-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Rozliczony 40 zl Dziekuje Serca! Przydaśki Dla Dzielnej Pikusi Sercem 6.04
Isiak replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Odebrałam przesyłkę, dziękuję bardzo -
Oj dziewczyny, brałabym od razu! Ale nie mam teraz możliwości mieć pieska - nie mam możliwości wychodzenia na spacerki, poza pracą to cały czas przy Mamie. Muszę pilnować, żeby mi się nie przewróciła, jak idzie do toalety, muszę ją prowadzić, a czasem nawet nie wie, gdzie ta toaleta jest A psa bardzo mi brakuje, bez psa to nie życie, tylko wegetacja Od dziecka były psy w domu, i kundelki, i "w typie rasy" , i rasowce wystawowe. A teraz zostałam tylko z kotami (pierwsze moje koty w życiu).
-
Rozliczony 40 zl Dziekuje Serca! Przydaśki Dla Dzielnej Pikusi Sercem 6.04
Isiak replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Nr 1 i nr 9 poproszę -
Czyli wyniki są dobre Potwornie żal straconych lat, praktycznie całego psiego życia
-
Ktoś robił porządki przed świętami. A jeśli nawet sam się wybrał na wycieczkę, to sadząc po jego stanie raczej nikt nie będzie go szukał. Może jednak warto ogłosić go na FB żeby ustalić właściciela, może ktoś kojarzyć psa, i dotrzeć do właściciela, żeby porzucenie, a przynajmniej takie zaniedbanie nie uszło mu płazem. Takie zagłodzenie i nieleczenie to przecież znęcanie się. Dopóki buraki nie będą karane, to tak będzie na porządku dziennym, bo przecież to "polska wiejska tradycja" Przeniosę swoją deklarację po Gabi. Tylko 20 zł, ale grosz do grosza...