-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Czyli było tzw. PPPP, czyli przymusowe pospacerkowe pranie psów?:lol: Pzdr.[/QUOTE] Niestety tak, a Zuza chroni się tego, jak ognia! Dzisiaj, tak szybciutko, tylko jedno i zmykam do PwP: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/c3958478afb0f6d3.jpg[/IMG][/URL] -
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']Jaka ona smutna:shake::shake:[/QUOTE] Ma bardzo, bardzo piękne i mądre oczy. -
Hexa- sznaucerowata,młoda suka- NIE MA JEJ W SCHRONISKU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']obiecanki cacanki :obrazic:[/QUOTE] Proszę się tu na mnie nie obrażać, bo mam tyle spraw na głowie, że nie wyrabiam. W ostatnim czasie, do nowych domów, lub DT wydałam ok. 6 zwierzaków, a teraz szykują się kolejne 3 adopcje :) Dzisiaj już późno, ale dodam, obiecuję. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czary mary, czary mary, hokus-pokus, hokus-pokus, niech w ten przedświąteczny czas, do Lori uśmiechnie się szczęście choć raz.. -
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nikt, oprócz pana , o którym pisałam, do mnie w jego sprawie się nie odezwał. -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Mucha ma 1 obserwatora tylko niech się odezwie:mad:[/QUOTE] Czekam, czekam.. ;) -
[quote name='Edi100']Czy Ona jest taka mokra?:( Cioteczka enia cud kobieta:)[/QUOTE] Niestety tak. Nie wyobrażam sobie, jak te małe, czekoladowe ciałko musi marznąć.
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A można prosić o jakieś zdjęcia? Szerszą informację? Jak przyjęli cię w schronisku? Pytali o coś? Może mówili coś o mnie? Jak sunia zachowywała się podczas transportu? Ależ jestem ciekawska ;) -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Ona nie jest wysterylizowana, prawda??[/QUOTE] Niestety nie. Więc ogłaszam zbiórkę pieniążków. Musimy uzbierać , niestety, aż 300zł :( Ale za te 300zł Bella będzie bezpieczna.. :) Dziękuję Gosiu. :) Chętnych do pomocy, zapraszam na PW, podam konto. Postarajmy się.. Może w czwartek sunia będzie już w domu..? -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Transport mam zawsze.. i do każdego zakątku Polski.. tato stoi na baczności, ale co z kasą? Uda nam się ją zebrać? Transport do Poznania to niemały wydatek. Zaraz obliczę ile to by mniej więcej kosztowało.. -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Rybcia - i co z tą osobą z labków? bo jakoś nie widzę tego...to młoda suka, będzie zostawiana sama niszczyc na bank i co wtedy?[/quote] No więc właśnie.. :roll: Jakbym znalazła transport do Poznania.. Albo inaczej: jeśli udałoby się nam znaleźć kasę na transport, to.. :lol: -
Nutka ma DT u użytkownika ''Enia'' w Warszawie, kombinuję transport :)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/06a930e36dcaf16a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/b3ea9d988fc6bddd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/4e5ec5c410858c3c.jpg[/IMG][/URL]
-
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/92355ab7ca305791.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/0bd5b29bfd75561f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/a0800ab0187b0c8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/43a652813888c157.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/718916c84d4b82b3.jpg[/IMG][/URL] -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kurczę, ale kicha, a tu wyszło, że mam tymczas dla Nutki w Warszawie.. No nie, no nie.. zabrałabyś, Erazm oby dwie sunie, a Enia jedną by od ciebie zabrała.. Kurczę, no.. Spytam Itsake, czy przypadkiem się niedługo do Wawy nie wybiera.. -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekam na zdjęcia :) Mają być jutro.