-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='niufa']:loveu: Ponieważ jednak jak wiemy DT to tylko pewnego rodzaju wyjscie awaryjne, napisz o Cezarze coś więcej (stan fizyczny - opinia wet., reakcja na nowych ludzi, nowe sytuacje itp). To wszystko będzie pomocne w szukaniu dla biedaka odpowiedzialnego domu stałego. Przydałyby się też jakieś zdjęcia - już bez schroniskowych krat. Czy DT ma możliwość zalogowania na dogomanii i podsyłania informacji o psiaku?[/QUOTE] Spytam, a jeśli nie- sama będę na bieżąco zdawać relacje. Właśnie napisałam do Niny. -
[quote name='Julix']No jak lubia to niech wstawiaja ale jaki jest sens wstawiania fot, ktore uwazaja za beznadziejne? To jest dla mnie dziwne. Skoro juz chce sie ktos pokazac to niech juz nie pisze, ze brzydko wyszedl itp skoro i tak wiadomo, ze wybiera te na ktorych najlepiej wyszedl :lol::lol::diabloti:[/quote] Zgadzam się. :lol: [quote name='Dzaga'] [B][IMG]http://i26.tinypic.com/2a7wnxl.jpg[/IMG][/B] [/quote] Bardzo fajna fryzura. [quote name='KaRa_']A ja nie wiem kto to Tola Sz:niewiem:[/quote] Taka oto dziewczyna z Blog27: [URL]http://www.blog27.hu/blog27fejlec.png[/URL] [IMG]http://www.blog27.hu/blog27fejlec.png[/IMG] [quote name='Asia & Ginger']To może dla odmiany ja coś wrzucę. :cool3: :eviltong: [/quote] Rzeczywiście, strasznie z siostrą jesteście podobne!
-
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Basia, wyślij mi fotki na emaila, ja je wstawię. -
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fatalnie. Bora została przeniesiona do boksu z 20 innymi sukami, w tym dominantkami. A ona też jest dominantką.. boję się, oby to się nie skończyło kolejnym pogryzieniem / zagryzieniem.. :( -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']co z Cezarem??[/QUOTE] Jest w domu tymczasowym od wczoraj ;) -
[quote name='agusiazet']Cóż mamy swoje wizje psa, jakiego chcemy i ta Pani ma taką. Jeśli ma tylko dobre serce i jest odpowiedzialna, nie ma sprawy, niech ma wizje, a Binka domek!!![/quote] [quote name='Charly']tez tak uwazam. dobrze wiedziec co sie chce.[/quote] No tak, ale skąd mam wiedzieć, jak ona np. zareaguje na 2 letnie dziecko? Skąd mam wiedzieć, jak to dziecko będzie się zachowywać wobec psa?
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Napiszcie jak mała jest Tola, to istotne bo już na zaś zaczęłam szukać ewentualnego tymczasu gdyby jej nie udało się wyadoptować, ile ma naprawdę lat, czy jest po sterylce( to na wypadek domku stałego)Muszę wiedzieć takie rzeczy, bo mam :shake:złe doświadczenia. Wyciągajcie ją ze schronu, jeśli można ją odrobaczyć i odpchlić byłoby super, mogę po nią przyjechać we wtorek lub środę[/quote] Mała jest bardzo-jak jamnik, może nawet nie. Kruszynka. Ma około dwóch lat. Nie jest po sterylce (niestety). Nie wyciągniemy jej ze schronu, bo nie mamy gdzie. Nie odrobaczymy i nie odpchlimy jej, bo nie mamy jak, nie mam czym i nie mamy kiedy (przykro mi, ale jak miałabym to zrobić?). We wtorek i w środę nikt w schronisku nie powie Ci która to suczka.. Ale chwileczkę..! Ja nie chodzę od poniedziałku do środy do szkoły: mam rekolekcje. :roll: Więc, możemy się umówić. -
[quote name='koss'] [SIZE=3][U][I][B]Ryba -a Ty ,może byś założyła nowy wątek Dosia do[/B][/I] [B][I]adopcji ,czeka w DT[/I][/B]-[/U][/SIZE] [/quote] Dobra, tak zrobię. To będzie wątek Amelki który przeniesiemy do Szczęśliwych Zakończeń, a stworzę nowy Dośce, ale dzisiaj już na pewno nie. Zasypiam. [quote name='Izis']Ok wyslalam do Rybci. Komu jeszcze? Podawac maile prosze. albo tutaj [URL]http://strony.psy.pl/aura/dosia-napis.doc[/URL][/quote] Dziękuję. :loveu:
-
[B][SIZE=5][COLOR=#e62f2f]„Czas nie leczy ran, czas przyzwyczaja do cierpienia.”[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=#e62f2f][B][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/63b50c42e63c58c0med.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#e62f2f][B][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/f32216b682de1d6dmed.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=#e62f2f][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/168/0783e7039ac87186.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Gdy do schroniska trafia pies bezdomny, który nigdy nie miał swojego domu, z czasem wydaje się być szczęśliwy. Traci co prawda wolność, ale zyskuje ciepłą budę i zawsze pełną miskę.