Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='tisane']Az Tarnów , drugi koniec polski , czy cos wiadomo o suni , dalej jest w tym schronie??[/QUOTE] Tak, dalej tam jest.
  2. Dostałam wiadomość: "U Hasi wszystko OK. Była na spacerku- jest bardzo grzeczna, a z kotami chce się bawić, koty nie za bardzo (narazie). Purina jej nie smakuje, jutro pójdziemy do sklepu i sama wybierze sobie karmę.Straszny z niej pieszczoch!"
  3. [quote name='Pralinka']O 16:50 dostałam info od Ani, że test na koty wyszedł pozytywnie :) Są w drodze do nowego domu. Hasia skakała do kotów na dwóch łapach i była bardzo zaciekawiona. Nie warczała ani nie pokazywała zębów, nie jeżyła się. Poza tym sunia puszcza bąki :lol: Teraz tylko czekać na wiadomości od samej Ani :)[/quote] Dzięki za przekazanie informacji. [quote name='mrowa23']rybc!a przypominam o dlugu....[/quote] Okej, Mrówa.Dzisiaj do adopcji poszedł Pazurek, na którego mieliśmy 246zł ( minus 30zł witaminy, minus 25zł transport=191zł). Postaram się załatwić to tak, że przelejemy je na twoje konto i dług będzie wtedy spłacony co do złotówki. Dziękuję, Mrówa. Co do Hasi: była bardzo zestresowana, nie chciała wyjść z boksu, po długiej i męczącej dla pracowników gonitwie za Hasią udało się ją złapać. Wyszła z boksu bardzo niechętnie. Chyba nie chciała opuszczać koleżanek. Najpierw podeszliśmy do dużej kociarni. Hasia tylko bacznie przyglądała się. Raz prawie oberwała pazurami po nosie! Jeden kot ze schroniska chodzi po całym terenie-nawiał z boksu już dawno, dawno temu i jest zbyt dziki, by go złapać. Co najważniejsze: trzyma się schroniska i dostaje tam jeść. Hasi bardzo się spodobał. Ciągnęła mnie w jego stronę i pozwoliłam jej podejść. Niestety kot uciekł, więc Hasi zostały koty w kociarni. Brykała przy nich-ale do zabawy. Skakała na 2 łapach, przysiadała na tyłku, machała ogonkiem. Nie miała ''złych''zamiarów. Uznaliśmy więc, że może jechać (planem awaryjnym była Kiara, której chcę założyć wątek- uciekła dzisiaj z boksu przy wybieraniu Hasi, tak strasznie mi jej żal..Pewnie już miała nadzieję, że udało jej się stamtąd nawiać.. :-( ) Po drodze była bardzo spokojna, chyba potrafi jeździć autem. Oprócz bączków (:lol:) i wymiocin na sam koniec drogi, wszystko było w porządku. Jej nowi Państwo bardzo gorąco ją przywitali, a młode rodzeństwo kotów było zdziwione takim "olbrzymem", ale podchodziło z zaciekawieniem. Hasia położyła się w kuchni i patrzyła: a to na jednego kota, a to na drugiego. Potem nowy pan Hasi wziął kocurka na ręce, a Hasia opierając się dwoma łapami o stół, koniecznie chciała go zobaczyć. Dałam im na wszelki wypadek mój materiałowy kaganiec, w razie czego, może się przyda. Zrobiłam kilka zdjęć, ale szczerze mówiąc dzisiaj już nie chce mi się ich dodawać, jestem padnięta. Po podpisaniu umowy adopcyjnej, rozmowie z nowymi właścicielami Hasi i jej ucałowaniu, zwinęłam się z rodzicami i odwiedziliśmy znajomych, którzy mieszkają w tym samym mieście (będę miała możliwość odwiedzania Hasi na przykład w wakacje, bo się tam wybieram ;)). Super akcja !
  4. [quote name='Izis']Będzie dobrze :-)[/quote] Też tak uważam!! Proszę dzisiaj trzymać kciuki- kolejna adopcja.. ;)
  5. [quote name='madzia828']Aniu to ja się zabieram za ogłoszenia malucha;)[/quote] No właśnie, zapomniałam :oops: Madzia bardzo mi pomaga! Dziękuję, kochana. :lol: Dodam jeszcze w tytule, że mix setera, a co tam.
