-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Toffi-OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU-nie ma jej w schronie- ZAADOPTOWANA .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki za Allegro, Madziu :) Złota z Ciebie dziochwa! -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='BasiaD']Liszeczko nie spadaj, wracaj na 1 przypominać o sobie cioteczkom![/QUOTE] Dziękuję Basiu , za odwiedzanie moich psiaków :) -
Biszkopt czeka już prawie rok..:(
-
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fafiku, jesteś zwykłym kundelkiem i żadne oprócz elbląskich ciotek do Ciebie nie zaglądają.. :( -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka']A czy Nela jest jeszcze w schronisku??:???: Bo jakoś nie przypominam sobie żebym ją widziała...:roll:[/QUOTE] Niestety, jest. -
Cuuudo! :)
-
3 LETNIA IGA wciąż szuka SWOJEGO CZŁOWIEKA- została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248'][url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.etablica.com[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url][/QUOTE] Dzięki, Karolina :) -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248']Odnowiłam małej ogłoszenie na mojpupil.pl[/QUOTE] Dzięki, Karolina :) -
[quote name='Tosia2']Nie no... Wredna to ona nie jest!!! Poważnie!!! :) Uważam ją za wspaniałego psa, kochajacego ludzi, łagonego i bardzo komunikatywnego, który przez cały dzień nie musi nosa spod koca wystawiać (jak to jamnior)... A to ze ma wyrazistą osobowosć i nie jest typem leniwej kluski (jak moja sunia np) to w tym przypadku uważam za zaletę... :) Myślę Itske że byś jej nie poznała... To juz nie jest kościsty drobiazg ciekawski świata, a dorodna "kobita" która wie czego chce... Poza tym uwielbia towarzystwo i ludzi i zwierząt czego na początku nie dało się powiedzieć... Z resztą widziałyscie fotki z Zulą, szczeniakliem i Pikusiem... Ona wciąż szuka towarzystwa do zabawy.... :evil_lol:[/QUOTE] Kochane słoneczko, hop do góry, po domek!
-
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']Bella to obronny piesek cierpiących! Robiłam dziś synowi opatrunek a syn syczał głośno ze strachu i trochę z bolu a Bellusia podbiegła do niego i mocno lizała dzie popadnie by tylko nie cierpiał:loveu:[/quote] Jak można było ją tak skrzywdzić? :-( To taki kochany pies, a musiała zaliczyć odsiadówę w schronisku :( -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Okej, to ja poszukam czegoś dalej. Dzięki Rafał za chęci. -
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, lepiej , przed ewentualnym oddaniem suni sprawdzić dom: może któryś z olszyńskich wolontariuszy zgodzi się na kontrolę? Może Ania_i_Kropka? ;) -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, wiem, że to cholernie trudne, bo sama wzięłam psa na tymczas i nie oddaję go już przez 3 miesiące. I chyba tego nie zrobię, bo bym nie mogła. Jeszcze nie "dorosłam" do tego. Jak pójdę na swoje, to będę miała w domu hotelik, a tak? Narazie jestem w zupełności zależna od rodziców, niestety, albo i stety. Najwspanialsze jest to że Sisi będzie miała SWÓJ dom ! Cudowny dom ! -
Góry zamknąć nie można, ogród jest ogrodzony, ale dostałam dobre wieści: [QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=2]witam, z wielkim uśmiechem "donoszę", że dzisiejsza noc była pierwszą bez niespodzianek. długo wczoraj myślałam co tu zrobić i postawiłam na schodach puste kartony, z nadzieją, że jeśli sunia będzie się wybierała na górę z misją "kupka", to narobi hałasu i ja się obudzę a wtedy będe mogła bez problemu wypuścić ją na dwór. stało się jednak inaczej, mianowicie sunia weszła do mojego pokoju i dała mi łapkę (czyli powiedziała proszę), więc mogłam wstać i ją wypuścić. nawet nie wiem w związku z tym czy próbowała wejść na górę, wiem tylko że kartony były nieruszone. może wystarczył ich widok, aby szukać "ratunku" u pani. zobaczymy, czy ta metoda sprawdzi się i dziś, jeśli tak, to myślę że sunia szybko się przekona że trzeba iść do pani, gdy się coś dzieje. wieczorem wychodzi koło 10, ale drugą porcję karmy dostaje odpowiednio wcześniej żeby już nie prowokować żołądka do niepotrzebnej aktywności w nocy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]najważniejsze że coś drgnęło, dzisiaj zjadła bez problemu tabletki na odrobaczenie i jest odpchlona, więc na razie koniec tych czynnosci pielęgnacyjnych, teraz ma spokój aż do następnego szczepienia za miesiąc.