-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Tyle było chętnych na oglądanie nowych zdjęć, a teraz cisza? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='leemonca']może być :razz:? [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/8930/zuzkamze0.jpg[/IMG] duży [URL="http://img124.imageshack.us/my.php?image=zuzkapv1.jpg"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/3383/zuzkapv1.th.jpg[/IMG][/URL] jak twoja depresja????[/quote] O dziękuję ci bardzo, kochana- cudownie, już widnieje na mojej tapetce. A z depresją OK, dziś nastał nowy, dobry dzień. Przeszło. No i byłam z Pyzą i z Zuzą na beaglowym spacerku ( ale z nich beagle, nie ma co :evil_lol: ) Jak chcecieliście zdjęcia, to ciotka Rybc!a pstrykała. Było 15 psiurków w tym 8 beagle. Jeszcze pointier, aussie, jakiś mały- rasowy, ale nie wiem jak się nazywa, moja Zuzia, Pyza, Sonia- pies sąsiadów forumowej Gonitwy, jakiś border collie i coś tam jeszcze... :evil_lol: Fajnie było. Psy biegały 1,5 H [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/3558/99812106wa4.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/376/39368317me6.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1407/18372290lu9.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/8678/70458308zb1.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/7663/45851132wn4.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/8198/60942935wl5.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1254/12xq0.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1190/11ii0.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7411/14yq9.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/2808/15jc9.gif[/IMG][/URL] -
Dokładnie Anashar, tylko w tym wypadku będzie inaczej, bo to ja będę wiozła suczkę , a właścicielka nie zobaczy innych biedotek. Musi się udać. Ciągle rozmawiam z nią , a dzieci przychodzą i pytają czy już jest środa. Synek bardzo cieszy się gdy ogląda jej zdjęcia, mówi że jest śliczna i że muszą ją mieć, a maleńka córeczka bardzo się cieszy i woła że w komputerze jest piesek ;) Coś mi się zdaje, że w końcu się uda
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']NA zdjeciu wyglada na taką sztywniejsza, jak mają sznaucery. A jaka ma? Taka miękką jak pudel?[/quote] Ani taka, ani taka. Pośrodku. -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ona raczej nie ma szorstkiej sierści... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Beata nie wiem, nie wiem. Bearded collie z krótką sierścią... Ale nie, bearded collie nie są całe białe... -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Rybc!a replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Wysłałam 20 zł. -
Jestem umówiona na środę... Zawożę sunię do Grudziądza... Trzymajcie kciuki, ciotki... Pani bardzo sympatyczna, wciąż mówi , że nie może się doczekać. Miała sukę rottweilerkę. Ma dwójkę małych dzieci 2 i 5 lat. Mieszka w Grudziądzu, mam w tym mieście rodzinę, moja mama zna nawet okolice w których ta pani mieszka. W sumie jesteśmy już na TY
-
Są jakieś wieści, Basiu?
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lula wczoraj jak zwykle piękna. Ktoś do mnie napisał w jej sprawie, ale gdy powiedziałam jakich jest rozmiarów, się rozmyślił (chyba) i pokazałam temu komuś zdjęcia szorściaka Meliski. Trzymajcie kciuki, oby chociaż Melisce się poszczęściło. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzisiał nastał nowy, lepszy dzień. Wczoraj czułam się tragicznie- zakupy i mega słodkie Rafaello nie pomogło ( depresja jakaś, czy cóś ) Czy możemy prosić fotki z nowego domku? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Nie zapomnę obiecuję. Mam depresję. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32200&page=31[/URL] -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pani z Olsztyna, zdecydowana, ale nic nie zapeszam oby nie wyszło jak z Krzywogłówką. Mam doła. Jestem beznadziejna. Cały czas myślę wyłącznie o nich. Byłam na zakupach na odstresowanie, prawie na nic się to nie zdało. Nawet mega słodkie Raffaello nie pomogło, więc coś już jest nie tak. Nawet Kika nie przywitała mnie merdaniem ogonka. Wszystkie psy były dzisiaj wyjątkowo przygnębione i nieszczęśliwe. Życie jest beznadziejne. -
Cały czas myślę wyłącznie o nich. Byłam na zakupach na odstresowanie, prawie na nic się to nie zdało. Nawet mega słodkie Raffaello nie pomogło, więc coś już jest nie tak. Nawet Mamba nie przywitała mnie dzisiaj merdaniem ogonka. Prawie wszystkie psy były smutne i nieszczęśliwe. Mam doła. Wszystko jest beznadziejne. Nawet ja.