-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/173/a4a2494b9399a7b0.jpg[/IMG][/URL][/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/97d67c185ca46e7a.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Niespełnione marzenia… (czyli świat według Bajki)[/B] [B]Ci, których znam, mówią, że marzenia się spełniają, więc… marzę… każdego dnia i każdej nocy, kiedy zwijam się w kłębek w kącie swej budy i kiedy podbiegam do krat, machając ogonem… Marzę cały czas, uparcie wierząc, że może dziś, może jutro pojawisz się w moim życiu i pokażesz mi ten inny świat, świat, który wciąż jest dla mnie tajemnicą.[/B] [B]Tak długo jestem w schronisku… tak, za wielką bramą, za którą zaczyna się świat tych zapomnianych, tych, które zostały skazane na wieczną tęsknotę. Mam dwa lata i przez te wszystkie dni, miesiące mój świat się nie zmienił. Wciąż jest mały, wyznaczony przez kraty i mur boksu, wciąż pusty, bo nie ma w nim człowieka, którego mogłabym nazywać swoim. Nie znam długich spacerów po lesie, nurkowania w wysokiej trawie, miękkiego legowiska, kolorowych piłek i ciepłej dłoni, która byłaby stworzona tylko dla mnie, tylko po to, by zanurzać się w mojej miękkiej sierści. Nie znam…, ale wiem, że to wszystko istnieje, że mogę mieć swoje drugie psie dzieciństwo, że… mogę być szczęśliwa. [/B] [B]Jestem kochana,sympatyczna. Wiem tylko, że w moim życiu może się wszystko zmienić za sprawą człowieka..., dlatego z bijącym sercem obserwuję wszystkich, którzy przechodzą obok krat i myślę po cichu: „Może to dzisiaj? Może ktoś zechce mnie pokochać? Może dziś ta wielka brama otworzy się dla mnie?” Podchodzę do krat, przytulam się do ludzkiej dłoni… Nie, to nie był mój dzień. Jeszcze nie…[/B] [B]Jeśli możesz mnie pokochać, nie czekaj… Jestem tutaj już tak długo. Tak wiele rzeczy mnie ominęło, tak wielu rzeczy jeszcze nie znam… Przyjdź, mój człowieku, i podaruj mi nowe życie. [/B] [B]Wciąż tutaj czekam… Czekam na ten dzień, kiedy przyjdziesz, Twoje ręce zanurzą się w mojej sierści i powiesz cicho: „Szukałem Cię i znalazłem”.[/B] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/153/3f0fa7fd76c35558.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/134/e574d1386505a911.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/133/93dee47f60c133ca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/133/aaa22a90adfe9de2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/133/c3cac50795d36331.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/154/97370b50366329c8.jpg[/IMG][/URL]
-
Beryl już w nowym domu, zawieźliśmy go w sobotę. Pożegnanie z przyjaciółmi z hotelu/przytuliska. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/134/5b8455f7e185ecb3.jpg[/IMG][/URL] I ta Rybc!a ciągle mnie gdzieś wozi! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/134/080e54f402a0d1b0.jpg[/IMG][/URL] Poczekaj Berylku, uprzątniemy tylko twój cudny,nowy kojec. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/134/ac116b8c46175e56.jpg[/IMG][/URL] (z nową budą w tle, tymczasowo przywiązany na smyczce do drzewka, trzeba było skończyć pracę!). Pani dzisiaj napisała: Uwielbia specery :) Chodzę z nim regularnie po pracy. Ma duży apetyt, dostał już porcję na odrobaczanie i chyba jest lepiej. Dostał sianko ale stwierdzil, że za dużo i większość wywalił :) Wygłupia się w budzie :) Uwielbia Promyka ale bez wzajemności. Kot go zaatakował ale Beryl nawet na szczęście się nie przejął. W nocy śpi. Faktycznie jest trochę głuchy ale radzi sobie świetnie :)
-
[IMG]http://images26.fotosik.pl/147/1daba4b2a202925c.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/120/0d70b68d0656ea69.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/120/715e559123c6bc08.jpg[/IMG] POMOCY LUDZIE!! Uratujmy go !! :(
-
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Pomóżcie nam szukać domu dla Pazurka z mojego podpisu- gdy on opuści Psi Raj, będziemy mogli jechać do Krzyczek lub Wejherowa po kolejne (Basiu, czytałaś o Wejherowie, tam też tragednia, psy jadły siebie na wzajem, ale wierzę, że tam będzie lepiej, bo schronisko przejęli Animalsi, a w Krzyczkach sprawa stoi !! )! -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/153/253ed4f0d3e5c772.jpg[/IMG][/URL] Takie tam.. z "tymczasowiczką"(taa, akurat, już widzę maślane oczy mamy, jak zacznę gadać coś o nowym domu) Figą.. Na napis nie zwracajcie uwagi, bo to tylko do fotki potrzebne..
