-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, ona jest mała! Z głową sięga mi minimalnie za kolano. [url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r2.fodey.com/163d364b27d4345cf84c9f66ac786d488.1.gif[/img][/url] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='marzenna79'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4231/dsc05305ii5.gif[/IMG][/URL] [COLOR=purple][SIZE=3][FONT=Arial Black]Ooo, widzę podobieństwo jej z Sukcesem. :loveu:[/FONT][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=purple]Sukces jak się wytarza w padlinie w lesie, to za :diabloti: nie chce wejść do wanny.:evil_lol: A kąpiele w jeziorze, rzece czy w morzu wprost uwielbia. To typowy wodołaz.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=purple]Świetne ujęcie Zuzanny. Co ona chce ugryźć ?[/COLOR][/FONT][/SIZE] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG][/quote] Ona gryzie sobie kostkę :) -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No ja właśnie nic nie wiem... :( -
Słuchajcie, jak wczoraj wyciągałam z naszego schroniska Krzywogłówkę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35613&highlight=pogryziona+amstaffka[/URL] To zrobiłam szybką rundkę po schronisku i w ostatnich, długich boksach w których kiedyś mieszkała Sally i wyadoptowana przez jakieś małżeńtwo sunia ( też dobcia ) leżał w kącie pies. Nie wiem czy to był dobek na 100%, ale w totalnej depresji. Byłam w schronisku z Gonitwą, ona mówiła że to dobek. Cmokałam, gwizdałam i nic, kompletnie nic, zero reakcji, zero jakiegokolwiek spojrzenia na mnie. Odwrócony doopką , widać że strasznie cierpi. Ja jestem na pół ślepa, więc nie dziwcie się że nie widziałam dokładnie, ale u nas boksy nie są oświetlane, a dobciulek leżał na samym końcu. Nie wiem co o tym myśleć.
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']No tak, bo jeszcze podniosą Ci cenę za psy. [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/messenger/3/img/icq_87.gif[/IMG][/quote] GoWa powiedziała mi że nie ma żadnego paragrafu niepozwalającego na robienie zdjęć w miejscach publicznych...Co o tym myśleć ? -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nawet sobie nie wyobrażacie, BO JA WCZORAJ W SCHRONISKU PIERWSZY RAZ PRZEKLNĘŁAM! ( nie zdaża mi się to ) Nie wiem, może ktoś stwierdził, że jest jednak za mało rasowa? A może ona wcale nie została zaadoptowana, a mężczyzna ze schroniska się pomylił ? Nie, to niemożliwe,wiedział o którą chodzi i mówił Basi że została zaadoptowana, a jest tam tylko jedna spanielka. Nie wiem, nie wiem co robić. Włosy sobie z głowy wyrwę. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/depresja.gif[/IMG] -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']To niestety jest koszmar ze tyle jeszcze czeka na swoją szansę. A Ciebie Rybcia to juz mają chyba na czarnej liscie w schronisku. O przemyt i handel psów Cie nie podjerzewają ?:evil_lol:[/quote] Już poznają moje nazwisko. Wczoraj spytali co ja robię z tymi psami. Chciałam być złośliwa i powiedzieć, że " jem ", no ale w końcu przecież to normalne, że się ciekawią. W sumie po co jednej rodzinie tyle psów ? :evil_lol: NIE MOŻNA BYĆ ZŁOŚLIWYM! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/conf.gif[/IMG] -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
CHOLERA JASNA! Wczoraj znowu tam była! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/oberwac.gif[/IMG] A podobno została zaadoptowana, co się dzieje?![IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/oberwac.gif[/IMG] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='marzenna79']Spotkaliśmy pana Jamnika. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/1008/dsc05295bo7.gif[/IMG][/URL] [COLOR=darkorchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Witaj Rybc!a !!! :multi::loveu: Witaj Zuziu ! :loveu::loveu:[/FONT][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=darkorchid]Widzę,że spacerek udany. Zuzanna zadowolona.:loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=darkorchid]Pozdrawiamy Cię Rybeńko :multi:i miziamy Zuzkę piękną.:loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=darkorchid][IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/napisdlamarzeny.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE] [/quote] Oj Marzenno, a kiedy Zuzka nie jest zadowolona? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Brawo.gif[/IMG] Wczoraj Zuza NIESTETY musiała zaliczyć kąpanko, którego stanowczo nienawidzi ( rzeki , jeziora- OK, sama się pcha, ale wanna to jej wróg ). Sunia wytarzała się w przejechanym jeżu. Nawet nie wyobrażacie sobie jak śmierdziała, szczęście, że tylko ucho dotknęła, bo niedoszłabym z takim smrodem do domu [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Co_jest.gif[/IMG] -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']No to masz dzisiaj dobry dzień;) A co własciwie z tą główka ON? jest szansa aby wróciła do zdrowia?[/quote] Ona jest całkowicie zdrowa, to taka... wada. Chociaż, na moje, to ta wada dodaje jej uroku. Bardzo się cieszę, gdy wyciągam jakiegoś psa ze schroniska, ale oczy innych mówią "czemu ona , a nie ja ?" i to też jest coś, co mnie boli najbardziej . Wczoraj jedną z tych smutnych była niestety Lula. Jezu, ona jest taka piękna, dlaczego nikt jej nie chce?[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/to_koniec.gif[/IMG] -