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]pozdrawiam serdecznie[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ania[/SIZE][/FONT] [/QUOTE]
-
[quote name='Kostek']dziewczynka jest w gimnzajum 1 klasa wiec o czym tu mowa:([/quote] Kostek, ja jestem w podobnym wieku i..? :cool3: Jak się nie ma zaburzeń psychicznych, bujnej fantazji i jest się chociaż trochę odpowiedzialnym, to w tym wieku można być "ludziem". :lol: [quote name='Bedzix']nie jestem żadną małoletnią mitomanką.. To nasz weterynarz jest jakiś chory.. Kazał nam oddać Cherry, bo stwierdził u niej robaczycę serca.. Teraz jak poczytałam w necie to rzadko kiedy psy chorują na tą chorobę w Polsce.. A Cherry podobno jest w schronisku. Nikt o tym nie wiedział, że to wszystko to pomyłka. Moja mama chcę zaskarżyć lekarza. W pewnym sensie wysłał szczeniaka na pewną śmierć a my go posłuchaliśmy i w tym pomogliśmy. Dziś dzwonimy do schroniska. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni:angryy:[/quote] No, a jak ci weterynarz powie, że masz skoczyć z mostu, to zrobisz to? Jak mógł wykryć u niej robaczycę serca? Robaczyca serca w Polsce? Za dużo się naoglądałaś Animal Planet i programu ASPCA? :roll: Zaskarżyć to się zaskarż lepiej sama, za swoją GŁUPOTĘ, za swoją NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ. Musisz mieć super sytuację w domu, skoro jesteś w takim młodym wieku TAKĄ KŁAMCZUCHĄ. Wychowanie widać u Ciebie super. A może to jeszcze z maleńkości zostało, taka bujna fantazja? Bo wiesz, w sumie, jak miałam 4-5 lat, to też wszystkim zmyślałam, a to, że jestem księżniczką, a to, że widziałam jakiegoś piosenkarza.. Ale hola, hola.. Przez 10 lat jakoś spoważniałam, wiesz? :roll: Aa: byłaś kiedyś u psychiatry ? A jak się wstydzisz, to idź do psychologa szkolnego. Może Ci ktoś w końcu pomoże, bo daleko z takim CHARAKTERKIEM nie zajdziesz, koleżanko. [quote name='Bedzix']wiem.. ale nie życzę sobię byście mnie obrażali! Suka trafiłą do sschroniska (została odwieziona przez moją mamę) ponieważ tak nam doradzono! Sznaucerka mam już od małego i oddawać nie mam zamiaru an nikt inny w naszej rodzinie! Mała sunia czeka nadal na dom.[/quote] Żarty sobie robisz, Beata? Czy my cię obrażamy BEZPODSTAWNIE? Ja ci doradzam, żebyś zastanowiła się CO ROBISZ i może umówiła się z jakimś dobrym psychiatrą, myślę, że w Warszawie niejednego byś znalazła. [quote name='Marta_Ares'] i dobrze moze przynajmniej mniej zwierzat skrzywdzisz jak nie bedziesz miala dostepu do neta, ale moim zdaniem to poprostu uceczka, boisz sie odpowiedzialnosci za to co zrobilas[/quote] Będąc zarejstrowaną na Dogomanii, albo w ogóle, w internecie, nie jest anonimowa, po jej numerze IP można dojść jak się nazywa i gdzie mieszka. Pozatym, na Dogo i forum o aglity, czy jak to tam się pisze, niektóre osoby znają ją, znają jej rodzinę, psy. Co za problem się tam wybrać? Mało to mamy dogomaniaków z Wawy? Może trzeba i mamusi przemówić do rozumu. Oj , dziewczyno, nawet nie wiesz, jak ja bym się chciała z tobą spotkać. :diabloti:
-
Nie, on jej nie spowodował. To była Wasza decyzja. Podaj namiary, choćby na PW, do tego weta. Naszymi uczuciami raczej nie.. Ale co z uczuciami i życiem skrzywdzonych przez Beatę psów? :roll: Problemy to ona ma, ale z głową i bujną fantazją.:roll: Jestem w podobnym wieku i nie ciągnie mnie do.. czekajcie, jak to było? ..Dollsów. :lol: Jak się nie ma bujnej wyrobraźni, problemów i zaburzeń psychicznych i jest się choć trochę odpowiedzialnym.. to w tym wieku też można być "ludziem" :lol:
