Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Asiaczek']Czyli było tzw. PPPP, czyli przymusowe pospacerkowe pranie psów?:lol: Pzdr.[/QUOTE] Niestety tak, a Zuza chroni się tego, jak ognia! Dzisiaj, tak szybciutko, tylko jedno i zmykam do PwP: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/c3958478afb0f6d3.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='bumerang']Jaka ona smutna:shake::shake:[/QUOTE] Ma bardzo, bardzo piękne i mądre oczy.
  3. [quote name='malawaszka']obiecanki cacanki :obrazic:[/QUOTE] Proszę się tu na mnie nie obrażać, bo mam tyle spraw na głowie, że nie wyrabiam. W ostatnim czasie, do nowych domów, lub DT wydałam ok. 6 zwierzaków, a teraz szykują się kolejne 3 adopcje :) Dzisiaj już późno, ale dodam, obiecuję.
  4. Dzięki. Sterylizacja nie wchodzi w grę.. :roll:
  5. Czary mary, czary mary, hokus-pokus, hokus-pokus, niech w ten przedświąteczny czas, do Lori uśmiechnie się szczęście choć raz..
  6. Nikt, oprócz pana , o którym pisałam, do mnie w jego sprawie się nie odezwał.
  7. [quote name='madzia828']Mucha ma 1 obserwatora tylko niech się odezwie:mad:[/QUOTE] Czekam, czekam.. ;)
  8. [quote name='Edi100']Czy Ona jest taka mokra?:( Cioteczka enia cud kobieta:)[/QUOTE] Niestety tak. Nie wyobrażam sobie, jak te małe, czekoladowe ciałko musi marznąć.
  9. A można prosić o jakieś zdjęcia? Szerszą informację? Jak przyjęli cię w schronisku? Pytali o coś? Może mówili coś o mnie? Jak sunia zachowywała się podczas transportu? Ależ jestem ciekawska ;)
  10. [quote name='GoniaP']Ona nie jest wysterylizowana, prawda??[/QUOTE] Niestety nie. Więc ogłaszam zbiórkę pieniążków. Musimy uzbierać , niestety, aż 300zł :( Ale za te 300zł Bella będzie bezpieczna.. :) Dziękuję Gosiu. :) Chętnych do pomocy, zapraszam na PW, podam konto. Postarajmy się.. Może w czwartek sunia będzie już w domu..?
  11. Transport mam zawsze.. i do każdego zakątku Polski.. tato stoi na baczności, ale co z kasą? Uda nam się ją zebrać? Transport do Poznania to niemały wydatek. Zaraz obliczę ile to by mniej więcej kosztowało..
  12. [quote name='andzia69']Rybcia - i co z tą osobą z labków? bo jakoś nie widzę tego...to młoda suka, będzie zostawiana sama niszczyc na bank i co wtedy?[/quote] No więc właśnie.. :roll: Jakbym znalazła transport do Poznania.. Albo inaczej: jeśli udałoby się nam znaleźć kasę na transport, to.. :lol:
  13. Nutka ma DT u użytkownika ''Enia'' w Warszawie, kombinuję transport :)
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/06a930e36dcaf16a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/b3ea9d988fc6bddd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/4e5ec5c410858c3c.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/6b8acf438e5088cc.jpg[/IMG][/URL]
  16. Zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/92355ab7ca305791.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/0bd5b29bfd75561f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/a0800ab0187b0c8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/43a652813888c157.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/718916c84d4b82b3.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='bea_m'].....dawno nikt do mnie tak nie mówił :evil_lol:[/QUOTE] To dobrze, czy źle, że tak powiedziałam? ;)
  18. Kurczę, ale kicha, a tu wyszło, że mam tymczas dla Nutki w Warszawie.. No nie, no nie.. zabrałabyś, Erazm oby dwie sunie, a Enia jedną by od ciebie zabrała.. Kurczę, no.. Spytam Itsake, czy przypadkiem się niedługo do Wawy nie wybiera..
  19. Trochę za dużo na wątku zostało powiedziane.. :) Więc poproszę o edycję postów.
  20. [quote name='bea_m']Podeślę ja Peterwi.[/QUOTE] Dzięki, Beatko ;)
  21. [quote name='bea_m']Co tu w górę. Na owczarki trzeba ja dać!!!! Rybcia masz kogos na owczarkach?[/quote] AgaiMika z owczarków już o niej wie.. Ma ktoś kontakt z Anasharem, by dał ją na stronę OwP ?
  22. Czekam na zdjęcia :) Mają być jutro.
  23. To wątek Amelki: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9619778#post9619778[/URL] Ten przekształcam jako wątek Dosi i poproszę o przeniesienie go do Szczęśliwych Zakończeń.
×
×
  • Create New...