-
Śliczne zdjęcia, aż się serce raduje, że moja była podopieczna trafiła w takie ręce! ;)
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka'][url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8476[/url][/QUOTE] Chyba niepotrzebnie, bo być może mam dla Hasi dom, pisałam wyżej ;). Napisałam dzisiaj do nich, żeby się zdecydowali, bo i my i Hasia czekamy zdecydowanie za długo. -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka'][url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8475[/url][/QUOTE] Dzięki. Dzisiaj znowu się nie wyrobiłam z wątkami i zdjęciami-przepraszam. Jutro mam wolne od 11:30, idę na zakupy, wracam i siadam na Dogomanię ! Zajmę się wszystkim i porobię każdemu pieskowi ogłoszenia- Alegratka, adopcje.org, Kupsprzedaj i SzukajZwierzaka. Muszę się zmobilizować do pracy, chociaż łatwo nie jest, dużo nam zadają! Nie wiem dlaczego tak cisną . Jakby się śpieszyli. A to dopiero początek półrocza! -
Dziewczyny, ja nie mam możliwości codziennie jeździć do schroniska, przychodzę ze szkoły i pierwsze co muszę zrobić to zająć się własną trójką i odrobić lekcje.. Co jak co, ale jestem jeszcze pilną uczennicą! (akurat). A do schroniska nie ma sensu jechać, jak robi się ciemno bo i tak nic nie widac, a psy są poddenerwowane! Tato powiedział, że może jechać do samej Koblencji, ale ludzie, jaki to jest koszt! Jeśli miałby jechać z jedną z bliźniaczek do granicy (Kostrzyń), koszt to byłoby tylko 380zł. A jeśli miałby jechać do Koblencji, byłoby 1100zł.. To ogromna suma, ale cała Polska i Niemcy do przejechania- katastrofa! Co robimy?
-
[quote name='koss']:lol:Izis -FAJNIE, że sie odezwałaś-czyli ile miałoby to kosztować-może jakies bazarki-cokolwiek by to nie znaczyło-bo ja nie wiem co piszę tylko słyszałam o czymś takim- no LUDZIE TRZEBA COŚ DZIAŁAĆ -:oops::oops::oops::oops: Rybcia -nie zostawiamj ich w tym obozie koncentracyjnym!!!!!!!!!!!!!!-i pamiętaj-na mnie możesz liczyć-nie wrócisz z sunią do E.:razz: [U][B]izis ma rację -za chwilę te dyskusje będą bezpodstawne-bo ONE[/B][/U] .......:placz:[/quote] Ja sama załatwić sterylek nie mogę, bo jestem niepełnoletnia i wyśmieją mnie, jak zacznę ich prosić o zniżkę. "Dzieci i ryby głosu nie mają" ( a ja i dziecko i ryba (Rybc!a) :evil_lol: )". Tato ze mną nie pójdzie, bo on mi tylko przewozi psy i nie widzę go w tej roli, zresztą- nie zna nawet sytuacji. Jeśli Basia załatwi coś z UM, wieziemy suczki w tym samym dniu. Tam, w Pasłęku zostaną wysterylizowane, wydobrzeją w domu i won do Trójmiasta. Ok, Koss, zabierzesz jedną na DT, a jeśli nie znajdzie się transport do Niemiec? Mój tato bierze za km 0.45zł, może poproszę o 0,40zł. Może on zawiózłby drugą małą pod granicę?
