-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
A rozmnażalnia pod Pszczyną nadal działa i produkuje :angryy: Na plessie yorki, shih-tzu i labradory :angryy: A ja sformułowane te ogłoszenia, kobita powinna Nobla literackiego dostać :-o Jest też ogłoszenie, że ktoś przyjmie sunię owczarka niemieckiego, może to szansa dla Ziry? Piszą, że duży ogród i ocieplone pomieszczenie przy garażu, czyli wnioskuję, że do domu pies nie będzie wpuszczany, mam mieszane odczucia. -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Avilia']Kochani spójrzcie jakie śliczności Isiak wystawiła na bazarek na rzecz naszej Fundacji : http://donka66.blogspot.com/ Isiak :loveu: To nie wszystko :) Mam jeszcze kolejne bileciki, i dwa czekoladowniki, tylko dziennego światła nie mam, żeby zdjęcia zrobić... Muszę z fotkami czekać do wolnego dnia. Aaaa... i jeszcze będą się robić haftowane magnesy na lodówkę, notes scrapowy i UWAGA! PREMIERA NA DOGO! Haftowane fartuszki na butelki wina :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Chyba więcej by nas było do tego wyściskania :) Pan Dyrektor mógłby tego nie przeżyć :) Dziękujemy bardzo :Rose: -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Avilia']Mam sporo fantów na bazarek. Porobię zdjęcia i opisy. Czy ktoś mógłby wystawić i pilnować?[/QUOTE] Zgłaszam się :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='__Lara']Ja też nie kapuję......[/QUOTE] Wyjaśniłam wyżej. -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ewu']Przeczytałam i nie czaję.....Ktoś chce duże psie legowisko.. :roflt::roflt::roflt: Post zmienił numer na wcześniejszy - pewnie jakieś posty zostały usunięte. Ktoś sprzedaje klatkę dla psa, dlatego podesłałam. Ale Lobaria już zamówiła :p Dziewczyny, mój głupiutki blog na coś jednak się przydaje :multi: Posta na blogu o fundacji przeczytała koleżanka działająca w Radzie Osiedla i podesłała wieści do Spółdzielni Mieszkaniowej - są zainteresowani i chcą podarować jakieś deski. Nie wiem, czy akurat są Wam teraz potrzebne - ale wydaje mi się, że jak dają, to brać, może znajdzie się ktoś, kto zrobi z nich fajne budy albo podesty? Szkoda, że majsterklepków żadnych nie znam... A jak już o fundacji wiedzą, to może skapną od nich częściej jakieś materiały remontowo-budowlane? Dodatkowo część Rady Nadzorczej ma niepotrzebne koce i kołdry i też chcą je oddać - pytali o adres w Jankowicach. Zaproponowałam wcześniejszy kontakt telefoniczny, żeby się umówić z dostawą, bo może zamiast do chałupki Klaudus_ wolicie do Punktu? Tak że proszę dziewczyny - odbierajcie telefony :lol: -
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
Isiak replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
Moja sunia - cavalierka - też jest taka subtelna i bojaźliwa... A gdzie Tibi przebywa? Bo tak sobie pomyślałam, że na forach rękodzielniczych mogłabym ją ogłosić. Kiedyś w ten sposób bardzo szybko znalazłam dom dla dwóch kotów syjamskich, które miały iść do adopcji razem i się udało, i domek bardzo fajny i z tymczasowym utrzymuje stale kontakt :) -
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
Isiak replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
Kurcze, ja cały czas o niej myślę, odkąd ją zobaczyłam :( Cały czas kombinuję, gdzie by wytrzasnąć domek, najlepiej stały od razu. Gdybym nie miała mojej suni, to sama bym ją wzięła, ale mama nie zgadza się na drugiego psa, a to ona jest sama z psem w domu, jak ja jestem w pracy. Gdybym mogła sobie pozwolić na pracę tylko na pół etatu... -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Isiak replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='zielonomi']a ja mama pytanie czy jest tu Ktoś z Trójmiasta kto mógłby zaopiekować się odchowaną(roczną) sunią Yorka?chodzi o dłuższą opiekę do 2 miesięcy,sunia wesoła,zdrowa,lubi dzieci.Sunia poszukuje domu tymczasowego gdyż jej właścicielka zachorowała i czeka ją długie leczenie w szpitalu,niestety hotel nie wchodzi w grę dla suni byłby to ogromny stres(jest pieszczochem) a poza tym właścicielki na to nie stać,właścicielka nie ma żadnej osoby która mogłaby sunię "przechować" na czas swojego leczenia-stąd pytanie tu na forum.Jeśli ktokolwiek mógłby pomóc proszę o informację na PW.Dziękuję ...Pozdrawiam[/QUOTE] Jeśli nie masz nic przeciwko temu, mogę zapytać na dwóch - trzech zaprzyjaźnionych forach rękodzielniczych.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!
