-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[quote name='Madzia_K']Ta adopcja była przeprowadzana na naszych warunkach. I postępowaliśmy wg naszych zasad. Przez cały czas działalności basseciego SOS nie zdarzyło się, żeby pies trafił do pseudohdowcy...a jesli się nie mylę tutejszych aktywistów to spotkało? Dlaczego? Może dlatego, że o losach psów w potrzebie decydują 12-latki? Taką informację uzyskaliśmy w schronisku na temat Rybci. I zamierzamy coś z tym zrobić. Myślę, ze poinformowanie szkoły o "hobby" tej dziewczynki będzie dobrym rozwiązaniem. Powtórzę jednak to, o czym mówiła Renia...psy obecnego właściciela są po sterylizacji. Są to ludzie świadomi sytuacji w której się znaleźli. I co najważniejsze - mamy z nimi stały kontakt, co równiez daje spore możliwości... To tyle w tym temacie. Mimo wszystko dziękuję za odzewy poparcia tych, którzy niestety nie chcieli tego pisać tu...żeby nie zaśmiecać wątku...albo nie wdawać się w jałowe dyskusje. Pozdrawiam - Magda[/quote] Bardzo się cieszę, że żaden z waszych podopiecznych nie trafił do pseudohodowców i mnie również ( na szczęście )nigdy to nie spotkało. Uważam, że mój wiek, nie gra tu dużej roli, a moja szkoła doskonale wie o tym co i jak robię-pracownicy w schronisku również i nie mają do mojej pracy zastrzeżeń. Ja też chcę kończyć te "jałowe" dyskusje, bo nie są one ani miłe, ani pożyteczne. Najważniejsze, że pies ma (mam nadzieję) odpowiedzialny, sprawdzony dom.
-
[quote name='emerican'] Nie sadze ze bedziemy poddawali psa kastracji, [/quote] No i to mi się już nie podoba-przykro mi. :roll: W adopcji rasowych/rasopodobnych (i nie tylko) psów zawsze stawiam duży nacisk na sterylizację i kastrację. :roll:
-
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248']Rybc!a mówiłaś, że Marysia mogła być siostrą Westy. Może ma Marysia coś z ON?[/QUOTE] Nie, nie ma nic z owczarka. -
Wcale nie przesadzam, nie kłócę się tylko chcę do końca wyjaśnić sytuacje. Tak, najważniejsze, że pies będzie miał długowyczekiwany dom.
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ciut powyżej kolana. Jest o wiele mniejsza, niż rasowy owczarek. -
Pojutrze, to znaczy w poniedziałek? Pamiętajcie, że schron czynny od 12 do 17. [QUOTE] Chwileczkę...to Nas oskarżaliście, ze nic nie robimy, bo "pies jest w schronie za długo"...a same świadomie trzymałyście go w tym miejscu, bo Pani się przeprowadza i trzeba dać jej czas? Paranoja [/QUOTE] A co miałyśmy z nim zrobić?!
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Ona taka Owczarkowata...?[/QUOTE] Tak, jest owczarkowata. Nowe , stojące zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/142/85a7f55586eed675.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/112/8979bb1a1df7343a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/142/d2a55f088f4531b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/142/49f4456c3e19743d.jpg[/IMG][/URL] -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/29f23ef318d552c3.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/142/ef531e630ba3d7f0.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/6ec8e904f5bd365e.jpg[/IMG][/URL] :loveu: -
Tobiasz w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6070/maniek4uu8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4658/maniek2kt7.jpg[/IMG][/URL] I w nowym domu, wraz z kolegą z Palucha: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/29f23ef318d552c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/142/ef531e630ba3d7f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/6ec8e904f5bd365e.jpg[/IMG][/URL]
-
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na adopcje.org -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na adopcje.org -
Delicja- niezbyt duża, niezbyt ładna. Nie ma szans na adopcję?adoptowana
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dodana na adopcje.org -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pazurek ogłoszony na adopcje.org -
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszony na adopcje.org -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na adopcje.org -
Gala- miałam kiedyś SWOJEGO PANA i kochałam go nad ŻYCIE! [Elbląg]
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na adopcje.org -
3 LETNIA IGA wciąż szuka SWOJEGO CZŁOWIEKA- została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na adopcje.org -
Szorstkowłosa,terrierkowata MERCI- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na adopcje.org -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']jest na adopcje.org??[/QUOTE] Za chwilę będzie ;)