Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Czy ktoś mógłby mi wysłać plakat na pocztę? Bo tu go nie widzę. Mój email: [email][email protected][/email]
  2. Jest strasznie malutka, waży może z 4,5 kilogramów, ma około 2 lat.
  3. Proszę. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/159/737c6a6a7106dfae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/166/c39debf9fe4c8091.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/159/016c4d1b17441d49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/167/3a2ed9a41007253e.jpg[/IMG][/URL]
  4. Raczej średnio-duża. Bo sięga dosyć sporo za kolano.
  5. [quote name='Valeur248']Jaka śliczna, te jej uszka:loveu: I co jej sie w nosek stało?[/QUOTE] Została pogryziona.
  6. [quote name='quasimodo']No to już nie wiemy, jak można spróbować jej pomóc :shake: Skoro z tymczasami generalnie klapa, to myśleliśmy że tylko hotelik jest wybawieniem... A czy ona jest cały czas zagrożona pogryzieniem/zagryzieniem? Czy jest w boksie z agresywnymi psami? Czy jest najsłabsza w tym stadku?[/QUOTE] Jest narażona, jest w boksie z sukami agresywnymi i sukami, które dominują wszystko co się rusza. Najsłabsza nie jest, ale nie rządzi i jest jednym z kozłów ofiarnych!
  7. A która suczka szuka domu? Ta bardziej rezolutna, czy ta bardziej skryta?
  8. [quote name='bumerang']Podnosze czarnulkę:loveu:[/QUOTE] W takim razie, ja również: na dobranoc.
  9. [quote name='hop!']Rybc!a, nie wiem... Jutro zapytam dr Garncarza, bo dzisiaj już za późno.[/QUOTE] Dobrze, dziękuję. W takim wypadku, DT JEST TU KONIECZNE!
  10. [quote name='GoniaP']wścieklizna plus wirusówki? Czym karmi sie psy w waszym schrone?[/QUOTE] Wścieklizna na pewno, wirusówki też (ponoć). Chociaż, szczenię które zaadoptowałam, umarło na parwowirozę, a szczenię mojej koleżanki na tyfusa. :( No i z całą pewnością trza pieseczki ze schroniska odrobaczać.. A czym są karmione? Tylko i wyłącznie suchą karmą.
  11. [quote name='GoniaP']Jak on trafił do schronu? Wcześniej też zadałam pytanie czy był szczepiony?[/QUOTE] Tak, był szczepiony i z tego co pamiętam został znaleziony (dowiem się więcej).
  12. [quote name='hop!']Poprosiłam dr Garncarza o wstępną diagnozę (na podstawie zdjęć). Otrzymałam taką odpowiedź: [I][FONT=Arial][SIZE=2]Witam, [/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][SIZE=2]wygląda, że jest to wypadnięcie gruczołów trzecich powiek. Schorzenie to wymaga leczenia operacyjnego, ale nie jest bardzo groźne. [/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam [/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][SIZE=2]Jacek Garncarz[/SIZE][/FONT][/I][/QUOTE] Hop!, jak uważasz, czy ta choroba: nieleczona, może się pogłębiać? Bo mnie się wydaje, że te czerwone gruczoły się powiększają, ale tam oczywiście nikt tego nie widzi.
  13. [quote name='BasiaD']Liszko,Lisiczko juą niedługo.. Marzenia się spełniaja, a taka ślicznotka jak Ty nie może długo mieszkać w schronie... Niuni, tak bardzo zyczę Ci zebys trafiła do dobrego domku![/QUOTE] Dziękujemy Ci Basiu, za ciepłe słowa otuchy.