-
[quote name='koss']NO RYBCIA:razz:...hurra nareszcie nie od ...Nie...:loveu:..ja biorę jedną na tymczas( wolę pisać o sobie, bo za siebie mogę ręczyć, a za "moją" panią-to zobaczymy), drugą trzeba od razu przygotować na Niemcy -musimy być w kontakcie z Izis - to rozsądna i odpowiedzialna osoba - A ty MUSISZ PODAĆ TAK NA CITO, kiedy potrzebny będzie transport - to już trzeba załatwiać - może należy już założyć taki wątek, ale ja jestem absolutne zero komputerowe, to pisanie to szczyt moich możliwości!!!! serio - jesteś o całe lata świetlne do przodu.... :oops: co o tym myślisz? ZUCH Z CIEBIE DZIEWCZYNA:cool3:[/quote] Tak, ale kto (tą drugą) odbierze z Trójmiasta? Transport jest, mój tato ze mną przewiezie siostry do Was. Ale jak ta druga trafi do Niemiec? [quote name='kanfietka']York Olbrzymi:)[/quote] Nie rozumiem? :oops: KORDONIA: RZECZYWIŚCIE! Jedna z nich podczas chipowania skaleczyła sobie łapę, bo wcisnęła ją zamiast głowy w pętlę ! Już pamiętam !
-
[quote name='koss']IZIS-musimy się dogadać ale bez TWOJEJ Rybcia pomocy to d....a zimna 1) Sunie muszą być wyciągnięte jak naj szybciej :shake: 2) RYBCIA - wiem ,że u na np. w sopockim schronie dziewczyny wyciągają sunie i załatwiają im sterylki jeżeli mają obiecane domy -ogłaszają ,zbierają w int.-sama dokładałam się 2 x(Sopot,Rzeszów)!!!!!!!!!!!!! 3)Może TY rybcia -jako ,że jesteś z E.poszukaj wet. który ma też możliwośc trzymać je do momentu zdjęcia szwów,podaj jego konto?,Twoje ? i ogłaszamy -2ślicznośćiowe piesy mogą zostać uratowane za pareset złoty !!!!!!!!!!!!!OCZYWIŚCIE DOŁOŻE DO TEGO INTERESU, 3)Sprawdż też ceny hoteliku-ile muszą w nim być, nim zdejmie się im szwy-tydzień?,podaj koszt -zobaczymy po ile trzebaby wpłacać 4) Po sterylce,ja mgę jedną sunię odebrać na tymczas( o czym pisałam ,a ty Rybcia nie doczytałas-też uważam ,że MUSZĄ BYĆ ZABRANE DWIE) i załatwiać wszystko co związane jej wyjazdem do NIEMIEC, a drugą może TY IZIS-PLLLLLLLLLLLLLLLLISSSSSSSSSSSSSS.A TY Rybcia????i zrobić to samo 5)Zainteresowana pani w żadnym razie nie może przyjąć suni bez sterylizacji-jej pies nie przżyłby tylu emocji, a ja w żadnym razie nie poproszę jej, żeby załatwiła sobie to sama prosząc sąsiadów o pomoc ,to starsza osoba i taki mi dała warunek -śledzi też na alegro wysterylizowaną sunię 6)rybcia -jesteś za te sunie odpowiedzialna-teraz czy chcesz czy nie ,rozumiem ,że CIĘ to przerasta ale wszystkie damy radę ale nie zaczynaj każdego zdanie od ..nie,musimy znalżć rozwiązanie IZIS -DZIĘKI :oops:[/quote] [quote name='koss']RYBCIA -CO WIĘC PROPONUJESZ?:cool1: Pisałas ,że miałas MIKĘ w hoteliku!,czyli znasz miejsce ,gdzie można sunie umieścić-podaj koszty i jeżeli jak rozumiem ,masz b.złe doświadczenia finansowe-to zbierzemy przynajmniejn 1|2sumy,NIE ZOSTAWIMY CIĘ SAMĄ-a ja już na pewno!!!!!!!!!!!!! CHOLERA NA JUTRO 30 PRAC MATURY PRÓBNEJ DO SPRAWDZENIA A JA TYLKO O BLIŻNIACZKACH.....