-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[quote name='zdrojka']Jeszcze koleżanka się zadeklarowała, wpłaci w tygodniu 30 zł, więc reasumując: 300 - 50 - 50 -50 -30 = 120 zł zostało do spłacenia :p[/quote] Nie, nie , inaczej :) Zostało 75zł do spłacenia. Bo ja mam jeszcze 45zł na to, więc: 300-50 -50 -50 -30- 45 = 75zł :) Dziękuję Ci, zdrojka. Jesteś kochana. :loveu:
-
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Powiedźcie mi baby, skąd ja znam Antosia? Czy on przypadkowo nie miał wątku na Dogo..? Czy jego adopcją nie zajmowała się.. Brązowa? -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia'] Rybcia czy znamy jej historię? czemu trafila do schronu? ma liczne stare blizny na nosie i lapinkach- może to po podgryzieniu? ona nie lubi siadać na pupie, a to dlatego że tam same kości i to sprawia jej ból, siada boczkiem lub sie kladzie. Zaraz idziemy do parku więc będą nowe foty:)[/quote] Nutka została znaleziona, więc nic o jej przeszłości nie wiem. Być może rany ma po pogryzieniu, bo jedna suczka z boksu nawet na dowidzenia pokazała, kto tam rządzi..:roll: Zmieniam tytuł wątku, może ktoś pomoże w uzbieraniu kasy za transport. -
[quote name='fizia']Pomaleńku się nauczy! Obie dziewczyny cudne!![/QUOTE] Bo obie z Elbląga :) Czy ktoś mógłby pomóc, choćby bazarkami spłacić dług za transport? Bardzo prosimy.
-
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bella jest piękna, to numer GG pani zainteresowanej Bellą: 9554566 (niesprawdzona). -
Prześliczna, długowłosa Gracja- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś mógłby pomóc mi w ogłoszeniach? -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248']To mam nadzieje, że Muszka pani sie zdecyduje. Mucha ostatnio słabo wyglądała.[/QUOTE] Czekam na jej odpowiedź. -
Czy ktoś z Was mógłby nam pomóc w spłaceniu długu za transport?
-
No dobra, ale powiedźcie mi, gdzie ona jest tricolor? ;)
-
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Może ktoś z Was pomoże nam w spłacie długu za transport Nutki do domu tymczasowego? -
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ale co Amelka ma z owczarka? ;) -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Właśnie przeglądam zdjęcia z transportu i zdjęcie karty adopcyjnej Belli.. No cóż.. Jest owczarkiem podhalańskim , wg tego, co tam jest wpisane.. ;) Rzeczywiście, super owczarek.. Charater i wygląd taki sam.. A brat i czarny i szary.. to zapewne też owczarki podhalańskie ;) -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A do mnie odezwała się pani, która planuje zaadoptować psa. Może się uda? -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly'] ogloszenia prosim bardzo i banerek toże i zeby sunieczka znalazla DS tak dobry jaki ma DT:cool3::loveu:[/quote] Jestem pewna, że do innego domu jej Enia nie odda. :multi: -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, jest coraz gorzej, nie dość, że się strasznie boi, to na dodatek na prawym oku ma coś w stylu trzeciej powieki, nie wiem jakim cudem to się stało przez tydzień, może to jakiś krwiak, może w wyniku pogryzienia..? -
Chudzinka z Krzyczek -mix dobka ! Kora ma dom !!
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
I co z Korą? -
[quote name='hop!'] Tylko co to był za właściciel. :shake: Na imię Kropka reaguje podobnie jak na Joko. Na smyczy to ona raczej nigdy nie chodziła. W domu trochę się ośmieliła ale na zewnątrz trzeba ją wynosić i stawiać na trawniku, bo inaczej stoi skulona z podwiniętym ogonem. Jak biorę ją na ręce to sztywnieje. Posikuje ze strachu. Nie wiem, co ją w życiu spotkało ale na pewno nic dobrego. :sad:[/quote] Z karty wynikało, że sunia w schronisku była stosunkowo tylko 2 miesiące o ile dobrze pamiętam. Więc wcześniej musiała gdzieś być, a że ma w karcie nadane imię, to pewno z domu.. Też nie chcę wiedzieć, co wcześniej przeżyła.. Wiecie, co myślę? Że Joko czuła się lepiej w tym boksie. Czuła się bezpiecznie wśród tych psów.. Ale jeszcze chwila, jeszcze moment i w rękach hop! całkiem dojdzie do siebie. PS Jak to się stało, że pos hop! jest 1 na wątku? :-o
-
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Żuczku, skacz do góry tak wysoko, jak wspinasz się bo kracie boksu..