Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ale fajna szczeniorka Nie narzekaj, Pokerku, bo tym razem trafiła Ci się psinka zdrowa i bardzo adopcyjna
  2. Proszę nr 7 za KT (doniczek u mnie nigdy dość )
  3. Odebrałam przesyłkę, dziękuję bardzo
  4. Też tak na początku myślałam i żal mi było użyć, ale w końcu stwierdziłam, że po to są robione, żeby używać, a jak się zużyje, to kupić następne, żeby Jaaga miała robotę a psy kasę.
  5. Oj dziewczyny, brałabym od razu! Ale nie mam teraz możliwości mieć pieska - nie mam możliwości wychodzenia na spacerki, poza pracą to cały czas przy Mamie. Muszę pilnować, żeby mi się nie przewróciła, jak idzie do toalety, muszę ją prowadzić, a czasem nawet nie wie, gdzie ta toaleta jest A psa bardzo mi brakuje, bez psa to nie życie, tylko wegetacja Od dziecka były psy w domu, i kundelki, i "w typie rasy" , i rasowce wystawowe. A teraz zostałam tylko z kotami (pierwsze moje koty w życiu).
  6. Wpłaciłam na Twoje konto, bo była mowa, że od stycznia ZEA będzie ograniczać ilość operacji finansowych ze względu na koszty księgowości i wpłaty miały iść na konta skarbników. Ale od lutego znowu będę mogła wpłacać na ZEA jednym przelewem na wszystkie psy (do tej pory też tak robiłam).
  7. Moja stała poszła 7 stycznia, ale nie napisałam w przelewie, że to od Isiak. Dla Zewa i Dylana.
  8. Kochani, kto jest skarbnikiem Miltona? Proszę o konto. Zadeklarowałam stałą, ale grudzień opłaciłam jeszcze na konto ZEA, a styczeń nie wiem, komu wpłacić.
  9. Czyli wyniki są dobre Potwornie żal straconych lat, praktycznie całego psiego życia
  10. Ktoś robił porządki przed świętami. A jeśli nawet sam się wybrał na wycieczkę, to sadząc po jego stanie raczej nikt nie będzie go szukał. Może jednak warto ogłosić go na FB żeby ustalić właściciela, może ktoś kojarzyć psa, i dotrzeć do właściciela, żeby porzucenie, a przynajmniej takie zaniedbanie nie uszło mu płazem. Takie zagłodzenie i nieleczenie to przecież znęcanie się. Dopóki buraki nie będą karane, to tak będzie na porządku dziennym, bo przecież to "polska wiejska tradycja" Przeniosę swoją deklarację po Gabi. Tylko 20 zł, ale grosz do grosza...
×
×
  • Create New...