Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [CENTER]Cześć![/CENTER] [LEFT]Nie wiem jak mam na imię. Wołają na mnie Czekoladka. Kiedyś miałam normalny dom i rodzinę. Byłam puchatą, małą kulką. Teraz już urosłam i nie byłam tak atrakcyjna dla moich Państwa.[/LEFT] [LEFT]Podobno nie mam nawet roku. Nie jestem duża i już nie urosnę. Nie wiem dlaczego znalazłam się w tym miejscu. Wiem jednak, że jak najszybciej chciałabym stąd wyjść i znaleźć się w kochającej rodzinie pełnej miłości i domowego ciepła.[/LEFT] [LEFT]Dziewczyny które mnie czasem odwiedzają mówią że mam czarujące, oliwkowe oczy. Czy one pomogą mi w szybszym znalezieniu domku ? Oby![/LEFT] [LEFT]Bardzo lubię się bawić . Lubię też, gdy ktoś mnie głaszcze. Nadaję się do domu z dziećmi i innymi pieskami,a nawet suczkami.[/LEFT] [LEFT]Jeszcze nie do końca zrozumiałam o co chodzi i dlaczego każdy pies jest tu smutny. Czy każdego z nich porzucił Pan? Ja dokładnie nie pamiętam swojej historii... Dziewczyny zrobiły mi zdjęcia, popatrzcie: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/1716/czokogu8.gif[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7292/czoko1ao3.gif[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6589/czokoskaczesi0.gif[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2389/czokozioelooq2.gif[/IMG][/URL][/LEFT]
  2. [quote name='sahara'] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/3/74.gif[/IMG], że nie musisz uciekać się do przekupstwa jak niektóre starsze dogomaniaczki [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/devils/2/32.gif[/IMG][/quote] Sahara, czy ty kobito widziałaś moje zdjęcia? Ja i urok osobisty? Dobre sobie. Zobacz sama. Boki zrywać.;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4114851#post4114851[/URL]
  3. Zrobiłam zdjęcie. Kika wygląda o wiele gorzej. Brudna. Smutna. Zrezygnowana. Macha tylko końcówką ogona. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/944/kikamp3.gif[/IMG][/URL]
  4. [quote name='wanda szostek']Szkoda, bo była osoba zainteresowana, ale teraz to chyba handlarz zarobił.[/quote] Wanda, ja wystarczająco źle się czuję i obwiniam. Wiem o tym! :-(
  5. Fizia, możesz coś tam wymyślić sama, możesz to wyciągnąć z moich słów- bez różnicy. Za inne psy bedę stokrotnie bardziej wdzięczna. Dzisiaj dodaję trochę nowych wątków, połapiesz się we wszystkich? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6360/lulencja2fo5.gif[/IMG][/URL] Melisa razem z Lulą. I tutaj, szalona Meliska skacze: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8662/melisatq4.gif[/IMG][/URL]
  6. Nic nie zaniosłam i... MAM! Jestem wredna, wiem, wiem! Mam nadzieję , że to zdjęcie pokaże wam, jaka Lula jest mała [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2998/lulencjabb2.gif[/IMG][/URL] Tu razem ze swoją przyjaciółką Melisą [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6360/lulencja2fo5.gif[/IMG][/URL]
  7. PIĘKNA SPANIELKA szuka domu!
  8. Kurczę, nie pamiętam czy jest na Allegro. Ale chyba tak. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Laluna... kupiłam piwo... ( żartuję )
  9. O nim wiecie? [IMG]http://www.adopcje.org/images/adopcje/4321.jpg[/IMG] Ares jest osmioletnim dobermanem. Jest zdrowy, ma wszystkie szczepienia. Z przyczyn losowych pies czeka na nowy dom. (jego wlasciciel zmarl) Pies byl wychowywany w mieszkaniu, reaguje na podstawowe komendy, jest posluszny i skory do zabaw. Boi sie burzy i fajerwerkow. [B]kontakt:[/B] Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami - Oddzial w Nowym Saczu, tel. 018 4434227 (dyzury w poniedzialki, srody i piatki od 10-12, poza dyzurami cala dobe czynna poczta glosowa)
  10. Ludzie, pomóżmy im! To straszne co się stało, nóż w kieszeni się otwiera. Ten człowiek to kreatura która nie powinna chodzić po ziemi. Jakim prawem tak postępuje? Pomóżmy dogomaniacy, pomóżmy- sunia nie może zostać w swoim DT !
  11. Ludzie, wklejajcie swoje zdjęcia!
  12. Pani się nie odezwała ... :(
  13. [U]Oh, żeby domek był, to rewelacja, ale ja nawet zainteresowania nie widzę![/U]
  14. Kurczę, no mam nadzieję że szybciej znajdzie domek :(
  15. [quote name='fizia']Jest cudna i tak bardzo prosi..... Wierzę, ze wreszcie ktoś Ją zauważy i pokocha! Gdzie Meliska była ogłaszana? Mogłabym dać Ją np. na gumtree.pl, dwukropek.pl, gazeta.pl, kupiepsa.pl[/quote] Fizia, na tych stronach ogłaszana nie była. Podawaj mój adres e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] I nie pisz że w Elblągu tylko że na Warmii i Mazurach, bo zawsze zainteresowanie jest większe ;)
  16. [B][B]Sanczo - zamarzał na drodze...[/B][/B] [B]Zwierzę spoza schroniska[/B] Płeć: pies Wiek: około 5 lat Wykastrowany: tak Wygląd: Sanczo został znaleziony w małej miejscowości pod Grodziskiem Mazowieckim, koło Warszawy. Od kilku tygodni koczował na ulicy, pod domem sołtysa. Jakby na kogoś czekał…, ale wciąż bezskutecznie… Biedak niestety trafił na okres największych tej zimy mrozów  Niewiele osób go karmiło. Całymi dniami błąkał się w poszukiwaniu jedzenia i ludzkiego ciepła. Kiedy tylko się o tym dowiedzieliśmy zabraliśmy Sancza do domu. Nie chcieliśmy oddać go do schroniska, więc wzieliśmy go do siebie, do domu tymczasowego. Niestety nasze psy są zazdrosne, dochodzi do psich kłótni i musimy szybko zmu dom. Sanczo okazał się fantastycznym psem. Jest bardzo miły i strasznie dopomina się pieszczot. Ciągle wpycha głowę pod ręce prosząc by go głaskano. Śmiesznie biega od osoby do osoby, aby wszyscy po równo zostali obdarzeni jego miłością, no i oczywiście, aby każdy mógł go wymiziać. Wywraca się na plecy, żeby drapać go po brzuszku. Jest spokojny i reaguje na podstawowe komendy, typu „siad”, „zostań” itp. Jest miły dla innych psów i kotów oraz dzieci. Został wykastrowany. Bardzo grzecznie zostaje sam w domu. Nie ma z tym żadnych problemów. Przybiega radośnie na zawołanie. Sanczo jest dużym, około 5 letnim psem. Kiedy go zabieraliśmy cały drżał ze strachu, a teraz już uśmiecha się od ucha do ucha i widać, że jest bardzo wdzięczny. Poszukujemy dla niego domu i kochających opiekunów. Nie ukrywamy, że sprawa jest pilna, ponieważ wszystkie wydatki z nim związane pokrywamy z prywatnych pieniędzy. Kontakt w sprawie Sancza: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] oraz 0-698 66 33 04 lub 0-698 66 33 37. [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1112/10.jpg[/IMG]
  17. Rybc!a

    .:: A X E L ::.

    [quote][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/46/82fb4fa3a72c62bf.jpg[/IMG][/URL][/quote] [CENTER]CUDOWNE ZDJĘCIE![/CENTER] [LEFT]Jestem pod ogromnym szokiem Gosiu, twoje zdjęcia są śliczne, to na pewno zasługa dobrego aparatu i złotej rączki która je " cyka ". Axel jest śliczny mimo tego, że nie przywykłam do TAK kręconowłosych YORKÓW. [/LEFT]
  18. Super. Chciałam pomóc, a wyszło na to , że promuję tu rozmnażaczy, przepraszam dziewczyny.
  19. [quote name='Gonitwa']szkoda, że tylko po rudą.. pewnie i tak nic z tego. jak zwykle...[/quote] Oj Gośka, ale ty jesteś optymistyczna, nie ma co. MUSI SIĘ UDAĆ! A samej czarnej szybciej znajdzie się dom. Tak w ogóle, to myślałam , że to właśnie ona pierwsza znajdzie dom.
  20. Dlaczego nikt jej nie zauważa? Czy jest chora? Nie. Czy jest brzydka? Nie. Czy jest stara? Nie. To dlaczego? Dlaczego nikogo nie wzruszają te smutne oczy. Oczy psa pokrzywdzonego przez człowieka.
  21. [quote name='sahara']Co słychac u Luli?[/quote] Niestety, wszystko po staremu.[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/sa.gif[/IMG] Prawdopodobnie jutro ją odwiedzę...
  22. [quote name=':: FiGa ::']No prosze jakie wspaniałe wiesci :multi: Moniko jesteście wspaniałą rodzinką, sunia znalazła prawdziwe szczęscie :loveu:[/quote] Z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej, że "wspaniała rodzina" to w tym przypadku zbyt mało! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kwiat.gif[/IMG] Przed chwilą miałam telefon w sprawie Krzywogłówki, pani z południa była gotowa przyjechać po nią już jutro. Trochę się rozczarowała, gdy powiedziałam jej że pojechała w środę do nowego domku.
  23. [SIZE=4][B]kupię lub przyjmę dobermana, Białystok[/B][/SIZE] [SIZE=1]Rasa:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Doberman[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Kategoria:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Kupię suke[/COLOR][/SIZE] Chętnie przymę lub tanio kupię suczkę dobermana [I]Agnieszka Baranowska[/I] [I][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/I] [I](085) 876 46 44[/I] [COLOR=#b00002]Cena: [B]150 PLN[/B][/COLOR] Kupię młodą suczkę rasy doberman. W cenie do 150 zł na terenie woj. śląskiego. Osobiście mieszkam w Raciborzu. Nr GG: 4720495 tel. kom. 0694778013 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#030188][email protected][/COLOR][/EMAIL] kupie suczke rasy doberman do ok 400 zl [B]Kontakt:[/B] olecko woj. warmińsko-mazurskie tel: 502051185 I jeszcze jedna rodzina pragnie kupić dobermana, ich dane: [B]Kontakt:[/B] chorzów batory woj. śląskie tel: 516226461 email: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
  24. [B][SIZE=+1]Kupię szczeniaka, Szczecin[/B][/SIZE] [SIZE=1]Rasa:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Doberman[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Kategoria:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Kupię psa[/COLOR][/SIZE] Kupię z wielką chęcią szczeniaka Dobermana.Cena do 350 zł [I]Angelika Kamińska [email][email protected][/email] 2006-07-15 17:33:43[/I] [B][SIZE=+1]kupie psa, Wałbrzych[/B][/SIZE] [SIZE=1]Rasa:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Doberman[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Kategoria:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Kupię psa[/COLOR][/SIZE] kupie szczeniaka dobermana z obcitym ogonem i uszkami do 200zl z walbrzycha i okolic tel886861940 [I]Marika Kołdon [email][email protected][/email] 886861940 2006-05-11 13:13:22[/I] [B][SIZE=+1]DOBERMAN KUPIĘ, SZCZECIN[/B][/SIZE] [SIZE=1]Rasa:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Doberman[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Kategoria:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Kupię psa[/COLOR][/SIZE] KUPIĘ SZCZENIAKA DOBERMANA (SUCZKĘ) [I]robert olborski [email][email protected][/email] 0 500 296 663 2006-04-28 14:43:41[/I] [B][SIZE=+1]kupię psa rasy doberman, olsztyn[/B][/SIZE] [SIZE=1]Rasa:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Doberman[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]Kategoria:[/SIZE][SIZE=1][COLOR=red] Kupię psa[/COLOR][/SIZE] kupię psa rasy doberman czarno-podpalanego w wieku od 2 do 4 miesięcy z kopiowanym ogonkiem cena: od 100 do 400 złotych [I]karolina jaworska [email][email protected][/email] (089)513-14-12 2006-04-10 15:54:57[/I] Może którąś z rodzin dałoby się przekonać na młodego, ale dorosłego?
×
×
  • Create New...