[quote name='AgaiTheta']Ciesze się Rybc!u - uparta z Ciebie osóbka, dziekuję!!!!!!!!!! A czy tam w dali to nie wątkowa amstafka? [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2447/65574175sg1oq4.gif[/IMG][/quote] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1556/beztytuuzo4.gif[/IMG][/URL] Aguś, na czerwono to amstaffka, ona ma depresję, mówię ci. A na niebiesko nowa haszczynka. Tzn. ja uważam że to mix malmuta i huski, bo ma cechy tego i tego psa. W każdym bądź razie piękna i milutka jest. Dlaczego mówisz , że jestem uparta? Mam to rozumieć jako komplement, czy wadę? :razz: Ciągle jestem w prywatnym kontakcie z Moniką, to wspaniała osoba, podobno Shilla nie chce jeść, od wczoraj zjadła tylko bułkę z szynką, przygotowaną przez synka Moniki. Chciał jeszcze zrobić jej kakao. :multi: To wspaniała rodzina, bardzo się cieszę.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Witamy po dniu pełnym wrażeń- wszystko szczegółowo opisane na temacie Krzywogłówki Shilli: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...na+amstaf fka[/URL] Wczoraj wybrałam się z Zuzą na spacer do parku, nie tego co zwykle, Zuzka gotowa była wskoczyć do rzeczki, ale ten pomysł wybiłam jej z głowy. Spotkaliśmy pana Jamnika. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/1008/dsc05295bo7.gif[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5999/dsc05296wb3.gif[/IMG][/URL][/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/111/dsc05299is5.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/3784/dsc05303jx8.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4231/dsc05305ii5.gif[/IMG][/URL] -
Ja też bardzo się cieszę, sunia trafiła na wspaniałą rodzinę, każdemu pieskowi takiej życzę. Ale w sumie, z drugiej strony, mimo wszystko zawsze jest mi trochę smutno, jak zostawiam gdzieś psa. Wierzę jednak, że Monika sprawi jej najlepsze warunki i mimo tego, że prawie jej nie znam, darzę ją ogromną sympatią i zaufaniem.[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Brawo.gif[/IMG]
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
JA TEŻ UMIEM! ZOBACZCIE! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/dogwalk.gif[/IMG] Zobaczcie w ten temat: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35613&highlight=pogryziona+amstaffka[/URL] Widziałam dzisiaj Lulę, biedne są razem z Melisą, z dnia na dzień coraz smutniejsze [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/to_koniec.gif[/IMG] -
Jestem! Zmęczona trochę i śpiąca, ale na Dogomani czuwam! Oiecałam że opowiem, to jestem. Wszystko jest OK, Krzywogłówka bardzo cieszyła się gdy wyciągneliśmy ją z boksu. Kręciła oberki dooopką i skakała. Facet ze schroniska poznał już nazwisko. Zapytał co my robimy z tymi psami. Potem poszliśmy do samochodu, sama wskoczyła, siedziała grzecznie całą drogą, śmierdziała niczym skunks i puszczała strasznie śmierdzące bąki, ale w końcu czego się nie robi dla psów.Kochana niemiłosiernie. Jak dojechaliśmy do Grudziądza, przy swoim nowym domu zwaliła ogromną kupę, pewnie z nerwów- to normalne. Wszeliśmy do domu i zostaliśmy przywitani wspaniałą rodziną. Od razu wszyscy ją pokochali. Shilla chciała bawić się z królikiem, nawet na niego nie warnkęła. Na małe dzieci też dobrze reaguje, to pies ideał. Wykąpałyśmy ją. Włożyłyśmy do wanny i nawet się nie ruszyła. Wyszorowałyśmy brudasa, lała się brązowa woda. Kochana nad życie. Podobno wyła jak wyszłam, a syn Moniki razem z nią. Teraz wspólnie śpią. Na łóżku. Bardzo się cieszę! Obiecana fotorelacja: ( dodam jeszcze, że Krzywogłówka była w schronisku aż 6 MIESIĘCY! ) To dziś jest ten szczęśliwy dzień! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6858/65574175sg1.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2163/15418327wu2.gif[/IMG][/URL] Pierwsze chwile w nowym domku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3681/72937825hl7.gif[/IMG][/URL] Po kąpaniu, wycieranko w swoje łóżeczko: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6869/10986745mh9.gif[/IMG][/URL] Zabawy z nowym przyjacielem: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2981/41399994bs4.gif[/IMG][/URL] To moja nowa rodzina: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9178/15459954qm5.gif[/IMG][/URL] Oni mnie kochają! : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7008/19296647bp1.gif[/IMG][/URL] Chłopczyk chce się pobawić: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8071/33690076xa3.gif[/IMG][/URL] Ooo...Mój przyjaciel mnie głaszcze: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2546/11zh2.gif[/IMG][/URL]
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Laluna, a jak się takie robi ? -
[quote name='GoWa']A to prywatne schronisko? Bo jak gminne,to nie ma takiego przepisu prawa, które zabrania robienia zdjęć w miejscach publicznych, chyba ze to zagraża złamaniu tajemnicy państwowej dot. obronności np. obiektów wojskowych. Może trzeba poprosić kierownictwo o pokazanie paragrafu? Niektórzy w tym kraju myślą,że mogą sobie prawo ustanawiać...[/quote] To jest schronisko gminne. GoWa, skąd to wiesz? Wydaje mi się że nam nikt paragrafu nie pokaże...
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pani ma dzwonić do AgaiTheta po południu, zobaczymy co z tego wyjdzie, AgaiTheta ma znajomości, ona coś nie coś wie o nowym hoteliku ;) No nie wiem, nie wiem, może nie cieszmy się na zapas, no znowu będzie tak jak z Krzywogłówką na początku. Ale trzymać kciuki można. -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oj ciotki, z was to niezłe agentki.