  14. [URL]http://www.pomocgoldenom.fora.pl/goldenopodobne,33/bella-to-labkowato-goldenkowata-7-miesieczna-suczka,1070.html#16705[/URL]
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/167/a80f9e6a9013b737.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/159/e95767c3e771e7b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/799654e01b70f357.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/03f17dbfe98b4841.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/167/d706ed51ffe9e268.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/166/48920820238b12a9.jpg[/IMG][/URL] BELLA- to młoda, niespełna roczna suczka przebywająca w warmińsko mazurskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Oddał ją właściciel, bez podania powodu (dla mnie powód jest jasny, bo to moi sąsiedzi i psa znam nie od dziś: to już 3 pies, który tak skończył u nich swoją ''karierę''). Suczka wychowywała się z dzieckiem. Jest nauczona chodzenia na smyczy. Ma około siedmiu, ośmiu miesięcy. Jest bardzo pogodą, wesołą sunią. Przypomina labradora, goldena. Będzie wspaniałą towarzyszką psich zabaw, przyjacielem na wiele lat. Jeszcze trochę urośnie, będzie sięgać powyżej kolana. Toleruje inne psy, nawet tej samej płci. Proszę, pomóżmy jej. Jest taka piękna. To albinos- ma różowy nos, różową skórę, biały włos i jasne oczy. Jest prześliczna. Kontakt: Rybc!a email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GG 5722414 GSM 691364660
  16. [B]Niespełnione marzenia… (czyli świat według Toli)[/B] [B]Ci, których znam, mówią, że marzenia się spełniają, więc… marzę… każdego dnia i każdej nocy, kiedy zwijam się w kłębek w kącie swojego boksu… Marzę cały czas, uparcie wierząc, że może dziś, może jutro pojawisz się w moim życiu i pokażesz mi ten inny świat, świat, który wciąż jest dla mnie tajemnicą.[/B] [B]Tak długo jestem w schronisku… tak, za wielką bramą, za którą zaczyna się świat tych zapomnianych, tych, które zostały skazane na wieczną tęsknotę. Mam dwa lata i przez te wszystkie dni, miesiące mój świat się nie zmienił. Wciąż jest mały, wyznaczony przez kraty i mur boksu, wciąż pusty, bo nie ma w nim człowieka, którego mogłabym nazywać swoim. Nie znam długich spacerów po lesie, nurkowania w wysokiej trawie, miękkiego legowiska, kolorowych piłek i ciepłej dłoni, która byłaby stworzona tylko dla mnie, tylko po to, by zanurzać się w mojej miękkiej sierści. Nie znam…a może już nie pamiętam, ale wiem, że to wszystko istnieje, że mogę mieć swoje drugie psie życie, drugą szansę, że… mogę być szczęśliwa. [/B] [B]Jestem kochana,sympatyczna. Wiem tylko, że w moim życiu może się wszystko zmienić za sprawą człowieka..., dlatego z bijącym sercem obserwuję wszystkich, którzy przechodzą obok krat i myślę po cichu: „Może to dzisiaj? Może ktoś zechce mnie pokochać? Może dziś ta wielka brama otworzy się dla mnie?” Podchodzę do krat, przytulam się do ludzkiej dłoni… Nie, to nie był mój dzień. Jeszcze nie…[/B] [B]Jeśli możesz mnie pokochać, nie czekaj… Jestem tutaj już tak długo. Tak wiele rzeczy mnie ominęło, tak wielu rzeczy jeszcze nie znam… Przyjdź, mój człowieku, i podaruj mi nowe życie. [/B] [B]Wciąż tutaj czekam… Czekam na ten dzień, kiedy przyjdziesz, Twoje ręce zanurzą się w mojej sierści i powiesz cicho: „Szukałem Cię i znalazłem”.[/B] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/159/0b3e91002cae5811.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/2f94c3485c31a810.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/159/a802d500be0627c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/159/383ab1a3d9ec0323.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/84bd58f628bc667a.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/166/10d75ed9d32fe0ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/165/0b5b0d2748eb11a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/00ced0fe481b4eff.jpg[/IMG][/URL] Łapka, o której wspominałam: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/159/8bcbc84e50433e1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/166/79c029a885b1162c.jpg[/IMG][/URL]
  18. Nowe wieści: " Witam, Hasia wcale tak dużo cielska nie ma. Widać to było szczególnie po kąpieli. Poza tym bardzo mało je. Wczoraj byliśmy na baaardzo długim spacerze w lesie. Hasia chodziła na długiej smyczy, co jakiś czas odwracała się w naszą stronę i sprawdzała, czy jesteśmy. Psinka ładnie reaguje na swoje imię. Zna sporo komend: nie wolno, siad, leżeć, zostań, daj łapę. Dzisiejsza noc mineła spokojnie, Hasia spała na swoim kocyku, koty na swoich stałych miejscach. Myślę, że wszystko wychodzi powoli na prostą. Wydaje mi się, że Hasia jest coraz pewniejsza siebie na spacerach. Dzisiaj po południu również czeka ją daleki spacer do lasu."
  19. [quote name='Vitka'][url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33494&id_kat=11&pi=0[/url][/QUOTE] Dzięki. Może właśnie dzięki temu ogłoszeniu mała znajdzie swój dom?
  20. [quote name='Vitka'][url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33493&id_kat=11&pi=0[/url][/QUOTE] Dzięki, Vitka. ;) Do Domu, Liszko, do domu!
  21. [quote name='Vitka'][url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33492&id_kat=11&pi=0[/url][/QUOTE] Ślicznooki borderkowy pan bardzo dziękuje ;)
  22. W takim razie poczekamy na bannerek ;) Puchatek, zdecydowanie: jest mistrzem ;)
  23. quasimodo, schroniskowy hotel niczym się nie różni: zaszkodzimy tylko innym psom, które będą musiały być ściśnięte ze względu na to, że Maryśka dostanie osoby bok.. A hotel poza schroniskowy- w pobliżu tu takiego nie mamy, zresztą, to wielki wydatek.. A jak widać: zainteresowanie tym wątkiem znikome!
  24. [quote name='Vitka'][url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33495&id_kat=11&pi=0[/url][/QUOTE] Dzięki ;)
×
×
  • Create New...