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Gdy do schroniska trafia pies, który był maltretowany przez swojego właściciela, z dala od swego oprawcy zyskuje spokój.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]A co zyskuje taki pies jak Rosa?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Rosa, która miała dom, swoje miejsce na kanapie przy ukochanym panu, pełną miskę, zabawki, spokój?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Co zyskała Rosa?...[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Spójrz w jej oczy… Znajdziesz w nich odpowiedź na to pytanie…[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/168/db8d120cef27c218.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Rosa stała się ofiarą ludzi, którzy zwierzęta traktują jak zabawki. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Zabawki, które dopóki są nowe, ładne - cieszą, gdy się znudzą - trafiają w kąt…[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Jak bardzo Rosa chciałaby trafić tylko w kąt… Jak bardzo… [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Niestety, gdy podrosła, gdy przestała być tak urocza i zabawna, gdy przestała ślicznie przekrzywiać główkę… trafiła do schroniska… Do schroniska, w którym nie zyskała NIC…[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/161/b5004a08f860f659.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Mówi się, że czas leczy rany.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424]Może i tak jest, ale płynące wolno monotonne dni, miesiące nigdy nie uleczyły ran na duszy tej suni. Nie uleczyły, choć minęło już tyle miesięcy. Biedna, opuszczona suczka… Ten upływający leniwie czas przyzwyczaił ją do cierpienia. Na mordce malują się nieustannie: smutek, przygnębienie i rezygnacja.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#242424][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/168/fc74bc518316aa09.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B] [B]Nadchodzi Wielkanoc- czas prezentów… [/B] [B]Rosa była już prezentem…[/B] [B]Była prezentem, zabawką, kaprysem…[/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/167/250c64a48b5e406f.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Czy to możliwe, by okrutny los się odmienił?[/B] [B]Odmienił się i tym razem dał prezent Rosie? Właśnie jej - samotnej, odrzuconemu, zwykłej kundliczce?...[/B] [B]Czy to możliwe, by los dał jej prezent, o jakim marzy każdy bezdomny, samotny, odrzucony, zwykły kundelek?…[/B] [B]By dał mu prezent, jakim jest… dom?…[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/168/dbcab434b58cce97.jpg[/IMG][/URL] [B]Jeśli możesz podarować 2 letniej Rosie taki prezent…[/B] [B]Jeśli możesz podarować jej kawałek podłogi w swoim domu…[/B] [B]Jeśli możesz dać jej miejsce w swoim sercu…[/B] [B]Jeśli możesz oddać jej siebie do kochania…[/B] [B]Bezdomna Rosa czeka…[/B] Kontakt: email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GG 5222414 GSM 691 364 660 [FONT=Garamond]tekst: Allegro ( zmodyfikowany )[/FONT]
-
[quote name='agusiazet']Witaj Bineczko. Oto zapytanie, jaki przyszło z Allegro: witam serdecznie, muszę powiedzieć, że nie spałam całą noc, bo ciągle miałam przed oczami ten słodki pyszczek Binki. niemniej decyzja o adopcji wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością, dlatego chciałabym wiedzieć o piesku coś więcej. przede wszystkim, jaka Binka jest duża, proszę określić jej wzrost w tzw. kłębie, np. do kolan (ja mam około 170cm wzrostu), poniżej, dużo więcej, itp. oraz wagę. Po drugie, czy można było zauważyć, jak reaguje na małe dzieci, ponieważ mam niespełna dwuletnią córę i jej bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze. oprócz tego, planujemy w lecie wziąć kotka, czy sunia miała jakieś kontakty z kotkami? czy Binka jest wysterylizowana? ewentualnie, jaki jest koszt zabiegu, czy jest zdrowa, odrobaczona i odpchlona, bo byłaby w domu z dziećmi, no i czy reaguje na podstawowe komendy, tzn, czy choć trochę będzie się słuchać. pozrd Ania Rybciu, jeśli możesz odpowiedz na adres: [email][email protected][/email][/QUOTE] Trochę duże wymagania ma ta pani.. Ale napiszę do niej.