[/quote] [quote name='basia0607']Dziewczyny ! Moze na coś się przydam. Mam obiecany od Urzędu Miej. zwrot kosztów sterylek schroniskowych suk. Nasz Stowarzyszeniowy wet. moze je zoperować. Potem moge je wziąść na czas rekonwalescensji do mojego Przytuliska. Potem- myślę , że Ryby cudowny tata zawiózl by sunie tam gdzie trzeba. Tylko żeby suczki nie zostaly u nas na zawsze , bo mam juz podkomplet. 2 Krzyczkowe biedy i Rybci schroniskowy kaleka/ jeden w sobotę pojechal do nowego domu/ . Co Wy na to ?[/quote] [quote name='Izis']Basia super. To wyciagaj je jak najszybciej :-) Domki bedą miały :-) Dogadamy się z KOSS. Tylko KOSS ja do siebie nie moge przyjąc żadnej z nich nawet na 1 dzień :-(. Po prostu żadnego zwierza moje stado nie zaakceptuje. Więc to musi być zgrane w czasie sterylka i jeśli któraś z nich jest łagodniejsza do dzieci to tą dobrze byłoby zachipować bo w tym domku jest trójka dzieci (2,7,11 lat) i częstymi gośćmi są inne dzieci. Pani ma rocznego psiaka też i bodajże 4 koty. Aktualnie zajmuje się dziećmi w domu ale wcześniej pracowała w schronisku, więc ma doświadczenie z psami.[/quote] Okej, słuchajcie. Możemy zabrać obie suczki do przytuliska stowarzyszenia, ale jak to załatwić ze sterylizacją i Basiu - gdzie ty je tam upchniesz? Iwonka będzie mnie przeklinać do końca życia za te moje burki! :lol: Mój plan na dzień dzisiejszy jest taki, że w tygodniu zawieziemy obie sunieczki do Basi, wykonamy tam sterylkę (tak od razu po schronisku można?), po zdjęciu szwów zawiozę obie suczki do Trójmiasta.Ale co z nimi dalej ? Jedna pójdzie do DS, a druga? Izis, ty ją odbierzesz, czy jak? Jak trafi do tych Niemiec? I Basiu, czy w Pasłęku chipują? Jeśli tak: czy mogłabyś się dowiedzieć ile to kosztuje? Czy jest już załatwiony transport do Niemiec? Czy obie panie są zdecydowane? U nas żaden wet nie przetrzyma suniek. No a tak jak pisałam, nie chciałabym zostawiać tam jednej z nich..
-
[quote name='magda z.']a może macie weterynarza, u którego mogłyby kilka dni po sterylce posiedzieć, nawet za opłatą:roll:[/quote] Żaden elbląski wet. nie zajmuje się zwierzętami po zabiegach, co najwyżej tylko na czas wybudzenia z narkozy. [quote name='Izis']N[I]e ma w okolicy jakiegos hoteliku z dobra opieka?[/I][/quote] Nie mamy w Elblągu żadnego hotelu. :shake:
-
Użytkownik luton przygarnął psa! - Jamniczek nazwany Piniu!
