Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Charly']bo ja sprawiam wrazenie ze jestem z gazety. tak tam mysla o mnie;), hehe Rybcia. Potrzebuje kogos ze mna. Umowie sie z Kordonia najlepiej ....a z Toba nie ide, bo bede spalona;) ps. usunelam posta, ale zdazylas go zacytowac. a ja pomyslalam sobie ze ludziska internet maja to niepotrzebnie sie tu oglaszac.no ale nic. ps. no fakt trzeba ta trutke mocno w skore wetrzec, ale...lepsze pewnie choc troche niz nic.[/QUOTE] Tylko, czy płacenie 25zł za ''trochę'' ma sens?
  2. [quote name='barkot']A teraz Ciotki, trzymajcie sie bo bedzie spora sensacja.:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mika jest od dwoch dni w najlepszym domu z mozliwych... w moim rodzinnym domu, u mojej mamy i siostry Marty w Myslenicach pod Krakowem. Bedzie tam bardzo szczesliwa, bo tam wszystkie zwierzaki zawsze byly bardzo szczesliwe. To dom na zawsze, nigdy nigdzie nie bedzie juz oddawana, przewozona, podrzucana. Ja ponioslam porazke - zaangazowalam sie w aopcje Mikusi, wydawalo mi sie, ze moja kuzynka Beata jest absolutnie zdecydowana i wie co robi (tak mowila). Okazalo sie po niedlugim czasie, ze to bylo tak badziej dla kilkuletniej corki, tak bardziej dla zabawy. A Mika jest za duza, nie slucha dziecka itd... Wiecie, dogomaniaczki, ja po prostu nawet nie chce tego komentowac. Ja chyba nigdy wiecej nie bede posredniczyc, namawiac kogos zeby adoptowal psiaka. Nie umiem chyba oceniac ludzi. Jedyne adopcje na jakie sie porywam to kiedy adoptuje sama osobiscie, albo moja mama z siostra, albo (ostatnio mi sie to udalo moj ojciec - mieszka osobno i ma jedna bide ode mnie). Tak, to moja porazka calkowita. Oczywiscie jedyne co mozna bylo zrobic naprawiajac te cala historie to wziac Mikusie do siebie. Mama i Marta stanely na wysokosci zadania. Bez chwili wahania powiedzialy: no przeciez nie moze sie pies tulac dalej, po prostu bedzie u nas na zawsze. Ja niestety jej nie moglam wziac bo mam dwie suki, jedna z nich duza, dopiero co wzieta ze schronu. Mika ma towarzystwo ludzkie i zwierzece zapewnione 24h, domek z ogrodem, uwielbienie i dobre zarelko. ;) A ja bede mogla czesciej cos tu o niej napisac i zamiescic fotki. Uffffffff[/QUOTE] Mimo, że to jej.. 6 schronienie ( wcześniejszy dom, schronisko, mój dom, hotel, dom u Beaty a teraz mama i siostra) to się cieszę. Wiem, że Mika będzie przynajmniej bezpieczna. Beata zachowała się bardzo, bardzo nieodpowiedzialnie, biorąc psa wyłącznie dla dziecka.. No cóż: dorosły pies nie będzie widział w małym dziecku przywódcy, swojego pana.. A zdjęcia cudne ! :)
  3. [quote name='Charly']sluchajcie jakby co to ja moge isc z Wami. Rybcia ma moj numer. Ja sie jeszcze nikomu tam nie narazilam;)[/QUOTE] Bo świeżynka jesteś i dlatego ;) Z czasem okres ''nie narażania się" minie ;) A może pójdziesz tam sama? Kurczę, no bo za mną będą łazić..
  4. [quote name='halbina']piękna... ale dlaczego bezdomna?... :-([/QUOTE] Odpowiem ci na to pytanie: ponieważ moi "kochani" sąsiedzi pozbyli się jej. I to już nie pierwsza taka akcja.. 1 pies po dziewięciu latach w domu (9 lat przywiązany do kaloryfera) trafił do schroniska, 2 najadł się kreta i wypaliło mu wnętrzności, a 3 jest Bella.. Ciekawe, kiedy będzie nowy piesek?
