Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b3ca9a876120106.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/113/0b3ca9a876120106med.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7e6309801a3243e3.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/143/7e6309801a3243e3med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/271b7f9be03beed3.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/113/271b7f9be03beed3med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e1b3e3322b26f399.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/144/e1b3e3322b26f399med.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d6ee4a5d1b12ab83.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/143/d6ee4a5d1b12ab83med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/467f033be6f14f4f.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/144/467f033be6f14f4fmed.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/446c543be1dbd4ef.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/143/446c543be1dbd4efmed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d03a05942aaead0.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/8d03a05942aaead0med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Tina to podrostek, mix rasy owczarek niemiecki. Jej prześliczne, złote oczy mówią o wszystkim, co te psie dziecko przeszło. Trafiła do schroniska w styczniu. Nie wiem dlaczego- być może jej właściciel zachorował, może była niechcianym prezentem, może nie wyrosła taką jaką miała być. Jedno jest pewne: Tina potrzebuje domu. Jest kochaną sunią, ale gdy nadejdzie taka potrzeba- również obroni. Nie pozwólmy, by ta sunia spędziła w schronisku najpiękniejszy okres swojego życia, by musiała mieszkać w przepełnionym, niedużym boksie, na zimnie i mrozie. Proszę, pomóżmy małej Tince. Podejrzewam, że jeszcze urośnie, ostatecznie będzie ciut powyżej kolana. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/abe984c639c8f6fa.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/113/abe984c639c8f6famed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0a1d8efbd35446c8.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/0a1d8efbd35446c8med.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 GSM 691364660 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  9. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1576c160566bd965.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/113/1576c160566bd965med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2a3da4ce99e95a96.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/144/2a3da4ce99e95a96med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Pusia trochę urosła: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6e73331d5ebb9c1d.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/6e73331d5ebb9c1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aac6316eada7086f.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/143/aac6316eada7086fmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2aa3c499f3815d38.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/2aa3c499f3815d38med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a729a0fb05a393d8.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/a729a0fb05a393d8med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Mucha to podrośnięte szczenię, które jest przytłoczone sytuacją schroniska. Jest w boksie z dorosłymi, dużo większymi suczkami i choć te nie znęcają się nad nią, bardzo się boi. Prawie nigdy nie wychodzi z budy. Gdy trafiła do schroniska była całkiem inna. Radośnie skakała, cieszyła się i merdała ogonkiem. Myślę, że może jeszcze trochę podrosnąć. W przyszłości może sięgać ciut za kolano. Jest bardzo ładną sunią, z długimi, chudziutkimi łapkami, na których chce przemierzać świat u boku swojego właściciela. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a472ccf2ce5063c5.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/142/a472ccf2ce5063c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/166/10d75ed9d32fe0ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/165/0b5b0d2748eb11a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/00ced0fe481b4eff.jpg[/IMG][/URL] Łapka, o której wspominałam: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/159/8bcbc84e50433e1f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/166/79c029a885b1162c.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a-Ania GG 5722414 GSM 691364660
