Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Madzia_K']Ta adopcja była przeprowadzana na naszych warunkach. I postępowaliśmy wg naszych zasad. Przez cały czas działalności basseciego SOS nie zdarzyło się, żeby pies trafił do pseudohdowcy...a jesli się nie mylę tutejszych aktywistów to spotkało? Dlaczego? Może dlatego, że o losach psów w potrzebie decydują 12-latki? Taką informację uzyskaliśmy w schronisku na temat Rybci. I zamierzamy coś z tym zrobić. Myślę, ze poinformowanie szkoły o "hobby" tej dziewczynki będzie dobrym rozwiązaniem. Powtórzę jednak to, o czym mówiła Renia...psy obecnego właściciela są po sterylizacji. Są to ludzie świadomi sytuacji w której się znaleźli. I co najważniejsze - mamy z nimi stały kontakt, co równiez daje spore możliwości... To tyle w tym temacie. Mimo wszystko dziękuję za odzewy poparcia tych, którzy niestety nie chcieli tego pisać tu...żeby nie zaśmiecać wątku...albo nie wdawać się w jałowe dyskusje. Pozdrawiam - Magda[/quote] Bardzo się cieszę, że żaden z waszych podopiecznych nie trafił do pseudohodowców i mnie również ( na szczęście )nigdy to nie spotkało. Uważam, że mój wiek, nie gra tu dużej roli, a moja szkoła doskonale wie o tym co i jak robię-pracownicy w schronisku również i nie mają do mojej pracy zastrzeżeń. Ja też chcę kończyć te "jałowe" dyskusje, bo nie są one ani miłe, ani pożyteczne. Najważniejsze, że pies ma (mam nadzieję) odpowiedzialny, sprawdzony dom.
  2. [quote name='emerican'] Nie sadze ze bedziemy poddawali psa kastracji, [/quote] No i to mi się już nie podoba-przykro mi. :roll: W adopcji rasowych/rasopodobnych (i nie tylko) psów zawsze stawiam duży nacisk na sterylizację i kastrację. :roll:
  3. Dziękujemy za podnoszenie i prosimy o ogłoszenia!
  4. [quote name='Valeur248']Rybc!a mówiłaś, że Marysia mogła być siostrą Westy. Może ma Marysia coś z ON?[/QUOTE] Nie, nie ma nic z owczarka.
  5. Wcale nie przesadzam, nie kłócę się tylko chcę do końca wyjaśnić sytuacje. Tak, najważniejsze, że pies będzie miał długowyczekiwany dom.
  6. [QUOTE][FONT=Comic Sans MS]... Ale nigdy nie zastąpi Rudego...[/FONT]:-(:-(:-(:-(:shake::shake:[/QUOTE] Żaden pies nie zastąpi poprzedniego psa. :(
  7. Ciut powyżej kolana. Jest o wiele mniejsza, niż rasowy owczarek.
  8. Pojutrze, to znaczy w poniedziałek? Pamiętajcie, że schron czynny od 12 do 17. [QUOTE] Chwileczkę...to Nas oskarżaliście, ze nic nie robimy, bo "pies jest w schronie za długo"...a same świadomie trzymałyście go w tym miejscu, bo Pani się przeprowadza i trzeba dać jej czas? Paranoja [/QUOTE] A co miałyśmy z nim zrobić?!
  9. [quote name='jusstyna85']Ona taka Owczarkowata...?[/QUOTE] Tak, jest owczarkowata. Nowe , stojące zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/142/85a7f55586eed675.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/112/8979bb1a1df7343a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/142/d2a55f088f4531b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/142/49f4456c3e19743d.jpg[/IMG][/URL]
  10. Bardzo się cieszę- od dawna kibicowałam temu czekoladowemu noskowi! :multi:
  11. :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/29f23ef318d552c3.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/142/ef531e630ba3d7f0.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/6ec8e904f5bd365e.jpg[/IMG][/URL] :loveu:
  12. Rybc!a

    Metamorfozy

    Tobiasz w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6070/maniek4uu8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4658/maniek2kt7.jpg[/IMG][/URL] I w nowym domu, wraz z kolegą z Palucha: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/29f23ef318d552c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/142/ef531e630ba3d7f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/6ec8e904f5bd365e.jpg[/IMG][/URL]
  13. Pazurek ogłoszony na adopcje.org
  14. [quote name='Luzia&Funia']jest na adopcje.org??[/QUOTE] Za chwilę będzie ;)
×
×
  • Create New...