  6. [quote name='beka']N tym drugim zdjeciu to taki seterkowaty wyszedła . Moze jeszcze na setrkowo wrzuccić? Kto zalogowany ? Aniu ale oiekne psiaki trafiaja do waszego schroniska. Dobrze że jesteś na miejscu :)[/QUOTE] Tak, psy u nas są naprawdę piękne, tak jak zresztą wszystkie i wszędzie. A tyle perełek jeszcze Wam nie pokazałam.. Ale jestem z tym sama, aktualnie na swojej głowie mamy 220 psów, z czego 44 psy mają wątek na Dogomanii (do założenia jeszcze około 5 z soboty) i tak co tydzień dokładam wątki: psów ubywa mało, a ja czasem myślę, że mam na sobie zbyt duży obowiązek, bo założyć wątek to nie lada problem, oprócz tego, że trzeba go akutalizować, dodawać co rusz nowe zdjęcia, informacje itp, ale oprócz tego trzeba zająć się ogłoszeniami..
  7. [quote name='quasimodo']Cóz można zrobić? Może udałoby się zebrać pieniądze i może ktoś miałby możliwość chociaż zabrać ja do weta?[/QUOTE] Nie pozwolą zabrać mi psa ze schroniska, a potem znowu ją tam oddać. Nie mogę jej nawet wziąć na spacer.
  8. Jest taka śliczna..A szatę to ma jakby wyczesaną, mięciutką, delikatną..
  9. [quote name='fizia']Przecudna!!![/QUOTE] Przypomina mi pieska, którego masz w avatarku, tyle, że Joko jest czekoladowa.
  10. [quote name='Valeur248'][url]www.etablica.com[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url][/QUOTE] Dziękuję bardzo.
  11. [quote name='raffko']MAGDO Z.-zlikwiduj banerk z bliżniaczkami -[I][FONT=Arial Narrow][B]łone nie są już bezdomne:eviltong:[/B][/FONT][/I][/QUOTE] Bardzo mnie to cieszy! Czy możemy liczyć na zdjęcia? Raffko, jeśli nie potrafisz ich wstawiać, wyślij je do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)
  12. [quote name='tisane']Czy ta suczka jeszcze urosnie? Duzo mniejsza jest od typowego ON ? Kurcze ta odleglosc :-o[/quote] Nie, nie urośnie i jest dużo mniejsza, a przedewszystkim dużo drobniejsza, od prawdziwego owczarka. Tisane, napisz mi jeszcze raz skąd jesteś ?
  13. A żebyście zobaczyły, jak on bardzo chce się z tego boksu wydostać. Drepcze tymi swoimi nóżkami, skacze, wspina się bo kracie boksu..Wszystko po to, by go zauważyć.
  14. [quote name='Fruzia']A co sie stało, że domek w Niemczech nieaktualny?...[/QUOTE] Aktualny, ale trzebaby było zbierać na transport bardzo dużą sumę, a to przekracza moje możliwości. W tym wypadku, w DT w Polsce i tak trzeba zebrać 250zł.. Pomożecie mi.. ?
  15. [quote name='Edi100']Nazwijcie Go inaczej:cool1:. Żuczki nie mają szczęścia:shake: Biedny Maluch:([/quote] Żuczek do niego bardzo pasuje. I bądź co bądź: trzeba być dobrej myśli: JEMU SIĘ UDA!
  16. [quote name='agusiazet']Rybciu, a Ty byś nie mogła jej przetrzymać na płatnym tymczasie?[/QUOTE] Gdzie? W bloku, z 3 innymi psami..? Mama by mnie wygnała z całym moim ZOO, jakby jej jeszcze coś przyprowadziła.. Nie mam warunków.. 3 psy to i tak za dużo..
  17. [quote name='Martens']Jeśli ma w sobie domieszkę husky i nauczyła się już ganiać koty, to czarno to widzę... :shake:[/QUOTE] Domieszkę husky ma na pewno.. Ale ja jestem dobrej myśli.. Hasia nie raz, nie dwa uciekała z boksu, krążyła po całym schronisku, a w jego głównym punktcie jest duża kociarnia z wybiegiem na podwórko.. Myślę, że gdyby była do nich agresywnie nastawiona, skakałaby na siatę kociarni, warczała, denerwowała się. Rozmawiałam z pracownikami, niczego takiego nigdy nie widzieli.. Jeśli będzie bardzo agresywnie podchodziła do kotów, niestety.. Będziemy wtedy myśleć co robimy dalej..
