-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Diegula, później pani z Olsztyna wzięłaby ją do siebie. Dzisiaj będziemy się ugadywać, pomoże mi AgaiTheta. -
Trzymam kciuki i pokazuję BISZKOPTOWE labki do adopcji: [IMG]http://www.stowarzyszeniesara.republika.pl/index_files/Fotki/Do%20adopcji/index/800x600/piesbialasPSA001.jpg[/IMG] [LEFT][SIZE=3]Jeżeli jesteś chętny do zaadoptowania psa lub kota napisz do nas: [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=3][COLOR=#663d07][email protected][/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL] [SIZE=3]napewno odpowiemy na twojego e-maila. Więcej informacji na temat adopcji pod numerem telefonu:[/SIZE] [SIZE=3][B](016) 672 07 07[/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35667&highlight=labek[/URL] [/LEFT]
-
SZCZECIN Jamniczka-mix TUnia za Tęczowym Mostem
Rybc!a replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maleństwo... A tak trzymałam za ciebie kciuki, razem z Baśką bardzo ci kibicowałyśmy... Trzymaj się Amniśka...:placz: -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widzisz Lula, mimo tego , że piękna jesteś niełatwo znaleźć ci domek! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[B]Beata, bardzo chciałabym coś w tej sprawie zrobić[/B] [B]ale nie pozwolą mi wyprowadzić suczki z boksu i obfocić.:([/B] -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dlaczego nikt się nią nie interesuje? Ile ma jeszcze czekać na swój dom ? -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pani z Olsztyna proponowała hotel dla niej, który mogłaby opłacić. Co o tym myślicie? 1, 2 tygodnie i Kika mogłaby być już w domu -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Monika i Shilla']Rybc!u twoje sunie sa przesliczne,wierze w to ze nikt lepiej od ciebie by sie nimi nie zajal i lepiej o nie nie dbal.trzymaj tak dalej.zdjecia tez sa cudowne[/QUOTE] Moniko witaj pierwszy raz w mojej galerii miło że wpadłaś. Mam nadzieję że i ty kiedyś założysz taką dla swojej Shilli ( spójrzcie tylko w avatarek ) i na ten temat: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35613&highlight=pogryziona+amstaffka[/URL] -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cieszę się ;) -
[quote][B][COLOR=#2e8b57]Rybc!u, pierwsze zdjęcie jest za duże.[/COLOR][/B][/quote] Poprawiłam. Może dodałam złe zdjęcie mojej Zuzi, ale ja , gdy mam ją na codzień mogę dostrzeć podopieństwo. Są nawet w równym wieku...
-
U nas w Elblągu co roku organizowane są wystawy psów nierasowych " Burek "
-
A tu widać podobieństwo? Korozja ze schroniska w Korabiewicach [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/619/mini.jpg[/IMG] Moja Zuzia: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5572/okorw1.png[/IMG][/URL] Gdyby nie minimalnie dłuższa sierść Korozji byłyby niemal identyczne.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Polna']Ale fajny spacerek ;-) Jak duzo beagli, to był jakiś umówiony spacerek, często się tak spotykacie?[/quote] Spotkania są organizowane co tydzień :) [quote]Miłość nieodwzajemniona... ;-) Bardzo psowate i zwierzate zdjęcia! Pozdrawiam ;-)[/quote] A żebyś wiedziała, kochana. Cały czas razem brykali, to pewno dlatego, że szczeniorka upodobała sobie pieska swojej wielkości ;) -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Laluna, skopiuj ten wątek do swojego podpisu, powinno być OK [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42146"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7172/lulabs4.jpg[/IMG][/URL] -
Cześć Ada! Miło, że zarejstrowałaś się na naszym forum. Mam nadzieję że będziesz jedną z nas, a dogomania bardzo cię wciągnie ;) Co do tego, że sunia jest nadpobudliwa- nie wydaje mi się, naprawdę. Ale może to i lepiej, że weźmiecie czarną. Ona została przeniesiona do innego boksu, z innymi psami, była niespokojna, bo ( tak mi się wydaje ) przyszli ludzie, ona chciała się pokazać, a inne psy zagrodziły jej dostęp do ludzi. To urocza suczka, bardzo, bardzo kochana ;) Jak wszystko dobrze pójdzie, to do Grudziądza wezę jeszcze jednego szczeniaczka ;) Takiego kudłatego, w typie yorczka ;)
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie Diegula, nie mam kontaktu z panią.