Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. A rozmnażalnia pod Pszczyną nadal działa i produkuje :angryy: Na plessie yorki, shih-tzu i labradory :angryy: A ja sformułowane te ogłoszenia, kobita powinna Nobla literackiego dostać :-o Jest też ogłoszenie, że ktoś przyjmie sunię owczarka niemieckiego, może to szansa dla Ziry? Piszą, że duży ogród i ocieplone pomieszczenie przy garażu, czyli wnioskuję, że do domu pies nie będzie wpuszczany, mam mieszane odczucia.
  2. Tez zaglądam, ale z żalu to nawet nic nie piszę...
  3. [quote name='Avilia']Kochani spójrzcie jakie śliczności Isiak wystawiła na bazarek na rzecz naszej Fundacji : http://donka66.blogspot.com/ Isiak :loveu: To nie wszystko :) Mam jeszcze kolejne bileciki, i dwa czekoladowniki, tylko dziennego światła nie mam, żeby zdjęcia zrobić... Muszę z fotkami czekać do wolnego dnia. Aaaa... i jeszcze będą się robić haftowane magnesy na lodówkę, notes scrapowy i UWAGA! PREMIERA NA DOGO! Haftowane fartuszki na butelki wina :)
  4. Chyba więcej by nas było do tego wyściskania :) Pan Dyrektor mógłby tego nie przeżyć :) Dziękujemy bardzo :Rose:
  5. [quote name='Avilia']Mam sporo fantów na bazarek. Porobię zdjęcia i opisy. Czy ktoś mógłby wystawić i pilnować?[/QUOTE] Zgłaszam się :)
  6. [quote name='__Lara']Ja też nie kapuję......[/QUOTE] Wyjaśniłam wyżej.
  7. [quote name='ewu']Przeczytałam i nie czaję.....Ktoś chce duże psie legowisko.. :roflt::roflt::roflt: Post zmienił numer na wcześniejszy - pewnie jakieś posty zostały usunięte. Ktoś sprzedaje klatkę dla psa, dlatego podesłałam. Ale Lobaria już zamówiła :p Dziewczyny, mój głupiutki blog na coś jednak się przydaje :multi: Posta na blogu o fundacji przeczytała koleżanka działająca w Radzie Osiedla i podesłała wieści do Spółdzielni Mieszkaniowej - są zainteresowani i chcą podarować jakieś deski. Nie wiem, czy akurat są Wam teraz potrzebne - ale wydaje mi się, że jak dają, to brać, może znajdzie się ktoś, kto zrobi z nich fajne budy albo podesty? Szkoda, że majsterklepków żadnych nie znam... A jak już o fundacji wiedzą, to może skapną od nich częściej jakieś materiały remontowo-budowlane? Dodatkowo część Rady Nadzorczej ma niepotrzebne koce i kołdry i też chcą je oddać - pytali o adres w Jankowicach. Zaproponowałam wcześniejszy kontakt telefoniczny, żeby się umówić z dostawą, bo może zamiast do chałupki Klaudus_ wolicie do Punktu? Tak że proszę dziewczyny - odbierajcie telefony :lol:
  8. Moja sunia - cavalierka - też jest taka subtelna i bojaźliwa... A gdzie Tibi przebywa? Bo tak sobie pomyślałam, że na forach rękodzielniczych mogłabym ją ogłosić. Kiedyś w ten sposób bardzo szybko znalazłam dom dla dwóch kotów syjamskich, które miały iść do adopcji razem i się udało, i domek bardzo fajny i z tymczasowym utrzymuje stale kontakt :)
  9. Kurcze, ja cały czas o niej myślę, odkąd ją zobaczyłam :( Cały czas kombinuję, gdzie by wytrzasnąć domek, najlepiej stały od razu. Gdybym nie miała mojej suni, to sama bym ją wzięła, ale mama nie zgadza się na drugiego psa, a to ona jest sama z psem w domu, jak ja jestem w pracy. Gdybym mogła sobie pozwolić na pracę tylko na pół etatu...