  18. [quote name='Jomar']Ona jest prawie taka sama jak moja suczka, tyle że dużo młodsza. Jak zobaczyłam swoją w schronie, to pomyślałam, że to taki zwykły wiejski boorek, ale stała taka bida koło mojej nogi i nie miałam sił jej tam zostawić. Teraz uważam, że jest po prostu śliczna. A ta jest chyba nawet jeszcze ładniejsza.[/QUOTE] Jomar, a nie chcesz drugiej do kompletu? ;)
  19. Dziękujemy za odwiedziny. PS Możesz ściągnąć ze swojego bannera Molly i Dolly. ;)
  20. Dziękuję. Jak ogarnę wszystkie wątki, też się za nie zabieram..
  21. [quote name='madzia828']czarny goldenek :loveu::loveu:[/quote] Dodam go na Szansę, a nóż widelec ktoś się zakocha? Już: [URL]http://www.pomocgoldenom.fora.pl/mix-goldena,32/7-miesieczny-bakus,1034.html#16604[/URL]
  22. Nie, malawaszka jeszcze nie widziała. Raczej średnia ta suka i ogonek ma ścięty. Zastanawiam się, którego psa jest ta kupa z krwią..Ciekawie to nie wygląda! Ale jak zwykle: weta nie ma.. Zajrzyjcie na 1 stronę. Post nr 1 i nr 4 ciągle aktualizowane.. Porobiłam dzisiaj kilka nowych wątków-zajrzyjcie, zobaczcie, dopiszcie się..Dziękuję.
  23. I znowu widok ten sam.. Lori wciśnięta w kąt boksu, nie reagująca kompletnie na nic.. :(
  24. [quote name='raffko']HEJ -witam, właśnie wróciliśmy od wet., wszystko jest OK (zdjęte szwy, oglądnięte - ogólnie wydają się być zdrowe), gorzej z państwem:noc do tyłu,piesy sa niesamowicie szczekliwe,ujadały mocno i energicznie -cos na kształt orkiestry dętej-do rana.Nie mozna na nie krzyczeć-bo bardzo to przeżywają ,więc słodkim tonikiem ,przeklinałam a łone myślały ,że to wyznanie miłosne, z jedzeniemiem sa zabawne sytuacje jedna(w czerwonych szelkach-DOSIA) podjada drugiej- mocno warczy na niebieskie szelki-Amelkę ( po tym je poznaję) a Antek próbuje i tu i tam...bo nareszcie coś innego niż dieta..Ale są różne" bardziej doludna i szczekliwa jest -niebieska -Amelka,Dosia jest b. wrażliwa ,lękliwa-ale mocniej uderza w karesy do ANTKA.Antek zas to 8 cud świat, oddał dziewczynom wszystko: miskę ,spanko, zabawki oprócz ulubionej świnki,no i bardzo mocno strzeże mnie -NIE ODDAM -za każdym podejściem sióstr!!!!:mad:Ale jest z lekka zestresowany,One wyrażnie chcą go zdominować -a on się daje....i przemyka bokami ...ale liczę na niego ,myślę,że on nie wie jaka byłaby nasza reakcja,a na koniec-SSSSSPACERY-od 7.00 chodzimy jak drużyna z Animalsów z naszymi piesami ,po chwili nie wiemy w , którą stronę świat się kręci-tak jesteśmy okręceni pokręceni wokól i nie tylko smyczami suń:crazyeye:i tak 4 razy po 1-2 god. i co ....gdzie sikają , no gdzie.....:razz: [SIZE=3][U][I][B]ale sunie gdyby nie ich przeszłośc byłyby najsłodszymi ,najcudowniejszymi piesami na calutkim świecie[/B][/I][/U][/SIZE],dobRa jest kuuuuuuuuuuuuuuuupa musżę sprżątać,a T.Z-MÓWI,ZE JUTRO MA PILNY NAGŁY WYJAZD:mad:.....C.D.N :roll:[/quote] No tak- na razie jest ciężko, ale będzie już tylko z górki. Dziękuję Ci jeszcze raz, Koss. :loveu:
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/1bd26b02a93cf41b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/d29e0a770c8d4c9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/165/30edb9361c988d97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/5979f4e847ae9e46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/164/fa0cad01c0143049.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/2ba952b8f87c3484.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/58c68ba8924cbed0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/41b895401922b7f7.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...