  5. [quote name='kordonia']Tylko do 15.00 ;)[/quote] Ewa, to może ty to zrobisz jutro? Słyszałam, że idziesz z Vitką. Przecież to wcale nie jest takie proste..Tego się nie wylewa na włosy, tylko na skórę. A żeby wylać na skórę, to trzeba te włosy odgarnąć.. Tak przynajmniej mówi mi mój wet., ja stosuję Frontline, a to chyba działa na tej samej zasadzie? Erazm, jesteśmy BARDZO zainteresowani, ale zrozum, że to, bez możliwości wyjęcia psa z boksu nie jest łatwe.. Niestety.
  6. [quote name='GoniaP']Niespodzianka :) [URL]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/TosiaIBaki[/URL] zdjęcia wciąż się ładują... w efekcie powinno ich być 350...[/QUOTE] Oooo super, dziękuję Gosiu ! ;)
  7. No dobrze, ale sami wiecie, że teraz weekend się kończy, a w tygodniu w schronisku jest ktoś, kto bardzo mnie nie lubi i każe pracownikom za mną chodzić.. :(
  8. Niebieska jest taka dziecinna, ma taki szczenięcy wyraz pyska, a czerwona już nie. Wydaje się być starsza od niebieskiej.
  9. A mi nie, bo inne psy z jej boksu są pierwsze przy ludziach i Tolę wypychają. Wydaje mi się że odpchlić ją można też przy adopcji? Potem połowę rozleję na beton, połowę na inne psy, a kasa się tylko zmarnuje.
  10. [quote name='GoniaP']Czy wszystkie psy z Elbląga są takie chude???:shake:[/QUOTE] Nie, nie wszystkie. Ale zdażają się takie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/167/e1a398c5841241a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/163/cd9160ad1976b8c6.jpg[/IMG][/URL]
  11. Erazm, sama jej nie znajdziesz, więc się umówimy. Byłam dzisiaj w schronisku i widziałam ją. U nas psy jedne mają numerek, drugie wcale.. Ale ''ponoć'' wszystkie są zachipowane. Sunia jest mała jak jamnik, chyba najmniejsza w całym boksie. I odrobaczyć jej nie mogę, bo jak mam jej podać tabletkę przez kraty? Nawet, jeśli miałabym to zrobić podstępem, tzn. np. w pasztet, kawałek wędliny- tam jest jeszcze około 7 psów, a Tola nie pcha się pierwsza do ludzi, ustępuje psom.. Nie wyobrażam sobie, jak możnaby było to zrobić.
  12. Niestety, nie ma takiej możliwości. W schronisku jest 220 psów, a miejsca na 80.. Psich bid przybywa, a domów wciąż za mało!
  13. [quote name='Erazm']Ja mogę przyjechać w środę, nie mogłybyście podać jej na wizycie w schronie tabletek na robale, to moment, spryskac ją czymś? Dziewczyny ja muszę ją wyprać kiedy przywiozę do hotelu(mieszkam w hotelu), żeby mnie nie wyrzucili, a po odpchlaniu psa nie można kąpać przez 48 godzin. Zwrócę kasę za fronta czy firexa, za tabletki[/QUOTE] Nie, nie możemy. Nie możemy wyjąć jej nawet z boksu.
  14. [quote name='Banshee']Właśnie dodałam, będą wyglądały tak: [URL="http://www.gumtree.pl/warszawa/78/20781378.html"][COLOR=#0000ff]http://www.gumtree.pl/warszawa/78/20781378.html[/COLOR][/URL] Oprócz Warszawy jeszcze w Trójmieście , Krakowie i Łodzi. Będę myśleć, co się jeszcze da zrobić dla malutkiej[/QUOTE] Dziękuję Ci bardzo serdecznie.