Rybc!a replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
Tanitka, ty to masz rękę do adopcji. Ciekawa jestem ile już psów uratowałaś? 200? -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mucha ma strasznie pogryzioną łapą, dosłownie cała, wcześniej biała łapa łącznie z opuszkami jest czerwona od krwi. Co się stało? Tego nie wiem, ale wiem jedno: pies chodzi z tą raną (niemałą) po kupach, sikach, błocie i innych tego typu rzeczach. Jutro postaram się dodać zdjęcie! -
[quote name='koss']RYBCIA -co w sprawie ewentualnej sterylizacji,pytałam CiĘ o to,to jest zawsze warunkiem przy ewentualnej zgodzie na adopcję,napisz więcej: czy są nauczone czystości,jaki stosunek do dzieci -podziel się wiedzą ,abyśmy mogli odpowiadać na pytania- gdyby chociaż jedną to druga np.do hoteliku,czy DT,prosze odpowiedz,a w schronie było ..o.k.?[/quote] Tak, było ok. Wątpię by były nauczone czystości, bo raczej nie miały gdzie się tego nauczyć, skoro od podrośniętego szczeniaka są w schronisku. Do dzieci- też trudno mi cokolwiek powiedzieć, ja jestem nastolatką i na mnie reagują b. pozytywnie-zależy jaki wiek dzieciaków. [quote name='Chandler']Rybc!a - dzwoniłam w piątek... I co? - d***a...[/quote] Niestety. Przykro mi. [quote name='koss']PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy: muszę wiedzieć,czy sunie mogą być wysterilizowane-jest możliwośc (szansa ) na D.S.dla jednej -ale [I]WARUNEK KONIECZNY-STERYLIZACJA,I ODBIÓR SUNI JUŻ POZDJĘCIU SZWÓW-pani ma piesa (gotowa jest dorzucić grosz)-wTRÓJMIEŚCIE mamy też sporo piesów do adopcji muszę "kuć żelazo póki gorące",dla drugiej szukajmy D.T.-ZASTANAWIAM SIĘ NAD MOIM DOMEM -[U]ale ja również mam Antka -schroniskowego przystojniaka,chorego na wątrobę już dozgonnie,i sunia musiałaby również być po sterylce i zdjęciu szwów- w przeciwnym wypadku nie mogłabym zostawić ich razem na 8h,mąż pracuje do 22-23,mielbyśmy czas 2mc-potem czeka mnie operacja prawej ręki i mój pracujący syn (mieszka osobno)nie zajmie się trzema piesami(on też zapsiony) ,jeżeli moje warunki są do przyjęcia -to jestem gotowa dać małej tymczas[B],tylko muszę wiedzieć,że mogę liczyć na waszą pomoc w znalezieniu D.S. dla "mojej" suńki;co ze szczepieniami,pchłami ect. [/B][/U][/I][/quote] Słuchaj, byłoby super, ale sumienie męczyłoby mnie, gdybym zostawiła w tym cholernym boksie jedną sunię. One się razem tam trzymają, ocierają o siebie, chodzą przy sobie, obie są takie spanikowane. I co? Mam zabrać jedną a drugą zostawić? :-( Nie ma możliwości wysterylizowania w schronisku, a czy nikt nawet z sąsiadów tej pani nie mógłby jej przetrzymać przed i po zabiegu?
