhalany są większe i białe. Jest jeszcze fundacja Szansa - Na Pomoc Goldenom. Można by i tam dać znać, ma ktoś namiary? Jak nie, będę szukać... -
[quote name='szuwar']Jestes kandydatką idealną!!!![/QUOTE] I do tego przyzwyczajoną do psa gryzącego na codzień :evil_lol: Każde czesanie, obcinanie pazurów, branie na ręce czy podawanie lekarstwa to było :huh: Dobrze, że paszczęka niewielka była (cavalier), ale siłę w niej miała jak rottweiler :diabloti: