Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Amstaffka ma depresję. Siedzi w jednym miejscu, patrzy w jeden punkt i nie rusza się przez kilkanaście minut, albo spuszcza głowę, zamyka oczy, i kiwa się strasznie. Ona cierpi. Nie wiem jak jej pomóc
  2. Tyle było chętnych na oglądanie nowych zdjęć, a teraz cisza?
  3. Ciii... Nic mi tu nie zapeszać! Będziemy cieszyś się w środę, kiedy będzie wiadomo, że sunia śpi już WE WŁASNYM domku. Będę w domu dopiero o 21-22 , więc nie obiecuję, że dam od razu zdjęcia, ale... Kto wie, kto wie. Jak nie będę mocno zmęczona, to napewno dodam.
  4. Nie, w domku jeszcze nie. Ale środa już niedaleko! Zaraz powinna odezwać się tutaj przyszła właścicielka. Chyba poryczę się ze szczęścia
  5. Od dziś Krzywogłówka nazywa się Shilla! Jej nowa pani bardzo chce, by właśnie tak się nazywała.
  6. [quote name='leemonca']może być :razz:? [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/8930/zuzkamze0.jpg[/IMG] duży [URL="http://img124.imageshack.us/my.php?image=zuzkapv1.jpg"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/3383/zuzkapv1.th.jpg[/IMG][/URL] jak twoja depresja????[/quote] O dziękuję ci bardzo, kochana- cudownie, już widnieje na mojej tapetce. A z depresją OK, dziś nastał nowy, dobry dzień. Przeszło. No i byłam z Pyzą i z Zuzą na beaglowym spacerku ( ale z nich beagle, nie ma co :evil_lol: ) Jak chcecieliście zdjęcia, to ciotka Rybc!a pstrykała. Było 15 psiurków w tym 8 beagle. Jeszcze pointier, aussie, jakiś mały- rasowy, ale nie wiem jak się nazywa, moja Zuzia, Pyza, Sonia- pies sąsiadów forumowej Gonitwy, jakiś border collie i coś tam jeszcze... :evil_lol: Fajnie było. Psy biegały 1,5 H [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/3558/99812106wa4.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/376/39368317me6.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1407/18372290lu9.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/8678/70458308zb1.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/7663/45851132wn4.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8198/60942935wl5.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1254/12xq0.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1190/11ii0.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7411/14yq9.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/2808/15jc9.gif[/IMG][/URL]
  7. Dokładnie Anashar, tylko w tym wypadku będzie inaczej, bo to ja będę wiozła suczkę , a właścicielka nie zobaczy innych biedotek. Musi się udać. Ciągle rozmawiam z nią , a dzieci przychodzą i pytają czy już jest środa. Synek bardzo cieszy się gdy ogląda jej zdjęcia, mówi że jest śliczna i że muszą ją mieć, a maleńka córeczka bardzo się cieszy i woła że w komputerze jest piesek ;) Coś mi się zdaje, że w końcu się uda
  8. [quote name='LALUNA']NA zdjeciu wyglada na taką sztywniejsza, jak mają sznaucery. A jaka ma? Taka miękką jak pudel?[/quote] Ani taka, ani taka. Pośrodku.
  9. Ona raczej nie ma szorstkiej sierści...
  10. Pani jest zdecydowana, wciąż powtarza, że nie może się doczekać kiedy ją wyprowadzi na spacer. Ma doświadczenie, miała rottweilerkę.
  11. Beata nie wiem, nie wiem. Bearded collie z krótką sierścią... Ale nie, bearded collie nie są całe białe...
  12. Fizia jesteś jedyną osobą która odwiedza Meliskę...
  13. Jestem umówiona na środę... Zawożę sunię do Grudziądza... Trzymajcie kciuki, ciotki... Pani bardzo sympatyczna, wciąż mówi , że nie może się doczekać. Miała sukę rottweilerkę. Ma dwójkę małych dzieci 2 i 5 lat. Mieszka w Grudziądzu, mam w tym mieście rodzinę, moja mama zna nawet okolice w których ta pani mieszka. W sumie jesteśmy już na TY
  14. Są jakieś wieści, Basiu?
  15. Dzisiaj nastał nowy, lepszy dzień. Mam nadzieję że i suniom się w końcu poszczęści.
  16. Ktoś do mnie napisał w sprawie Luli, ale gdy powiedziałam jakich jest rozmiarów, się rozmyślił (chyba) i pokazałam mu zdjęcia szorściaka Meliski. Trzymajcie kciuki, oby chociaż Melisce się poszczęściło.
  17. Lula wczoraj jak zwykle piękna. Ktoś do mnie napisał w jej sprawie, ale gdy powiedziałam jakich jest rozmiarów, się rozmyślił (chyba) i pokazałam temu komuś zdjęcia szorściaka Meliski. Trzymajcie kciuki, oby chociaż Melisce się poszczęściło.
  18. Dzisiał nastał nowy, lepszy dzień. Wczoraj czułam się tragicznie- zakupy i mega słodkie Rafaello nie pomogło ( depresja jakaś, czy cóś ) Czy możemy prosić fotki z nowego domku?
  19. Być może mam kolejny dom. Z dwójką małych dzieci, 2 i 5 lat. W Grudziądzu. Jak zwykle pozostaje sprawa transportu. W sumie to 100 km tylko. Mam numer pani i wydaje się być sympatyczna. Ja mogłabym zawieźć sunię, ale narazie nie wiem czy takie warunki podpasują pani.
  20. Nie zapomnę obiecuję. Mam depresję. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32200&page=31[/URL]
  21. Oj Anula, dołek psychiczny murowany. Życie jest bezsensu.
  22. Pani z Olsztyna, zdecydowana, ale nic nie zapeszam oby nie wyszło jak z Krzywogłówką. Mam doła. Jestem beznadziejna. Cały czas myślę wyłącznie o nich. Byłam na zakupach na odstresowanie, prawie na nic się to nie zdało. Nawet mega słodkie Raffaello nie pomogło, więc coś już jest nie tak. Nawet Kika nie przywitała mnie merdaniem ogonka. Wszystkie psy były dzisiaj wyjątkowo przygnębione i nieszczęśliwe. Życie jest beznadziejne.
  23. Cały czas myślę wyłącznie o nich. Byłam na zakupach na odstresowanie, prawie na nic się to nie zdało. Nawet mega słodkie Raffaello nie pomogło, więc coś już jest nie tak. Nawet Mamba nie przywitała mnie dzisiaj merdaniem ogonka. Prawie wszystkie psy były smutne i nieszczęśliwe. Mam doła. Wszystko jest beznadziejne. Nawet ja.
  24. Cały czas myślę wyłącznie o nich. Byłam na zakupach na odstresowanie, prawie na nic się to nie zdało. Nawet mega słodkie Raffaello nie pomogło, więc coś już jest nie tak.
×
×
  • Create New...