Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Miałam dzisiaj przyjemność odwiedzić Tunię, Milkę , Basię i resztę ferajny ;) Obfociłam Tunię, moje serce mówi mi, że ona już z tego domu nie wyjdzie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5480/tunia1gu1.jpg[/IMG][/URL] Z TŻ'em Basi [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7397/tunia2op6.jpg[/IMG][/URL] Z Basią [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3927/tunia3pj8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6726/tunia4ot1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8004/tunia5af8.jpg[/IMG][/URL] Jak dobrze, że powiedziałam Basi o tym, że takie cudeńko jest w schronie!
  2. Zuzia... Dlaczego? Bardzo podobało nam się to imię. Rozważaliśmy też " Rudą ", ale uznaliśmy, że bardziej pasuje Zuzia. Pyza... Dlaczego? A nie wiem- tak już się nazywała, kiedy wyrwałam ją od mężczyzny który chciał oddać ją do schroniska ( cała akcja odbywała się przed bramą schronu- gdybyście zobaczyli te oczy i małą, trzęsącą się doopkę... )
  3. Rybc!a

    Metamorfozy

    W styczniu br. wyciągałam ze schroniska taką , półtoraroczną suczkę. W pierwszy dzień, w którym wyciągałam ją ze schronu wyglądała tak: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7987/att000744bg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3517/dsc003993bm.jpg[/IMG][/URL] A teraz jest tak: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3930/p1010039ql1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9517/p1010054zk2.jpg[/IMG][/URL]
  4. O MAŁO CO NIE SKRADZIONO NAM PYZY! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/IMG] Piotrek - mój brat ze swoją narzyczoną z nią wyszli, wyciągali pocztę z skrzynki, a ona poleciała koło windy ( już na nich czekała ). Koło drzwi tuż przy windzie stał jakiś żul razem z córką i żoną ( prawdopodobnie ) i córka krzyczała " TAK TAK, WEŹ JĄ ". [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/IMG] Mój brat natychmiast zawołał Pyzę , na co ona przybiegła- jest strasznie karna. Ja bym im dała, jakby ją wzieli! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/IMG] Ale by było ! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/IMG] Poszukiwanie Pyzy na terenie całego miasta. Rozpętałabym aferę. Mówiliby o tym w radiu, telewizji, gazetach, robiłabym plakaty i ogłoszenia, ulotki- ale by było ! Ale niech lepiej nigdy się tak nie stanie, nie chcemy jej stracić. To nasze drugie oczko w głowie ( poza Zuzą ) Gdybym ja tam była, puściłabym temu żulowi niezłą wiązankę ! Niech trzyma łapy przy swoim, a nie czepia się obcego! Oj, on by mnie popamiętał ! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/IMG]
  5. [quote name='nathaniel']A jak ona się tym bawi? (nasz koziołek ma narazie pauzę :diabloti:)[/quote] Nosi sobie w pyszczku, chodzi w domu, pokazuje wszystkim, turlamy jej to po podłodze, zabieramy na spacerki, rzucamy...
  6. Halo, halo gdzie są wszyscy? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/att.gif[/IMG] Co u Bili ?
  7. Idziemy rozprostować łapki na pierwszą. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/dogwalk.gif[/IMG] Ile ty będziesz musiała czekać? Jesteś taka piękna...
  8. Idziemy rozprostować łapki na pierwszą. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/dogwalk.gif[/IMG] Ile ty będziesz musiała czekać? Jesteś taka piękna...
  9. Idziemy rozprostować łapki na pierwszą. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/dogwalk.gif[/IMG] Ile ty będziesz musiała czekać? Jesteś taka piękna...
  10. Idziemy rozprostować łapki na pierwszą. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/dogwalk.gif[/IMG] Ile ty będziesz musiała czekać? Jesteś taka piękna...