-
[QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=2]witam, jeszcze nie robiliśmy zdjęć, ale faktycznie może wykorzystam pogodę i popstrykam trochę Lunę (Binkę) w nowym domu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]ogólnie biorąc wszystko w porządku, pies jest wykąpany, po przeglądzie u weta, zaszczepiony przeciw chorobom zakaźnym, zajada Acanę i śpi na swoim kocyku w przedpokoju lub na ulubionym fotelu w salonie. problem jak na razie jest tylko jeden i przyznam że nie bardzo wiem, jak sobie z tym poradzić. otóż w ciągu dnia sunia wychodzi swobodnie do ogrodu, gdzie może się bez problemów załatwić, na spacery na smyczy na razie chodzi niechętnie, raczej biegnie z powrotem do domu, za dużo rzeczy jest nowych i nie widziałam, żeby się załatwiała, bo chyba jest za bardzo zestresowana. do późnego wieczora wypuszczam ją do ogrodu, żeby się załatwiła, ale rano i tak znajduję "niespodziankę" na górze. i to jest ciekawe, bo generalnie nie wolno jej wchodzić na górę i faktycznie w ciągu dnia tego nie robi. w nocy kiedy śpimy (jestem w otwartym dla niej pokoju na dole, więc może do mnie w każdej chwili wejść) widocznie biegnie na górę i tam się załatwia. nie wiem, jak z tego wybrnąć, jak ją nauczyć, żeby zgłaszała mi w nocy, że chce wyjść - chętnie wstanę i ją wypuszczę, bo obawiam się że jeszcze kilka takich "pachnących prezentów" i będzie awantura o psa. oczywiście proszę się nie obawiać, nie ma takiej możliwości, żeby sunia gdzieś została oddana. po prostu trzeba rozwiązać ten problem jak najszybciej. luna to mądry piesek i bardzo kocha dzieci, najbardziej szaleje za najmłodszą Kasią, najchętniej "zacałowałaby" ją na amen. mnie pilnuje na każdym kroku, sprawdza często czy jestem i kładzie się zawsze w pobliżu. ma piękne szelki do auta i jeździ grzecznie i bezpiecznie z tyłu. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]to tyle na razie tych newsów o suni, postaram się porobić parę zdjęć i bardzo prosze o radę w sprawie nocnych niespodzianek.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuję że zainteresowała się Pani losem tego psiaka i umieściła te zdjęcia w necie, bo Luna i schronisko to dwie rzeczy, które nigdy nie powinny się spotkać.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ania[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Wieści :) Macie jakiś pomysł na "niespodzianki" ?
-
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Okej, skontaktuję się z nim, wielkie dzięki. -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/CBE2783A09F3576FC1257408007C169D/$FILE/cezar%20bok2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/75112B6918D31254C1257408007C3F50/$FILE/cezar%20bok.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/0FC73C42C26500B1C1257408007C4A7F/$FILE/cezar%20glowa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/788CA3713926EAD6C1257408007C54C0/$FILE/cezar%20filc.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/018B4A8453639BF5C1257408007D2445/$FILE/Zdj%C2%A6%C3%96cie032.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/46A444B55C57BB76C1257408007D2F25/$FILE/Zdj%C2%A6%C3%96cie034.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/3E37EFC93287667DC1257408007D3E59/$FILE/Zdj%C2%A6%C3%96cie035.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/19EB9E71D619123BC1257408007D4981/$FILE/Zdj%C2%A6%C3%96cie036.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/C9F1CB79D56B28FFC1257408007D53C4/$FILE/Zdj%C2%A6%C3%96cie037.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/AE5C4868511CD10AC1257408007D69FD/$FILE/Zdj%C2%A6%C3%96cie038.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/83304AA54160A300C1257408007D7882/$FILE/Zdj%C2%A6%C3%96cie039.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/B50C3EAD3F4BAF08C1257408007D8157/$FILE/Zdj%C2%A6%C3%96cie041.jpg[/IMG] -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę aniołku!