-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Piękny AMTAFF- Brodawka- 3 razy w schronie- został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='BlackSheWolf']aha....... no kazdy ma swoje zdanie... ale nie lepiej zrobic ogloszenia ? dzieki takim ogloszeniom ode mnie ze schronu ostatnio 3 psy znalazły IDEALNY dom ;)[/QUOTE] No tak, 70 psów które znalazły dom od początku mojej działalności też przez ogłoszenia i Dogo. Ale pamiętam, co było z amstaffkami. Nie mogłam się odpędzić od telefonów, przysięgam. Na dodatek jedna suka była ze szczeniakiem. Ludzie skojarzyli, że daje ładne szczeniaki i dzwonili non stop. A nie oszukujmy się- po Brodawce też byłyby ładne szcznięta. Może wystarczy dodanie go na stronę adopcyjną amstaffów? Doddy, założyłabyś mu wątek na niebieskim forum? Bardzo zależy mi na tym psie. Od niedawna kocham bullowate. A Brodawka jest naprawdę wspaniały, a to że ciągnie na smyczy, chyba da się jakoś naprawić. Może on po prostu ma niespożytą energię. Może brak mu spacerów i stąd jego narwane zachowanie? -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podciągamy Hasię na wszystkie możliwe sposoby. Do malamutów: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/929118.html[/URL] Do huskych: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/929132.html[/URL] Mieszańce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/929158_hasia_ok_1_5_roku_mix_husky_i_owczarka.html[/URL] -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki, Madziu. Prosiłabym bardzo o Allegro dla Muchy. Sama zajmę się ogłoszeniami na: alegratka.pl kupsprzedaj.pl adopcje.org Dziękuję wszystkim za pomoc! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Valeur248']To Fidze trzeba szukać dobrego domu. Taka pięknotka napewno szybko go znajdzie.;)[/quote] No tak, tylko... czy ja chcę ją oddać? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Valeur248']Jak Zuza słodko zasypia:loveu: Aż wierzyć sie nie chce, że to ten sam pies, którego widziałam. Tamten był okropnie szczekliwy:evil_lol:[/QUOTE] Ona jest słodka, dopóki jest w domu- chociaż i tu pokazuje różki! A na podwórku- hałasowanie, bieganie, skakanie, turlanie, przewracanie... Wariatka- jednym słowem. Prawie wszyscy już wiedzą, że mam w domu kolejnego pieska. Zabrałam ze schroniska niedużą pudelkowatą suczkę, która urzekła mnie i mojego tatę. Zakochaliśmy się w niej na mniejscu, tak bardzo przypomina Mikę- poprzednią sunię.. Nie mogliśmy pozwolić, by pies o tak pięknej urodzie i wielkim sercu marnował się w schronisku ( wiem, że każdy piesek potrzebuje pomocy i powinnam wziąć starego, brzydkiego- ale uwierzcie mi, że gdyby do schroniska przyszła na miejsce Figi 15 letnia suczka, identyczna jak nasza poprzednia- wzięlibyśmy ją- z sentymentu). Figa jest przesympatyczną psiną. Myślałam, że Zuza jest strasznym pieszczochem, ale przy Fidze " nie dorasta nawet do pięt ". Naszczęście nowa czarnulka zachowuje czystość w domu, kocha wszystko i wszystkich, jest młoda i piękna. Z jednej strony chcę by została, a z drugiej się waham. Mając dwa psy (dorywczo trzy) w bloku, już nigdy nie będę mogła pozwolić sobie na choćby kilkugodzinny tymczas- co zrobię z dwoma psiakami? Narazie między Zuzą a Figą miłości nie ma. Burczą na siebie, a raz nawet się pogryzły. Zuza jest panią domu i nie pozwala intruzom na wiele rzeczy. A Figa uważa, że wszystko jej wolno i też próbuje Zuzę zdominować. No cóż- jakoś się ustawić wobec siebie muszą, będzie dobrze. Już widzę postępy a Figa jest z nami dopiero od piątku. -
Przepiękna Chałwunia-Westunia i przepiękny chomiczek. Na pewno będę stałym gościem w galerii- zapraszam też do nas :) Jak miło zobaczyć szczęśliwą mordkę, która za czasów tułała się w ciasnym boksie schroniska :(
-
Piękny AMTAFF- Brodawka- 3 razy w schronie- został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda76']Nie słyszałam głupszego powodu oddania psa " ciagnie na smyczy" Pani powinna miec najwidoczniej chomika:angryy:[/QUOTE] Wiesz, Lalusia poślizgnęła się na śniegu i ubrudziła swój piękny płaszcz! :angryy: -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/3a9f743d7b1040b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/72e0778ef0a04a34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/143/d3d437085b027df2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/143/1c618ea5d7839b96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/144/0a2ac984bdc31c34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/92ab5bd3be29f3cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/144/38677f7fcc8d6869.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/144/ecffd717fa39aece.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/113/b8ac0311fd5fdc61.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/6a8d26f158638282.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/08818e7e99b63ad1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/144/36ecfe45908f99d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/d48ec5af05c03777.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/144/e1ea5383a4810516.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/143/2e987b225a27d517.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/113/65d4d89686515bed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/19a6c4bcf18e1b38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/99873c897c45e472.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/113/78649747ffab2b1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/113/b8a6127f75cc0d5a.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
My razem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/339665a390778dbf.jpg[/IMG][/URL] Zuza: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/d5c6a332a03552c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/e23a15ab0e21391a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/0951a8be72c17d3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/144/2a57325cb11800cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/a3fd6250bdbbdf8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/143/c73f1e59d1485504.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/143/9565b8b4951260fb.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Reniawawa']DALSZE LOSY I ZDJĘCIA LEONA NA [URL="http://www.FORUM.BASSETY.PL"]WWW.FORUM.BASSETY.PL[/URL] Miejmy nadzieje, że nie będzie wielu a nawet [B]żadnej [/B]adopcji :lol:[/quote] Dziękuję Reniu.
-
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f323bf564afb393d.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/f323bf564afb393dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/798dede0a3c24482.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/798dede0a3c24482med.jpg[/IMG][/URL] -
Piękny AMTAFF- Brodawka- 3 razy w schronie- został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Brodawki na kufie: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5158f73b495addde.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/5158f73b495adddemed.jpg[/IMG][/URL] Zajadamy smakołyki: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/83ace611fb3ea667.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/83ace611fb3ea667med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6640bf8d7414b454.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/143/6640bf8d7414b454med.jpg[/IMG][/URL] -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/94b5ac604c0be273.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/144/94b5ac604c0be273med.jpg[/IMG][/URL] -
Szorstkowłosa,terrierkowata MERCI- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ee5cfba2e86827e8.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/ee5cfba2e86827e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/431fe29eca3079e5.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/431fe29eca3079e5med.jpg[/IMG][/URL]