  11. [quote name='fizia']Ja mogę dac na kupiepsa.pl[/quote] Byłabym wdzięczna [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/huglove.gif[/IMG]
  12. 95 zł było łącznie, więc odjąć koszt dzisiejszych leków: 95-32= 63zł
  13. No tak, więc szukamy dalej ! Pomyślcie, ona tak czeka na człowieka. Nie pozwólmy jej zostać w tym miejscu !
  14. Lula dalej w schronisku. Jeśli nic nie wyjdzie , to dopiero 21.04 pojedzie do Niemiec. Przed chwilą ktoś odezwał się na GG w jej sprawie, tyle tylko, że gdy zaczęłam rozmowę ten ktoś powiedział, że odezwie się później. Wczoraj napisała do mnie też pani z Braniewa, ale jak narazie nie zrobiła na mnie wspaniałego wrażenia... Nie jest nawet pewna, czy nie będzie rozmnażać suki !
  15. Dzięki za odwiedzinki, w nagrodę: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/7633/sisiutu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5232/kijekca0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5452/kopieyn2.jpg[/IMG][/URL]
  16. Czy ktoś mógłby dodać ją na kupiępsa.pl, Allegro ?
  17. Proszę, jeśli znacie jakieś serwisy ogłoszeniowe, serwisy aukcyjne, to dodawajcie ją tam ! Ona tak bardzo potrzebuje domu !
  18. [quote name='Ludek']Jeśli on nie chce psa tylko dlatego, że jest zaniedbany, to nie zasługuje na żadnego psa. Czego on sie spodziewał, że w schronie to luksusy mają.:angryy:[/quote] Od początku mi się nie podonał, warunkiem było to, by pies był rasowy. Przemilczałam to, wiedziałam że dom w Pasłęku będzie sprawdzony na 100% przez Basia0607, no ale jeśli ten człowiek myśli, że ktoś odda mu psa z rodowodem, zdrowego i młodego, to życzę powodzenia !
  19. My się teraz bawimy takim cudem... [URL="http://allegro.pl/item180259019__sznur_bawelniany_54_cm_duzy_wezly_dla_psa.html"]TU[/URL] można to kupić. [IMG]http://www.mampsa.pl/sklep/allegro/nauka_zabawa/3d_sznur_56cm.jpg[/IMG] No i mamy takie, jedyna miękka zabawka, której Zuzia o dziwo nie psuje. Można ją kupić [URL="http://allegro.pl/item179499503_zabawka_dla_psa_hamburger.html"]TU[/URL] [IMG]http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/17/1794/179499/17949950/179499503[/IMG] O, i jeszcze takie coś mamy teraz. [IMG]http://www.sklep.mampsa.pl/allegro/nauka_zabawa/3d_aport_duzy.jpg[/IMG] [URL="http://allegro.pl/item183170579_drewniany_koziolek_duzy_do_aportowania.html"]Tu[/URL] tanio można to kupić, ja dawałam więcej w sklepie zoologicznym.
  20. Zapomniałam ! Ale już są, proszę, proszę ! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/6868/dsc00724ju6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9964/dsc00731ui1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1474/dsc00734mt6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1342/dsc00752jj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2250/dsc00758ei8.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='zuzka7']jak widzicie teraz behemotta zwraca wam uwagę:-o :-o :-o :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :-o Zuzka, zastanawiałaś się kiedyś nad sensem swoich wypowiedzi ? :-o
  22. [quote name='madzia828']szkoda, ale może sie uda w końcu, trzymam kciuki za słodką :p[/quote] Udać się uda, ale kiedy? Ile ona ma jeszcze czekać ?
  23. [quote name='Neris']Szykuje się domek dla obydwóch panienek? Czy na razie jadą na tymczas?[/quote] Jak wszystko pójdzie po naszej myśli / mojej i Coolydiany / to tak- obie pojadą+ śnieżnobiała Lula i ewentualnie Melisa / co nie jest potwierdzone /
×
×
  • Create New...