  13. [quote name='Madzia_K']Mogę pomóc tylko finansowo na dzień dzisiejszy. Moje namiary znacie. W razie czegoś wołać[/QUOTE] Dziękujemy Madziu, pomoc finansowa też bardzo się nam przyda. Basia skontaktuje się z tobą. :)
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3132f098edb05a7e.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/144/3132f098edb05a7emed.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/17130489928b3b05.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/17130489928b3b05med.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/93693368fa33fcbd.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/93693368fa33fcbdmed.jpg[/IMG][/URL]
  17. BlachSheWolf, jestem w szoku, poważnie, podziwiam Cię :(
  18. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/94a39fdd3df8e699.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/94a39fdd3df8e699med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/158/db3b89487e549269.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/caf9b659556985a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/154/b539673c5767a6f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/165/1ee4af765b2a1cbc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/164/f942ca157ded4b3d.jpg[/IMG][/URL] Amstaff roboczo nazywany Brodawką (ze względu na brodawki na kufie) wrócił w ostatnich tygodniach (grudzień- styczeń 07/08r.) do schroniska po nieudanej adopcji. Pierwszy raz, zrzekł się go właściciel, następnie został zaadoptowany, wywrócił kobietę na śniegu i ponownie wrócił. Nadaje się wyłącznie do doświadczonej osoby, która popracuje nad jego zachowaniem i potrenuje z nim posłuszeństwo. Do ludzi jest przesympatyczny, jest wielkim łasuchem, uwielbia kiedy przychodzimy i dajemy mu psie przysmaki i ciasteczka. Mam nadzieję, że i mu coś znajdziemy i zamieszka wśród odpowiedzialnych ludzi. Nie jestem za ogłaszaniem psa na portalach internetowych, mnóstwo się wtedy zgłasza "młodych narwańców" niezdających sobie sprawy z trudu wychowania takiego psa. Może po prostu wspólnymi siłami, pocztą pantflową, znajdziemy kogoś, kto się psem zaopiekuje, choćby tymczasowo, nauczy i odda do DS. Bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ten pies naprawdę dużo nacierpiał. [FONT=Arial Black][SIZE=4]22.03.08r.[/SIZE][/FONT] [quote] [SIZE=3]Brodawki nie ma, a ja siedzę i ryczę jak głupia. [/SIZE] [SIZE=3]Z taką opinią w schronisku on by stamtąd nie wyszedł.. Nikt normalny by go nie zaadoptował.. Same złe myśli krążą po mojej głowie.. Może teraz MÓJ Brodawka jest wystawiany do walk? Może wziął go jakiś dresiarz? :placz: [/SIZE] [SIZE=3]On był mi taki bliski, jak moje psy,które ze mną mieszkają, które przebywają ze mną 24 godziny na dobę. Tak bardzo się z nim zżyłam.. A spytajcie dziewczyn, jak on reagował na mnie.. Jak się cieszył gdy przychodziłam.. Jak merdał ogonkiem, gdy dawałam mu kości, zabawki, przysmaki.. [/SIZE] [SIZE=3]Jak patrzył mi w oczy..[/SIZE] [SIZE=3]Jak wtulał głowę w moją rękę..[/SIZE] [SIZE=3]Ubolewam nad każdym psem, który "znika" i nie wiem co się z nim dzieje, ale Brodawka to zupełnie coś innego..[/SIZE] [SIZE=3]To był MÓJ pies..[/SIZE] [SIZE=3]Cały dzień się martwię.. Nie wierzę, naprawdę nie wierzę, że znalazł dobry dom.. [/SIZE] [SIZE=3]Pokochałam go jak swojego..[/SIZE] [SIZE=3]I oczywiście w schronisku niczego się nie dowiem, bo po co informować głupią Rybcię gdzie pies poszedł, kiedy i do kogo.. [/SIZE] [SIZE=3]...[/SIZE] [SIZE=3]Strasznie się obwiniam...[/SIZE] [SIZE=3]Gdybym znalazła mu dom.. [/SIZE] [SIZE=3]Gdybym go zabrała.. [/SIZE] [/quote][FONT=Arial Black][SIZE=4]Info z dnia 23 czerwca:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]PIES PO RAZ 3 TRAFIŁ DO SCHRONISKA- ODDALI GO WŁAŚCICIELE, LECZ POWODU NIE PODALI ! JESTEM WŚCIEKŁA, A ZARAZEM OGARNIA MNIE SMUTEK I ŻAL, TEN PIES BARDZO PRZEŻYWA, JEGO STAN PSYCHICZNY ULEGŁ ZNACZNEJ ZMIANIE! JEST BARDZO SMUTNY I CICHO POPISKUJE.. ZUPEŁNIE JAKGDYBY SIĘ ŻALIŁ.. JEGO GHENNA SCHRONISKOWA WRAZ Z KRÓTKIMI OKRESAMI W RÓŻNYCH DOMACH TRWA PRAWIE ROK! LUDZIE POMÓŻMY MU![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]TO PIES Z KTÓRYM WYJĄTKOWO SIĘ ZŻYŁAM. NIKT NIE MOŻE WYOBRAZIĆ SOBIE TEGO, JAK RYCZAŁAM, GDY DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY! JUŻ WTEDY MIAŁAM ZŁE PRZECZUCIA..! [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]PROSZĘ O PILNE DT LUB DS.. ! DOWIOZĘ GO CHOĆBY NA KONIEC ŚWIATA..[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. Wiecie co, ona chyba jest młodsza niż ją wcześniej oceniłyśmy.
