-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']A nie ma tam nikogo z kim mozna by na ten temat pogadac? No przecież chyba jest tam ktoś rozsądny, którego można przekonac ze takie cos jak wolontarusze to pożyteczna sprawa:roll:[/quote] Z pracownikami? Nie , od nich niczego nie wymagam są od żywienia psów i sprzątania ich boksów Z panią kierownik? AgaiTheta już rozmawiała, jak narazie nic się z tego nie zdało, marne szą szanse na wolontariat... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Powiedźcie chociaż w tym wątku coś dobrego, bo popadnę w depresję. -
Ona jest na kilkunastu portalach, ale co z tego? Nikt na nią nie zwraca uwagi, a nawet jeśli to na chwilę. Ja już się po prostu wykańczam nerwowo, muszę chyba sobie zrobić przerwę ja już o niczym innym nie potrafię myśleć, chociaż...nawet jeśli zrobiłabym sobie przerwę od Dogo i od schronu pewno i tak wciąż bym o nich myślała... To wszystko jest bez sensu... Beznadzieja... Ja też jestem beznadziejna
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie można bo nie ma zgody. A wolontariuszem nie jestem , bo czegoś takiego u nas nie ma. Ja już się po prostu wykańczam nerwowo, muszę chyba sobie zrobić przerwę ja już o niczym innym nie potrafię myśleć, chociaż...nawet jeśli zrobiłabym sobie przerwę od Dogo i od schronu pewno i tak wciąż bym o nich myślała... To wszystko jest bez sensu... Beznadzieja... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Laluna, u nas w schronisku zdjęć robić nie można :( -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Cześć Marzenna! Jutro wybieramy się na spacerek razem z mnóstwem innych piesków w tym beagle. Są takie spotkania organizowane co niedzielę na elbląskim lotnisku. Zuza dobrze, aktualnie jest na działce , pewno zaraz wróci. -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8633/schodkikm8.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6056/zuziaimilkaai8.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5130/zuziaimilkla2eg3.gif[/IMG][/URL] Ja dostałam kilka e-mail w sprawie Zuzanki, wysłałam zdjęcia.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Oj Karola, wystarczy pokazać Zuzi kawałek ziemi i krzyknąć: kotki, ptaszki, muszki czy nawet pieski a ona od razu bierze się za kopanie ;) Mówiłam,że mój pies jest trochę ześwirowany ;) -
Byłam dzisiaj w schronisku. Melisa jest niesamowicie smutna i przygnębiona, zresztą jak prawie wszystkie inne psy. Chodzi smętnie popatrzyć kto do niej przylazł i odchodzi w kąt boksu. Bardzo przytula się do Luli, kładzie jej głowę na tułowiu gdy ta stoi. Smutno mi było dzisiaj, bo ona najbardziej się cieszyła gdy przychodziłam.
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj w schronisku. Lula jak zwykle śnieżnobiała, czysta i elegancka. Jako jedna z nielicznych miło mnie przywitała. Dzisiaj w schronisku panowała dziwna atmosfera. Najszczęśliwsze psy tylko podeszły do głaskania, a zaraz odeszły...Wszystko to takie dziwne i niesprawiedliwe.... -
Niestety... sunia nadal jest w schronie... Państwo przyjechali, bardzo sympatyczni, wzbudzili we mnie wielkie zaufanie- naprawdę, wspaniali ludzie, ale... Spodobała im się inna suczka... Pojechaliśmy do schroniska w nadzieji że wybierzemy Krzywogłówkę. Państwo już tam byli. Oglądali inne psy, spodobała im się dosyć mała, czarna, mega łagodna, przymilna suczka. Dzisiaj wszystkie psy nieładnie się prezentowały, były przygnębione i smutne nawet najszczęśliwsza suczka Kluska tylko podeszła do pogłaskania i odeszła. Krzywogłówka była bardzo niespokojna, biegała wciąż od ściany do ściany- Państwo postanowli że przy ich trybie życia niestety nie mogą sobie pozwolić na takiego psa, choć myślę , że ona taka nie jest.Tam dzisiaj panowała jakaś dziwna atmosfera. Nie zostaliśmy przywitani merdaniem ogonków. Jak już pisałam zdecydowali się na inną suczkę. Zauważyliśmy jednak ranę na szyi, obtartą od zapięcia obroży. Zawołaliśmy pracowników, w sumie niepotrzebnie. Pracownicy powiedzieli że wezmą ją na izolatkę i nie jest na sprzedaż. No i co? Nic... Państwo odjechali bez niczego. Ale będą dzwonić w sprawie małej czarnej, są zdecydowani przyjechać za tydzień ale po nią a nie po Krzywogłówkę... Bardzo cieszę się z tego że postanowili ją zaadoptować i są tak zdeterminowani, ale jednak jakoś dziwnie nastawiłam się na to że to dziś Krzywogłówka stamtąd odejdzie. Mała czarna jest równie piękna i potrzebująca. Zapadła im bardziej w pamięć i zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia. To dobrze...Tak powinno być... Krzywogłówka nadal czeka.
-
Konkurs "Najpiękniejsze zdjęcie marca 2007" - WYNIKI!!! (str. 9)
Rybc!a replied to Behemot's topic in Foto Blogi
[CENTER][B][SIZE=3]26.[/SIZE][/B] [/CENTER] [B]Modelka: Zuzia Autor: Rybc!a [/B] [CENTER][SIZE=3][B] "Więc nie martw się, [/B][/SIZE][SIZE=3][B]uśmiechnij się" [/B][/SIZE][/CENTER] [B][U][SIZE=5][I][LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2027/14063414ge7.gif[/IMG][/URL][/LEFT] [/I][/SIZE][/U][/B] -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dostałam SMS w sprawie KIKI -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak to niestety bywa. W ogóle zauważyłam że moje PWP są jakoś mało odwiedzane przez Dogomaniaków.