  10. [quote name='zielonomi']a ja mama pytanie czy jest tu Ktoś z Trójmiasta kto mógłby zaopiekować się odchowaną(roczną) sunią Yorka?chodzi o dłuższą opiekę do 2 miesięcy,sunia wesoła,zdrowa,lubi dzieci.Sunia poszukuje domu tymczasowego gdyż jej właścicielka zachorowała i czeka ją długie leczenie w szpitalu,niestety hotel nie wchodzi w grę dla suni byłby to ogromny stres(jest pieszczochem) a poza tym właścicielki na to nie stać,właścicielka nie ma żadnej osoby która mogłaby sunię "przechować" na czas swojego leczenia-stąd pytanie tu na forum.Jeśli ktokolwiek mógłby pomóc proszę o informację na PW.Dziękuję ...Pozdrawiam[/QUOTE] Jeśli nie masz nic przeciwko temu, mogę zapytać na dwóch - trzech zaprzyjaźnionych forach rękodzielniczych.
  11. To trzymam mocno kciuki :)
  12. [quote name='Drzagodha']Tulik nie przebywa pod opieką Fundacji Zwierzęca Arkadia jeśli o to chodzi. Wraz z innym psem, Hanysem z Pszczyny wyciągniętym z Mysłowic przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS. Oba psiaki trafiły do nas na długo przed powstaniem Arkadii. I mimo, że pochodzą z Pszczyny nie zostały umieszczone nawet na profilu Pszczyńskie Psiaki na facebooku, więc dziewczyny chyba same się od nich odcięły poniekąd. Tak czy siak, prosiłabym o nie pisanie, że Tulik jest jednym z podopiecznych Arkadii, bo to nie prawda.[/QUOTE] Dzięki za info, zaraz zmienię posta na blogu. Usunęłam tez Lukasa, bo też nie ma go na stronie fundacyjnej i od dawna już czeka na dom.
  13. Szybciutko sie domek na horyzoncie pojawił, ale nic dziwnego - ona taka śliczna, grzeczna i delikatna, każdego od razu chwyta za serce :)
  14. Zobaczcie, post # 570: http://www.dogomania.pl/forum/threads/209573-Sprzedam-oddam-kupi%C4%99-psie-akcesoria/page23
  15. Zobaczcie, post # 570 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/209573-Sprzedam-oddam-kupi%C4%99-psie-akcesoria/page23"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209573-Sprzedam-oddam-kupi%C4%99-psie-akcesoria/page23[/URL]
  16. [quote name='renatka_s']Dzień dobry w ten mglisty, szary dzień.[/QUOTE] A u nas pięknie słoneczko świeci i złoci liście :)
  17. Witamy nową dogomaniaczkę i fankę Marko :)
  18. Boziu, jaka ona jest kochana! Taka delikatna i subtelna, grzeczna, aniołek!
  19. No cóż, ja tylko mogę się podpisać pod słowami Gusiaczka i szczerzyć paszczę do monitora oglądając taką odmienioną Bafi i uśmiechniętą Ewę :) :)
  20. Taki piękny ON! Czy ciotki od owczarków powiadomione?
  21. [quote name='Nikaragua']Tez podczytuję co piszesz o Kaji :)[/QUOTE] I ja też :) Nie zapomniałam o niej.
  22. [quote name='sajlana']no to wieczorkiem rozreklamuja twój blog na FB :diabloti:[/QUOTE] Mam się bać? :evil_lol:
  23. [quote name='sajlana']Super!!! W domu wrzucę skrót do twoje go bloga na FB jeśli pozwolisz...[/QUOTE] Jasne, rób co chcesz :) Na FB mnie nie ma, kiedyś dawno się zarejestrowałam, ale za Chiny Ludowe nie rozumiałam tego badziewia, jak tam się poruszać i usunęłam konto. Więcej tam nie włażę :) A na blogu na bieżąco będę pokazywać, co tworzę na bazarek, i co ewentualnie blogerki nadeślą. Bazarek planuję w listopadzie :)
  24. [quote name='Avilia']Super napisany post...! Isiak :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :) Oby odniósł skutek i żeby kupujący na bazarek przyszli z pełnymi portfelami :) Ja będę na blogu na bieżąco pokazywać, co tworzę, i w listopadzie chciałabym zrobić ten bazarek. Jak coś dostanę od innych blogerek, to też na blogu będę się chwalić :) Tak więc można zaglądać, jak kto ciekawy ;)
×
×
  • Create New...