Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='bumerang']czy ona ma allegro i inne ogłoszenia??[/QUOTE] Niestety nie.
  2. Kilka moich: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/b62d877b62de21af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/c87b35bb0685e6ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/500937598dce34df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/3ec61162d65d61ce.jpg[/IMG][/URL]
  3. Szczeniakiem to nie jest, ale rzeczywiście, może jest trochę młodsza :)
  4. [quote name='beka']I co z Tiną? Jest czy nie?[/QUOTE] Nie ma. Nie wiem, czy się cieszyć, czy nie.
  5. Bella będzie w Poznaniu w DT. Diegula, wysyłam nr konta. Brakuje 260zł.
  6. [quote name='Erazm']O rany, dopiero teraz zobaczyłam pytanie o Nutkę, rany jaka szkoda:-(, też o niej myślałam, ale za późno dostałam Rybciu telefon do Ciebie A może ten tymczas aktualny, bo wypadł mi obowiązkowy wyjazd od piątku do niedzieli, nie mogę sie wymigać, i Sisi szuka na te trzy dni dt?[/QUOTE] Nie wiem, Erazm, ja mam teraz 2 psy które czekają na transport do Warszawy i jeśli udałoby się to jakoś załatwiś z Itske, która wozi na tej trasie psy całkiem za darmo, to "wrzucę" te dwa jak najszybciej. Transport oferuje Enia i hop!,skontaktuj się z nimi, może będą mogły pomóc. Jeśli Itske w najbliższym czasie nie będzie wybierała się do Warszawy, to ja wsiądę dwoma maluchami w samochód, ale to znowóż koszty :(
  7. Hop! oferuje tymczas dla małej w Warszawie.
  8. [quote name='GoniaP']Nie jestem w stanie zapłacić 300zł za Bellę, plus opłatę adopcyjną, plus wyżywić i zapewnić opiekę wet w dt....:shake: Mogę przejąc za nią koszty od momentu odebrania w Poznaniu, ale inaczej nie...:shake: Mamy przecież Bakiego i inne....[/QUOTE] Wiem o tym i dlatego ogłaszam zbiórkę.. :)
  9. [quote name='Erazm']Dziewczyny zmieńcie może tytuł na bardziej opymistyczny, operacja źle się kojarzy, ludzie będą myśleć, że psiak jest chory, a ona będzie miała tylko kosmetyczny zabieg. ;)[/QUOTE] Ale takim sposobem na wątek przyciągnie się więcej osób, co oznacza, że więcej osób zobaczy Tolę-Sisi :)
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/dfee52c65eec0e67.jpg[/IMG][/URL] ( ja to ta niższa ) I kolejna z wieelkimi łocyskami ;)
  11. Berylek na spacerku :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/3b6564449ca39423.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/732961179f1bbbc0.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/0206e796e64a6883.jpg[/IMG][/URL]
  13. Rybc!a

    Metamorfozy

    Hasia w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/29e12bbe54e1394e.jpg[/IMG][/URL] Hasia w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/9a66872a4648b3d5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/d22c4f585f6b5894.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/f52d7ecb6a08bffd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/2fe09326ef072760.jpg[/IMG][/URL]
  14. [QUOTE]Witam, dawno nie pisałam, więc pora na nowe wieści od Hasi. Nasza Hasiula to anioł nie pies: bardzo grzeczna, w domu nie rozrabia, przestała uganiać się za kotami, dała się wykapać, wyczesać. Nie ma z nią żadnych problemów. Na spacerach jest już dośc pewna siebie, czasem tylko boi się ludzi przechodzących obok i dużych samochodów. Przestała też wyrywać się do każdego przechodzącego obok psa. Staramy się zapewnić jej dużo ruchu, wychodzimy na pólgodziny rano (taki spacerek na szybkie siku), potem około południa spacer na wychasanie się (do lasu, nad rzekę albo nad jezioro)- 2-3 godziny, potem wczesnym wieczorem około półgodziny i całkiem wieczorem około godziny. Powoli przymierzaliśmy się do sterylizacji, a tu niespodzianka od soboty Hasia ma cieczkę. Rozważaliśmy danie jej zastrzyku na przerwanie cieczki i od razu sterylizację, ale weterynarz nam odradził. Bardzo jej pilnujemy. Nie spuszczamy jej teraz ze smyczy (tak w razie czego). W domu Hasia chodzi w majteczkach- nie protestowała gdy je jej założyłam. Kupiliśmy jej parę zabawek, ale nie wykazuje nimi większego zainteresowania, zdecydowanie bardziej lubi tarmosić moje puchate kapcie. Uwielbia za to wędzone świńskie uszy, kości szpikowe i żwacze wołowe. Karmiona jest Puriną dla ras dużych, czasami dostaje też jedzenie z puszki (łyżkę- dwie do posiłku jako przysmak). Myslę, że jest jej u nas dobrze, dbamy o nią najlepiej jak umiemy, a Hasia chodzi za nami krok w krok. Często kładzie się na nasze stopy i tak śpi, jak zabiera się stopę Hasia podnosi głowę, patrzy chwilę i zmienia pozycję tak, aby znowu leżeć na stopie! Kochana psinka! [/QUOTE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/9a66872a4648b3d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/d22c4f585f6b5894.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/f52d7ecb6a08bffd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/2fe09326ef072760.jpg[/IMG][/URL] A tu przed schroniskiem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/6c02fede213cc12c.jpg[/IMG][/URL]
  15. Przy okazji chciałabym Wam pokazać zdjęcia Goldisia, teraz Berniego, który razem z Gają został zaprezentowany na tym wątku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/869df09cc37c5977.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/87c33a085b1f70da.jpg[/IMG][/URL] Powodzi mu się bardzo dobrze, a spójrzcie tylko, na jego piękną szatę.
  16. Rybc!a

    Metamorfozy

    Goldiś w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9615/goldimini567777777ur8.jpg[/IMG][/URL] Berni w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/869df09cc37c5977.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/87c33a085b1f70da.jpg[/IMG][/URL]
  17. Tak się teraz Bufce powodzi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/2c9b05a1a0d83e51.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/da0fb36d144c3adf.jpg[/IMG][/URL]
  18. Rybc!a

    Metamorfozy

    Sara w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2023/sara5bl5.jpg[/IMG][/URL] A teraz Bufka w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/2c9b05a1a0d83e51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/da0fb36d144c3adf.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/85eb97f22e6803d2.jpg[/IMG][/URL] Bakuś szuka DS !
  20. Rybc!a

    Metamorfozy

    Bakuś w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/38838dc990472bcf.jpg[/IMG][/URL] Bakuś w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/85eb97f22e6803d2.jpg[/IMG][/URL]
  21. Rybc!a

    Metamorfozy

    Czas na kilka moich adopcji :) Abi w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2115/abihe6.jpg[/IMG][/URL] Abi w domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/bc79dc7edf76e2b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/7a24bc94db53dc15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/f62349435f6a0f92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/1acadc8e1cd28521.jpg[/IMG][/URL]
  22. Kolejna porcja fotek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/bc79dc7edf76e2b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/7a24bc94db53dc15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/166/f62349435f6a0f92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/1acadc8e1cd28521.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/d6c0033a1c99897e.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/169/d6c0033a1c99897e.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...