-
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Banshee']Rybciu, a jakby ją jeszcze wrzucić na Gumtree w paru miastach?[/QUOTE] Mogłabyś to zrobić ? -
[QUOTE]nie mamy nic przeciwko sterylizacji,tylko nie wiem jaki jest jej koszt.ja mam psy od dziecinstwa,bardzo je kocham,ale nie jestem typem wlasciciela ktory spi i je z psem,wiem ze pies musi znac podstawowe komendy itp.pies to nie zabawka.posiadamy samochod wiec z ewentualnym transportem (gdybysmy sie zdecydowali)nie byloby problemu.pozdrawiam[/QUOTE] Zobaczymy co będzie dalej-jestem z nimi w kontakcie- mamy kogoś z Kwidzyna?
-
Hexa- sznaucerowata,młoda suka- NIE MA JEJ W SCHRONISKU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Hexa czarodziejko czarujemy domek!!!![/QUOTE] Malawaszka, ale śmieszny avatarek. -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']no słodkosci z rózowym noskiem!:loveu: Rybcia - skontaktuj sie z ta osobą! cyt. to co napisała na labkach: "hej hej, mam juz rodezjanke, ale moge byc zainteresowana bella bo jest poprostu BELLA.wierzez ze jest cudna, potzrebuje jednak kilka informacji na jej temat,np czy nie jest zbyt ulegla- rodezjan to troche swinia;D poza tym, czy moze byc sama- czy nie znokautuje mi mieszkania w ciagu tygodnia??:P rodezjan chodzil ze man do roboty, ale bella przez jakis czas nie bedzie mogla- nie bede przeciez w autobusie z dwoma psami;D noo, ale dajcie jakis znak, np na gg 8322514."[/QUOTE] Napisałam do nich. -
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Komu pięknego Żuczka, komu? -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Myślę, myślę i kombinuję...[/quote] I co ? -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam! :( -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrowa23']rybc!a... znowu musze cie gonic po watkach... obiecalas mi cos...[/quote] Mrówa, czekam, aż basia0607 prześle na moje konto 190zł które zostało z moich psów u niej (znalazły już dom, a hotel był opłacony z góry). -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
PS według P. Kierownik Cezar to owczarek kaukaski ;) -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cezar od wczoraj w Poznaniu. Podczas wybierania Cezara ze schroniska napotkało mnie b. niemiłe przeżycie. Dwa psy z boksu obok zagryzały terrierkowatego starszego psa, który zszedł z kwarantanny. Jeden z nich, mix rottweilera i jego kolega: Owczarek podhalański, ciągnęły biedaka za kark po błocie. Wiem, że gdyby nie to, że pojechaliśmy do schroniska w tym czasie, pies już by nie żył ! Te dwa, duże psy ciągnęły go za budy, tam chciały go dobić ! Miał całą wyryzioną szyję i tyłek. Nie płaczę w schronisku, ale to co zobaczyłam wczoraj przeszło wszystkie moje granice! Na dodatek, pies został skierowany do izolatki, a wet. pojechał w tym samym czasie do domu ! Nawet nie zobaczył ! Boże, żeby ten pies przeżył.. :-( Całą noc nie spałam.. To był taki widok, jakby już nie żył.. Rottkowaty pies złapał terrierkowatego za kark i ciągnął po błocie, a podhalan i reszta psów gryzły go po brzuchu i nogach.. Mój Jezu :-( -
Jest boski. Tak wycałowana, wczochrana podczas transportu to jeszcze nie byłam! "Mały" siedział mi całą drogę na kolanach, podawał mi łapę, skakał, cieszył się,a potem się zmęczył i zasnął chrapiąc. Jest bardzo pięknym psem. Mam dużo zdjęć, ale nie dodam ich teraz: zaraz idę do szkoły. Podczas wybierania Bakusia ze schroniska napotkało mnie b. niemiłe przeżycie. Dwa psy z boksu obok zagryzały terrierkowatego starszego psa, który zszedł z kwarantanny. Jeden z nich, mix rottweilera i jego kolega: Owczarek podhalański, ciągnęły biedaka za kark po błocie. Wiem, że gdyby nie to, że pojechaliśmy do schroniska w tym czasie, pies już by nie żył ! Te dwa, duże psy ciągnęły go za budy, tam chciały go dobić ! Miał całą wyryzioną szyję i tyłek. Nie płaczę w schronisku, ale to co zobaczyłam wczoraj przeszło wszystkie moje granice! Na dodatek, pies został skierowany do izolatki, a wet. pojechał w tym samym czasie do domu ! Nawet nie zobaczył ! Boże, żeby ten pies przeżył.. :( Całą noc nie spałam.. To był taki widok, jakby już nie żył.. Rottkowaty pies złapał terrierkowatego za kark i ciągnął po błocie, a podhalan i reszta psów gryzły go po brzuchu i nogach.. Mój Jezu :(