-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='anula1959']Pragnę zameldować , że Bellunia ma 220 wyświetleń i 1 obserwatora;)[/quote] Super, żeby się tylko odezwali! :loveu: -
Jeśli pies był nieprzemyślanym zakupem i jeśli jest z pseudohodowli, to rzeczywiście gratuluję odpowiedzialności. :shake:
-
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']I ta buźka rzeczywiscie jak u rottwailera :crazyeye:[/quote] Och ciotki, bo wy się całkiem nie znacie na rasach. A nie widać, że wać panna to rottek jest? ;) -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']jestem jestem:razz::razz:[/QUOTE] I ja też, to jasne :) -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Są wiadomości, są. Szukam osoby z Olsztyna, która mogłaby przejechać 30 km w celu sprawdzenia nowego domu. -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widzę, że oczka już zagojone, więc w drogę Sisi, do nowego domu! :) -
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam! Może ktoś z Dogo ją pokocha? -
[quote name='zdrojka']Jest śliczna. Czy wieści dalsze będą tu, czy na wątku hop! z Lulu, Niką i Gabiszonem?[/QUOTE] Wydaje mi się, że tu.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Pralinka']Haha, jakie szczęśliwe mordki :loveu: Figa robi się coraz bardziej kudłata :evil_lol:[/QUOTE] Już nie, bo żeśmy ją trochę ogolili :) -
[IMG]http://images36.fotosik.pl/102/425fac22cdb317f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/106/f2bf51f7c5639499med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/102/55c41fdbe0143a18med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/106/48e7d3ba4a2fc531med.jpg[/IMG] [B][COLOR=#242424] [/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/103/87cb3240c67780d9med.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=#242424] Gdy do schroniska trafia pies bezdomny, który nigdy nie miał swojego domu, z czasem wydaje się być szczęśliwy. Traci co prawda wolność, ale zyskuje ciepłą budę i zawsze pełną miskę.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Gdy do schroniska trafia pies, który był maltretowany przez swojego właściciela, z dala od swego oprawcy zyskuje spokój.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]A co zyskuje taki pies jak Alma?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Alma, który miała dom, swoje miejsce na kanapie przy ukochanym panu, pełną miskę, zabawki, spokój?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Co zyskała Alma?...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Spójrz w jej oczy… Znajdziesz w nich odpowiedź na to pytanie…[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Alma stała się ofiarą ludzi, którzy zwierzęta traktują jak zabawki. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Zabawki, które dopóki są nowe, ładne - cieszą, gdy się znudzą - trafiają w kąt…[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Jak bardzo Alma chciałaby trafić tylko w kąt… Jak bardzo… [/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Niestety, gdy podrosła, gdy przestał być tak urocza i zabawna, gdy przestała ślicznie przekrzywiać główkę… trafiła do schroniska… Do schroniska, w którym nie zyskała NIC…[/COLOR][/B] Czy to możliwe, by okrutny los się odmienił? Odmienił się i tym razem dał prezent Almie? Właśnie jej - samotnemu, odrzuconemu, zwykłemu kundelkowi?... Czy to możliwe, by los dał jej prezent, o jakim marzy każdy bezdomny, samotny, odrzucony, zwykły kundelek?… By dał jej prezent, jakim jest… dom?… Jeśli możesz podarować rocznej Almie taki prezent… Jeśli możesz podarować jej kawałek podłogi w swoim domu… Jeśli możesz dać jej miejsce w swoim sercu… Jeśli możesz oddać jej siebie do kochania… Bezdomna Alma czeka… [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/35/118026d9a04f59f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/264/980cb0096d792c22.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/388/300055ec5de47e8e.gif[/IMG][/URL] Kontakt: GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691- 364- 660 [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7941/dsc01360640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4976/dsc01404640x480.jpg[/IMG] [FONT=Garamond](teks: zmodyfikowany z Allegro)[/FONT]
-
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie mam miejsca :( -
[quote name='zdrojka']To zdjęcie pewnie z samochodu...?[/QUOTE] Tak ;)
-
Bajka- śliczna,długowłosa,nieduża sunia -ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/173/a4a2494b9399a7b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/97d67c185ca46e7a.jpg[/IMG][/URL] -
Zdjęcia ze schroniska, przy adopcji (szelki okazały się być za duże!) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/172/4801811ee4f4b67a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/173/9511eefa912e9d37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/a2591415a213fb0e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/172/f3c542acc43dec24.jpg[/IMG][/URL]
-
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W czasie transportu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/67b49f970bac96a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/174/e0ba8285f388e9f6.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/172/ec5e9710f5cb51ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/172/b57968011dedf388.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/172/953c3a8939cb8189.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/172/e9fa918df7f85ed3.jpg[/IMG][/URL] Moje buty po spacerze: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/6dbe55b7b81edba3.jpg[/IMG][/URL] -
Jej nowa rodzina jest wspaniała! Wieczorem, w dniu adopcji, dostałam wiadomość: ''Pani Aniu, naprawdę nie wiem jak dziękować za sunię, to naprawdę sama miłość i dobro: szturmem zdobyła serca domowników. W drodze była grzeczna,nawet trochę spała. Jest już wykąpana i wyczesana, choć zapaszek schroniskowy jeszcze został. Pewnie trzeba jeszcze kilku kąpieli i czasu. W poniedziałek jesteśmy umówione do weta na przegląd. Odezwę się jak będziemy po. Serdecznie pozdrawiam!''
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Fotki spacerkowe: Pan tata prowadzi. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/0681e1291c0be2a6.jpg[/IMG][/URL] Coś tam widzę! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/172/e1b771bc80b7b8f5.jpg[/IMG][/URL] Fotki plenerowe: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/172/4e5ee8ab2eaacb2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/b6e27b8a6b3f8778.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/172/95ece544a68ae876.jpg[/IMG][/URL] Ten wiatr we włosach! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/3ead1f5881a888a8.jpg[/IMG][/URL] Piękna mordzia! ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/173/50f41bf8fbbfbc29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/bfe828f943caac79.jpg[/IMG][/URL] Tato, brak mi miłości! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/173/9eb136af014dce28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/174/f5e619833d19ec25.jpg[/IMG][/URL] -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do spłaty długu zostało tylko 75zł! Zmieniam tytuł. -
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki, napiszę do nich. -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta_Ares']ale szczesliwa:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Uwielbiam takie zdjęcia :) -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeszcze troszkę.. wytrzymaj.. może coś się dla Ciebie znajdzie?