Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Kilka dni temu, moja mama będąc na spacerze z psami, spuściła jedną z moich suczek-Zuzę, by troszeczkę pobiegała. Niedaleko od niej stała kobieta z malutkim, pinczerkowatym psem. Zuza, jak to Zuza: chciała się bawić, a że to był samiec, to mama nie wołała, by wróciła. No i psy zaczęły się bawić. Babka, jak to zobaczyła, pociągnęła swojego pinczera tak, że zawisł na smyczy w powietrzu i woła do mojej mamy " niech pani zbierze tego psa ! ", no to moja mama poszła: pomyślała, że może pinczer jest chory, lub coś mu dolega. Gdy zapinała Zuzę na smycz, babka powiedziała z wielkim oburzeniem '' ten pies na mnie leci ! ''.. Moja mama popatrzyła na nią z politowaniem i powiedziała : " Nich się pani nie łudzi, w tym wieku to nawet pies na panią nie poleci " ;)
  2. Słuchajcie, pani z numeru GG 3194625 spytała mnie, czy istniała by możliwość podwiezienia Amelki do Ełku? Powiedziałam, że to nie byłoby problemem, ale już się nie odzywała :(
  3. Nikt się nie odezwał, a Mucha nadal bez domu.
  4. W takim razie trzymam kciuki z całych sił! :loveu:
  5. [quote name='Isadora7']Mała poprawka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ona w tej chwili śpi w moim łożeczku, z moim jamolem :loveu::loveu::loveu:. I najciekawsze ja nawet nie wiem ze mam dwa psiaki w domu. Ona jest świetna, zachowuje się jak na księżniczkę przystało. Fajnie Erazm, że mam okazje z nią pobyć bo pozwala mi to uwierzyć że dwa psiaki to nie musi być sajgon.[/QUOTE] Dziękujemy za opiekę nad Sisi. :loveu: Czy możemy liczyć na jakieś zdjęcia? Jak sunia czuje się po zabiegu? Acha: czy sunia przed adopcją zostanie wysterylizowana?
  6. Wątek Nutki, zapraszam: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9642661#post9642661[/URL]
  7. [quote]Nutka jest szkielecikiem, nie wiem czy waży 3 kg, to takie cudo ratlerkowate na dluższych nogach, jest wyniszczona, sierść wypada, i kicha, jutro pojdziemy do weta na badanie, nie wiem, może jest przeziębiona bo posikuje.Wypila b. dużo wody, strasznie stękala w wannie ,do suki i kota w miare ok.Nie może sobie miejsca znaleśc wszystko ją interesuje, bylyśmy na dworku , mala wie po co sie chodzi na spacerki, umie na smyczy, umie po schodach.Zjadla gotowanego , jest nienażarta, ale nie mogę przesadzić za pierwszym razem.[/quote] Nutka od dzisiaj jest w domu tymczasowym w Warszawie. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9999/dsc04819jh4.jpg[/IMG]
  8. [quote name='hop!']Z całą pewnością musimy się zamienić. :lol: Rybc!a, bardzo dziękuję Tobie i Twojemu tacie za przywiezienie Nutki i Joko. Enia, Tobie i Twojemu TŻ również dziękuję. Rybc!a, napisz jaką sumę łącznie trzeba zebrać za transport i wykup suczek.[/quote] 300zł za transport, psy mam za darmo.
  9. A właśnie: Joko musiała zostać oddana przez właściciela, ponieważ w karcie ma wpisane imię "Kropka", a kierownictwo i pracownicy nie nadają imion psom.
  10. [quote name='hop!']Króciutko o Joko. Jak na razie bardzo lękliwa i boi się moich psów (warczy i szczerzy zęby a przy tym się trzęsie, chyba jednak powoli się przełamuje). Dzisiaj były same nieprzyjemne rzeczy: kąpiel, odpchlenie (tylko profilaktycznie, bo pcheł nie było), odrobaczenie. Przy tylnych łapkach ma podwójne wilcze pazury - na pewno trzeba będzie je usunąć np.: przy okazji sterylki. Myślę, że ma jakieś 8 - 9 miesięcy. Jutro idę z nią do wetki.[/quote] W boksie każdego psa lizała po pysku, zaczepiała do zabawy. :lol: Będzie dobrze. [quote name='enia']Nutka jest szkielecikiem, nie wiem czy waży 3 kg, to takie cudo ratlerkowate na dluższych nogach, jest wyniszczona, sierść wypada, i kicha, jutro pojdziemy do weta na badanie, nie wiem, może jest przeziębiona bo posikuje.Wypila b. dużo wody, strasznie stękala w wannie ,do suki i kota w miare ok.Nie może sobie miejsca znaleśc wszystko ją interesuje, bylyśmy na dworku , mala wie po co sie chodzi na spacerki, umie na smyczy, umie po schodach.Zjadla gotowanego , jest nienażarta, ale nie mogę przesadzić za pierwszym razem.[/quote] [quote name='enia']na moim jest tricolor -Kropka, chyba musimy sie zamienić.[/quote] [quote name='hop!']Enia, zerknij na zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie, bo ja mam chyba zaświadczenie Nutki (wpisana maść czarna - podpalana).[/quote] A specjalnie na karteczkach napisałam "brązowa" i "czarna" żeby p. Krzysztof się nie pomylił. :lol: Transport przebiegł dosyć spokojnie, oprócz wielkiej kupy zrobionej na 99% przez Nutkę. :lol: Zaraz założę Nutce nowy wątek.
  11. [quote name='Asiaczek']Hihihi, czy to fotka PRZED czy PO praniu psa?:lol: pzdr.[/QUOTE] Już, naszczęście po. Jak widać, Zuza swoje złości odreagowuje na biednym smoku! ;)
  12. [quote name='evita.']250 zł to kupa kasy- właściwe to koszt sterylki 1 suni. Może spróbujemy pokombinować jakoś inaczej z transportem, a jak nie da rady to wtedy może zrobimy tą zrzutkę. Ryciu- czy mogłabyś napisać w tytule że transport Elbląg- Warszawa pilnie poszukiwany ?.A nóż ktoś przeczyta i pomoże ?[/QUOTE] Evita, zanim taki transport się wykombinuje, może minąć kupa czasu, z tego co się dowiedziałam darmowy transport będzie organizowany dopiero pod koniec miesiąca.. Ja już mam 50zł, brakuje 250zł..
  13. [quote name='MARCHEWA']Dodałam fotkę z uszkami na ale.gratkę,na Allegro też wstawię;)[/QUOTE] Dzięki :)
  14. Okej, czyli mamy zadeklarowane 150zł, połowę sumy.
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/167/8d5ea0103706dbf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/167/49bbdc88f83689eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/82fc4ec12badc97b.jpg[/IMG][/URL]
  16. Podbijam ! Pomoc finansowa potrzebna !
  17. Czyli brakuje nam 250zł..
  18. Rybc!a