Isiak replied to DariNka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wątek. -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
To trzymam mocno kciuki :) -
[quote name='Drzagodha']Tulik nie przebywa pod opieką Fundacji Zwierzęca Arkadia jeśli o to chodzi. Wraz z innym psem, Hanysem z Pszczyny wyciągniętym z Mysłowic przebywa pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS. Oba psiaki trafiły do nas na długo przed powstaniem Arkadii. I mimo, że pochodzą z Pszczyny nie zostały umieszczone nawet na profilu Pszczyńskie Psiaki na facebooku, więc dziewczyny chyba same się od nich odcięły poniekąd. Tak czy siak, prosiłabym o nie pisanie, że Tulik jest jednym z podopiecznych Arkadii, bo to nie prawda.[/QUOTE] Dzięki za info, zaraz zmienię posta na blogu. Usunęłam tez Lukasa, bo też nie ma go na stronie fundacyjnej i od dawna już czeka na dom.
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Szybciutko sie domek na horyzoncie pojawił, ale nic dziwnego - ona taka śliczna, grzeczna i delikatna, każdego od razu chwyta za serce :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zobaczcie, post # 570: http://www.dogomania.pl/forum/threads/209573-Sprzedam-oddam-kupi%C4%99-psie-akcesoria/page23 -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Isiak replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie, post # 570 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/209573-Sprzedam-oddam-kupi%C4%99-psie-akcesoria/page23"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209573-Sprzedam-oddam-kupi%C4%99-psie-akcesoria/page23[/URL] -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Witamy nową dogomaniaczkę i fankę Marko :) -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Boziu, jaka ona jest kochana! Taka delikatna i subtelna, grzeczna, aniołek! -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No cóż, ja tylko mogę się podpisać pod słowami Gusiaczka i szczerzyć paszczę do monitora oglądając taką odmienioną Bafi i uśmiechniętą Ewę :) :) -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Tez podczytuję co piszesz o Kaji :)[/QUOTE] I ja też :) Nie zapomniałam o niej. -
[quote name='sajlana']Super!!! W domu wrzucę skrót do twoje go bloga na FB jeśli pozwolisz...[/QUOTE] Jasne, rób co chcesz :) Na FB mnie nie ma, kiedyś dawno się zarejestrowałam, ale za Chiny Ludowe nie rozumiałam tego badziewia, jak tam się poruszać i usunęłam konto. Więcej tam nie włażę :) A na blogu na bieżąco będę pokazywać, co tworzę na bazarek, i co ewentualnie blogerki nadeślą. Bazarek planuję w listopadzie :)
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Avilia']Super napisany post...! Isiak :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :) Oby odniósł skutek i żeby kupujący na bazarek przyszli z pełnymi portfelami :) Ja będę na blogu na bieżąco pokazywać, co tworzę, i w listopadzie chciałabym zrobić ten bazarek. Jak coś dostanę od innych blogerek, to też na blogu będę się chwalić :) Tak więc można zaglądać, jak kto ciekawy ;)