-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']czy ona ma allegro i inne ogłoszenia??[/QUOTE] Niestety nie. -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kilka moich: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/b62d877b62de21af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/c87b35bb0685e6ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/500937598dce34df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/3ec61162d65d61ce.jpg[/IMG][/URL] -
Hexa- sznaucerowata,młoda suka- NIE MA JEJ W SCHRONISKU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Szczeniakiem to nie jest, ale rzeczywiście, może jest trochę młodsza :) -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bella będzie w Poznaniu w DT. Diegula, wysyłam nr konta. Brakuje 260zł. -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']O rany, dopiero teraz zobaczyłam pytanie o Nutkę, rany jaka szkoda:-(, też o niej myślałam, ale za późno dostałam Rybciu telefon do Ciebie A może ten tymczas aktualny, bo wypadł mi obowiązkowy wyjazd od piątku do niedzieli, nie mogę sie wymigać, i Sisi szuka na te trzy dni dt?[/QUOTE] Nie wiem, Erazm, ja mam teraz 2 psy które czekają na transport do Warszawy i jeśli udałoby się to jakoś załatwiś z Itske, która wozi na tej trasie psy całkiem za darmo, to "wrzucę" te dwa jak najszybciej. Transport oferuje Enia i hop!,skontaktuj się z nimi, może będą mogły pomóc. Jeśli Itske w najbliższym czasie nie będzie wybierała się do Warszawy, to ja wsiądę dwoma maluchami w samochód, ale to znowóż koszty :( -
Hop! oferuje tymczas dla małej w Warszawie.
-
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto mógłby nas wspomóc finansowo? -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Nie jestem w stanie zapłacić 300zł za Bellę, plus opłatę adopcyjną, plus wyżywić i zapewnić opiekę wet w dt....:shake: Mogę przejąc za nią koszty od momentu odebrania w Poznaniu, ale inaczej nie...:shake: Mamy przecież Bakiego i inne....[/QUOTE] Wiem o tym i dlatego ogłaszam zbiórkę.. :) -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Dziewczyny zmieńcie może tytuł na bardziej opymistyczny, operacja źle się kojarzy, ludzie będą myśleć, że psiak jest chory, a ona będzie miała tylko kosmetyczny zabieg. ;)[/QUOTE] Ale takim sposobem na wątek przyciągnie się więcej osób, co oznacza, że więcej osób zobaczy Tolę-Sisi :) -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/dfee52c65eec0e67.jpg[/IMG][/URL] ( ja to ta niższa ) I kolejna z wieelkimi łocyskami ;)
-
Hexa- sznaucerowata,młoda suka- NIE MA JEJ W SCHRONISKU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/0206e796e64a6883.jpg[/IMG][/URL] -
Hasia w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/29e12bbe54e1394e.jpg[/IMG][/URL] Hasia w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/9a66872a4648b3d5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/d22c4f585f6b5894.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/f52d7ecb6a08bffd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/2fe09326ef072760.jpg[/IMG][/URL]
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Witam, dawno nie pisałam, więc pora na nowe wieści od Hasi. Nasza Hasiula to anioł nie pies: bardzo grzeczna, w domu nie rozrabia, przestała uganiać się za kotami, dała się wykapać, wyczesać. Nie ma z nią żadnych problemów. Na spacerach jest już dośc pewna siebie, czasem tylko boi się ludzi przechodzących obok i dużych samochodów. Przestała też wyrywać się do każdego przechodzącego obok psa. Staramy się zapewnić jej dużo ruchu, wychodzimy na pólgodziny rano (taki spacerek na szybkie siku), potem około południa spacer na wychasanie się (do lasu, nad rzekę albo nad jezioro)- 2-3 godziny, potem wczesnym wieczorem około półgodziny i całkiem wieczorem około godziny. Powoli przymierzaliśmy się do sterylizacji, a tu niespodzianka od soboty Hasia ma cieczkę. Rozważaliśmy danie jej zastrzyku na przerwanie cieczki i od razu sterylizację, ale weterynarz nam odradził. Bardzo jej pilnujemy. Nie spuszczamy jej teraz ze smyczy (tak w razie czego). W domu Hasia chodzi w majteczkach- nie protestowała gdy je jej założyłam. Kupiliśmy jej parę zabawek, ale nie wykazuje nimi większego zainteresowania, zdecydowanie bardziej lubi tarmosić moje puchate kapcie. Uwielbia za to wędzone świńskie uszy, kości szpikowe i żwacze wołowe. Karmiona jest Puriną dla ras dużych, czasami dostaje też jedzenie z puszki (łyżkę- dwie do posiłku jako przysmak). Myslę, że jest jej u nas dobrze, dbamy o nią najlepiej jak umiemy, a Hasia chodzi za nami krok w krok. Często kładzie się na nasze stopy i tak śpi, jak zabiera się stopę Hasia podnosi głowę, patrzy chwilę i zmienia pozycję tak, aby znowu leżeć na stopie! Kochana psinka! [/QUOTE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/9a66872a4648b3d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/d22c4f585f6b5894.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/f52d7ecb6a08bffd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/2fe09326ef072760.jpg[/IMG][/URL] A tu przed schroniskiem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/6c02fede213cc12c.jpg[/IMG][/URL] -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przy okazji chciałabym Wam pokazać zdjęcia Goldisia, teraz Berniego, który razem z Gają został zaprezentowany na tym wątku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/869df09cc37c5977.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/87c33a085b1f70da.jpg[/IMG][/URL] Powodzi mu się bardzo dobrze, a spójrzcie tylko, na jego piękną szatę. -
Goldiś w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9615/goldimini567777777ur8.jpg[/IMG][/URL] Berni w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/869df09cc37c5977.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/87c33a085b1f70da.jpg[/IMG][/URL]
-
Sara w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2023/sara5bl5.jpg[/IMG][/URL] A teraz Bufka w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/2c9b05a1a0d83e51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/da0fb36d144c3adf.jpg[/IMG][/URL]
-
Bakuś w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/38838dc990472bcf.jpg[/IMG][/URL] Bakuś w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/85eb97f22e6803d2.jpg[/IMG][/URL]
-
Czas na kilka moich adopcji :) Abi w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2115/abihe6.jpg[/IMG][/URL] Abi w domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/bc79dc7edf76e2b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/7a24bc94db53dc15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/f62349435f6a0f92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/1acadc8e1cd28521.jpg[/IMG][/URL]
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kolejna porcja fotek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/bc79dc7edf76e2b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/7a24bc94db53dc15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/f62349435f6a0f92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/1acadc8e1cd28521.jpg[/IMG][/URL] -
Prześliczna, długowłosa Gracja- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/d6c0033a1c99897e.jpg[/IMG][/URL] -
Prześliczna, długowłosa Gracja- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/d6c0033a1c99897e.jpg[/IMG][/URL]