-
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Jestem w wielkim szoku, kochani! Dziękujemy za pomoc dla Bobika! -
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']czy Bobi jest u Ciebie na tymczasie?[/quote] Bobi jest w hoteliku-przytulisku Stowarzyszenia, w którym Basia jest prezeską ( a ja wolontariuszką ;) ) i tak, jest to schronienie tymczasowe. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:-(:-(:-(......bidulek ..........takie skrzywdzone psie dziecko [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Skrzywdzony to tak, ale dzieckiem chyba nie jest. To dorosły piesek. [quote name='iwop']przelałam na Bobiego narazie 50 zł.:oops: Basia a gdzie musiałabys jechac do lepszego weta? Moze mozna zrobic aukcje cegiełkową na jego leczenie?[/quote] Dziękujemy, Iwop. :loveu: Psa musi zbadać wet. elbląski. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dziś już nie dam rady, ale jutro zrobie bazarek na bobika ..... czytałam już 5 godzin temu, ale brakło mi słów i dopiero teraz przełkłam kluche w gardle.... z kasą u mnie krucho, ale bazarek bedzie .... :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dziękujemy Klockowa ! :loveu: [quote name='Puchatek']Banerek dla Bobiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105014"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Bobi_banerek_01.gif[/IMG][/URL] zrobiłem jak było tylko pierwsze zdjęcie. Teraz widzę pojawiły się następne. Jak znajdę chwilkę to zrobię lepszy z tych nowych.[/quote] Śliczny, dziękujemy Puchatku! :loveu: (apropo: jeśli ktoś ma czas i chęć, niech zajrzy na wątek Molly i Dolly z mojego podpisu. Byłabym wdzięczna również o wstawienie go do siebie- z góry dziękuję). [quote name='ksiezycowy']Czy takie marne 15zł przy tych wyższych kwotach się przyda? Na razie tylko tyle mogę wysłać...[/quote] Oczywiście, że coś da! Dziękujemy za chęć pomocy! :loveu: [quote name='basia0607']Uratowane: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/146/a8f5f368d199e0d7.jpg[/IMG][/URL] Białasek. Baśka jak go zobaczyła, to już oczu oderwać nie mogła. Gdy wsypaliśmy karmę do tego boksu, mały podszedł, szczeknął nieśmiało na innego psa, a wtedy wszystkie zleciały się na niego, gryzły po nogach, a Białas zrobił taki lament, pisk i krzyk, że już wiedziałyśmy, że go zabierzemy! Strasznie się bał, trzeba go było niemalże siłą z boksu wyprowadzić. Gdy wsadziliśmy go do samochodu, okazało się, że psa nam nie wydadzą, ale naszczęście jakoś udało się to załatwić! W samochodzie wcisnął się w kąt bagażnika (mamy combi), włączyliśmy ogrzewanie i spał grzecznie przez całą drogę, a nie była krótka! [LEFT][B][/B][/LEFT] [/quote] Widzę, że oprócz zdjęcia wstawiły ci się też moje słowa-to nic. [quote name='ARKA'][B]Basiu, Ciebie prosze i innych, slijcie e-mial do Wojewody(ze zdjeciami, opisem). To miejsce MUSI BYC ZAMKNIETE!![/B] [B]Pamietacie ten dom opieki dla osob starszych, co sie nad nimi znecali, szybko wojewoda to zamknal![/B] [B]Piszcie, dzwoncie, aby zakonczono tą gehenne zwierzat, spowodowano wydanie decyzje administracyjnych o zamkniecie tego miejsca-KRZYCZKI! [/B] Wojewoda Mazowiecki [B]Jacek Kozłowski[/B] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#810081][email protected][/COLOR][/EMAIL] pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa Sekretariat: tel: 0 22 695 65 88 fax: 0 22 620 37 04 pokój 134 Przyjmowanie interesantów: Pl. Bankowy 3/5 pok. 238 0/22 695 69 80 0/22 695 69 81 Poniedziałek 14:00 - 17:00[/quote] Ja napiszę. Będę się motać, ale coś wydukam i podpiszę się za moją mamę. [quote name='_beatka_']jejku on wygląda strasznie:placz::placz::placz: dostałam od kolegi z plusa parę fantów, po poniedziałku je wystawię na Bobiego:cool3:[/quote] Dziękujemy! Korę też powinien zobaczyć wet. i zaradzić coś na sztywną łapę, to nienaturalne. Baśka, jak będziesz jechać do Elbląga, to zabierz i ją.