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/336bae2ba2fb7f4b.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/336bae2ba2fb7f4bmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2f15e4f2f215fda5.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/2f15e4f2f215fda5med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1206f37db82f1a03.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/143/1206f37db82f1a03med.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='auraa']Mam chętnych na pinczerowatego pieska.[/QUOTE] Może Bułeczka? Jest nawet mniejsza niż pinczer miniaturowy :(
  24. [QUOTE]poza tym kastracja Leona to rowniez korzysc w postaci bezpieczenstwa - ze nie bedzie probowal uciec za suczka w cieczce - co zdarza sie nawet w domach z dobrym ogrodzeniem, i u odpowiedzialnych ludzi.[/QUOTE] No właśnie. Ja nie piszę tego upierdliwie, czy pod wpływem nerwów. Wszystkim nam chodzi o dobro i bezpieczeństwo pieska. I wcale nie twierdzę, że to zły dom-wręcz przeciwnie.
  25. [quote name='Reniawawa'] Rybcia " ZNÓW GŁUPOTY GADASZ I ZNÓW WPROWADZASZ NIEPOTRZEBNY ZAMĘT I SZUKASZ SZTUCZNYCH PROBLEMÓW" Co Ci się nie podoba? Że chwała nie spadła na Ciebie?? Tu są ważne PSY a nie TY!!!!!!!! Nie trzeba kastrować Leona bo jego nowe koleżanki są [B]wysterylizowane!!!![/B] Nie wiesz to zapytaj!! Jeszcze jedno - nie jesteś przychylnym okiem oceniana w schronisku . Pytam DLACZEGO??!! [/quote] A ja nie będę Ciebie już o nic pytać. Po co tyle wykrzykników, tyle nerwów? Ja jestem całkiem spokona, całkiem spokojnie pytam i całkiem spokojnych odpowiedzi oczekiwałam. Kto tu pisze o chwale? Kto tu pisze o mnie? To ty wprowadzasz niepotrzebny zamęt. A ja zadałam proste pytania. Z pewnością, jeśli rozmawiałyście z panią kierownik, to nie jestem przychylnym okiem oceniana, ale to są moje sprawy i ci co mają wiedzieć, wiedzą dlaczego tak jest. Wy wyciągnęliście wnioski z mojej osoby sami, nie znając tak jak ja elbląskiego schroniska. I naprawdę, zakończmy już ten temat. Nowy dom Leona swoją wypowiedzią zasugerował, że sunia kaukaz nie jest wysterylizowana, wy wcześniej pisaliście, że to dom pełen zwierząt i nikt nic nie napisał, o sterylizacji wszystkich pozostałych zwierząt. Nie mniej jednak i tak uważam, że Leon powinien zostać wykastrowany. No ale cóż, to już zostanie wyłącznie moim zdaniem. I nie kłóćmy się, bo nie o to mi chodzi. Wszyscy jesteśmy ludźmi, którzy chcą pomóc zwierzętom. A spory, kłótnie, tysiące wykrzykników,krzyki, żadnemu nie pomogą. Kończmy ten temat, cieszmy się domem Leona i oczekujmy zdjęć. Bo mam nadzieję, że takie będą? Dziękuję wszystkim wmieszanym w adopcję Leona za pomoc i uratowanie psa. Kończymy spory, zaczynamy pomagać kolejnym psiakom. Życzę forum Basset SOS wielu udanych adopcji. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...