  15. [quote name='Valeur248'][URL]http://images34.fotosik.pl/161/b5004a08f860f659.jpg[/URL] Jeszcze śnieg leży:lol: Piękna psinka.[/quote] To zdjęcie zrobiłam zaledwie 3, 4 tygodnie temu.. :cool3: [quote name='MARCHEWA']Rosa na ale.gratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1042764_mloda_zastraszona_rosa_mix_owczarka.html[/URL][/quote] [quote name='MARCHEWA']Rosa na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=322071451[/URL][/quote] Dziękuję, Marchewa. :loveu: PS Możnaby było dodać to 1 i ostatnie zdjęcie ze stojącymi uszami? [quote name='madzia828'][URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7390[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33549&id_kat=11[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id68067.html[/URL] [URL]http://elblag.olx.pl/item_page.php?Id=8037840&g=6[/URL][/quote] Dziękuję, Madziu! :loveu:
  16. [quote name='GoniaP']Bakuś zachowuje się nad wyraz dobrze [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Dziś został sam na 3 godziny i nic nie zniszczył [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Tylko była mała kałuża na podłodze i Bakuś wpakował się na łóżko [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] Dostał dziś w nagrodę dwie zabawki, ale szybko zamienił je na pieszczoty, słodkie słowa i buziaki. Strasznie klei się do człowieka, jest wygłodniały dotyku i bliskości. Je za pięciu - dostaje często małe porcje. Wyciszył się troszkę i jest bardzo słodki. Rybcia, pieniążki za wykup poszły.[/QUOTE] Dziękuję za przelanie pieniążków i za opiekę nad Bakusiem.
  17. Zauważyłam, że Żuczek ma problemy z lewym okiem..
  18. Dziś taka brzydka pogoda..ulewa..desz..A Lori skulona w kącie boksu spojrzała na mnie smutno..Poczym zwinęła się w kłębek i zasnęła..mokra, wyziębnięta.. Co będzie dalej? :(
  19. [quote name='agusiazet']Binka ma trzech obserwatorów na Allegro i nic, nikt jej nie chce pokochać!!![/quote] A może jednak ktoś chce? Jestem w kontakcie z ludźmi z okolic Gdańska..
  20. [quote name='iwop']Błagam cię rybca - Yoko nie moze ieszkać w budzie! jeęli chća ja na podwórko to proszę - napisz do mnie - BŁAGAM.[/QUOTE] Nie, nie chcą jej do budy, absolutnie. Chodziło im chyba o spanie w łóżku. No ale w każdym bądź razie to nieaktualny dom, od dzisiaj mają psa..
  21. Zdjęcia, które dostałam od Iwonki: PS Nie mogę się napatrzeć. Z przerażonych, trzęsących doopką dziewczynek, wyłoniły się pieski, które bawią się piłkami! :iloveyou: Moja Figa (zaadoptowana 2 miesiące temu) była w schronsiku tylko 2 tygodnie, a dopiero niedawno nauczyłam jej zabawy z pluszakami.. Piszczałek do dziś się boi.. Za to Zuza i Pyza szaleją na ich punktcie. Wesoło jest z taką sforą ! (ja chcę jeszcze dwa koty- rudzielca i.. tricolorkę oraz..tchórzo.. tchórzofretkę..) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/7884b72ed492f5d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/169/c6d2f5c759c6b85e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/163/e1ed97ca98351461.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='agusiazet']Tak napisz uczciwie, że tego nie wiesz i w schronisku nie masz możliwości tego sprawdzić! Ale większość suczek lubi dzieci. Moje obydwa tymczasy spisały się pod tym względem znakomicie![/QUOTE] Tak właśnie napisałam..
  23. W górę, Rosa. Możemy prosić o Allegro?
  24. W razie czego, mam też super tymczas u super goldeniary. Pani od Rodezjanki często nie ma w domu, a ja nie wiem, jak Bella spędza czas w samotności. Próbuję złapać kontakt z byłymi właścicielami suczki.
×
×
  • Create New...