    Metamorfozy

    Chałwa: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4838/chawa2mw6.jpg[/IMG][/URL] Westa w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/c2a740c9726714ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/a03ad03afbdd0bd4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/e6146beef415ad7b.jpg[/IMG][/URL]
  19. Rybc!a

    Metamorfozy

    Shanti: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/77/be0b7fd660d16754.jpg[/IMG][/URL] W domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/109/68f5a7301e664a96.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/108/90d992cad64761bc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/142/e09b0f7a6475493d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/141/dbaf90d521c3569d.jpg[/IMG][/URL]
  20. Rybc!a

    Metamorfozy

    Bułeczka w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/133/bfc6b5fbb9929160.jpg[/IMG][/URL] Bułeczka w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/142/4d7775b369bc9335.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/158/0b60c4169282b908.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/ba422bd9ce4156a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/142/73db64205b2e1295.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://images32.fotosik.pl/142/c58ba3f8d6c7aab9.jpg"]http://images32.fotosik.pl/142/c58ba3f8d6c7aab9.jpg[/URL]
  21. Rybc!a

    Metamorfozy

    Jamnisia w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/2258/jamnisiaox9.jpg[/IMG][/URL] Fany już u boku ''swoich'': [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9386/jamnisiadr9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/3086/jamnisia2cj5.jpg[/IMG][/URL]
  22. Rybc!a

    Metamorfozy

    Tollerka w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5403/tollerka2fx8.jpg[/IMG][/URL] Tollerka w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a68a96b6b06adf9d.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/183/a68a96b6b06adf9dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78db2fe216c89d00.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/98/78db2fe216c89d00med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5aa21e5a55c16b4b.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/102/5aa21e5a55c16b4bmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. Rybc!a

    Metamorfozy

    Petunia w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/617/shusi8iw4.jpg[/IMG][/URL] I nowy domek Tuśki: [IMG]http://images33.fotosik.pl/65/6b78dd0176291328.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3584/1002034sh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2615/1002036lu3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...