Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Szukamy domu jeszcze tutaj: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096383.html[/URL]
  2. [quote name='Valeur248']Oby już była w domku.[/QUOTE] Myślę, że miała duże szanse: młoda, piękna i jaka kochana!
  3. Afra na Alegratce z nowymi zdjęciami: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096360.html[/URL] Magdawi, ogłoszeń jest bardzo mało: ja mam mnóstwo wątków do założenia, do podbijania, szkołę i 3 psy: czasmi nie łapię początku z końcem. Staram się jak mogę. Dzisiaj np. zrobię każdemu mojemu wątkowemu psiakowi ogłoszenie na Alegratce, które cieszą się dużym zainteresowaniem: jutro postaram się załatwić Kupsprzedaj i Adopcje.org..
  4. Liszka na Alegratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096351.html[/URL]
  5. Iga wskakuje na Alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096345.html[/URL]
  6. Ptyś na alegratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096326.html[/URL] Reno, on jest młodziutki- nie więcej niż 2 lata. A kontuzja łapki kompletnie w niczym mu nie przeszkadza.
  7. Cymes biegnie na Alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096305.html[/URL]
  8. [quote name='Vitka']Taki piękny, a taki smutny...:-([/quote] Ja też byłabym smutna, gdybym miała siedzieć w takim miejscu rok czasu :(
  9. Lori wskakuje na Alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096282.html[/URL]
  10. [quote name='enia']Zgadlas mycha;) wlaśnie im ugotowalam zupke pomidorową z ryżem i masą mięska, Nuta już po obiadku, Fila hm.....marudzi ale zjada , a kocica ma dietę:evil_lol:[/QUOTE] Mniam. Pomidorową to i ja bym sobie zjadła, ale bez mięsa i absolutnie nie gotowaną na mięsie- jestem wege.. :)
  11. Żuczek wskakuje dzisiaj na..Alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096254.html[/URL] Jutro i pojutrze spróbuję ogarnąć wszystkie psy na Kupsprzedaj i Adopcje.org. W jednym dniu nie wyrobię-mam jeszcze 3 swoje psy i szkołę..
  12. I dokładam swoją Alegratkę. Dzisiaj robię każdemu psiakowi, może jutro załatwię Kupsprzedaj, a pojutrze adopcje.org. W jeden dzień się nie wyrobię, jeszcze mi szkoła wisi nad głową , bo chociaż do końca roku szkolnego przeszło 3 miesiące, cisną jak cholera.. I ta beznadziejna chemia mnie męczy :( [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096229.html[/URL]
  13. [quote name='Pralinka']Tiny na pewno nie ma, od około jednego miesiąca...[/QUOTE] Nie ma dziewczyny, nie ma. To rzucająca się w oczy psina, a nasze schronisko nie jest tak wielkie, żebym jej nie dostrzegła. Nie wierzę też, że siedzi gdzieś zaszyta w budzie, bo to nie byłaby "ta" Tinka..
  14. [quote name='Isadora7']U mnie Sisi pierwszego dnia miała gotowaną wołowine+indycze piersi+ kilka serduszek+włoszczyzna. No takie cosik gotuję na gęsto. Żarła :). Potem miała suche i tez nie było problemów, ale kupke przez 3 dni zrobiła tylko raz.[/QUOTE] Ta kupa to mnie trochę niepokoi, pies wg weta powinien robić choćby jedną dziennie (moja Figa pobija dzisiaj rekord: zrobiła 7 kup, w tym jedną na korytarzu..). Figa nadrabia za Sisi :) A tak poważnie, to NAPRAWDĘ nie wiem, skąd w takiej małej dupce tyle kupy. Ani jeść nie dostaje dużo, ani nic nie ma możlwości zjeść poza domem, bo nie jest spuszczana na spacerach ( z własnej winy- ucieka).. Nie mam zielonego pojęcia.. I co do tego: to nie żadne rozwolnienie, to nie żaden kał z krwią. To zwykła, ZDROWA, kupa !! :)
  15. Co do kupy: czy Sisi ma przy tym zatwardzenie? Czym jest karmiona? Może warto spróbować karmić ją np. ryżem z warzywami i kurczakiem, albo zmienić jedzenie? Może ona tylko nie przepada za tym, co jej podają? Moje suczki też są czasami wybredne, odkąd jedzą RC i Eukanubę, zwykłego Darlinga z puszki (kiedyś przepadały za puszką z mięsem i makaronem) nie tkną.
  16. [quote name='Isadora7']Cholera.... Co do kupki i jedzenia to ona chyba tak ma. Ale to szczekanie. Co jej odbiło. U mnie tam poszczekiwała tez ale ja mam wokół w zasadzie samych psiarzy. Gdzieś czytałam o takiej obroży czy coś takiego oduczającej psiaka szczekania. Kurcze, cholera zakładam też, że sąsiadka mocno przesadza. Też mam jedną taką ale jakby sie za bardzo rzucała to ją pozostali "zaszczekają". Poza tym tak naprawdę teraz dopiero Sisi zaczyna się czuć pewniej więc jest to takie odreagowanie, które podejrzewam przejdzie jak już sie nacieszy tym że ma dom.[/quote] Ale te obroże "walą" psa prądem przy każdym szczeknięciu. Nie jestem zwolenniczką takiego rozwiązania. :shake: A może Sisi się po prostu nudzi? Może warto zaopatrzyć ją w zabawki, drewniane kongi, dawać za każdym wyjściem kość, by miała zajęcie? A może ona boi się samotności? Może wystarczy włączyć radio? A czy ona coś demoluje, przy tym szczekaniu? Słyszałam, że wchodzenie do psa , uspakajanie i ponowne wychodzenie jest gorsze, niż zostawienie psa samego na kilka godzin. Ja naszczęście nie mam problemu z żadną, z trzech suk, chociaż każda początkowo miała po naszym wyjściu fazę drapania w drzwi-przeszło z czasem. Może Sisi zapomniała, że jak ktoś ją zostawia, to za niedługo przyjdzie..? Może to minie samo? [quote name='Isadora7']Przecież dalej będzie poukładany... tyle że przez Sisi :)[/quote] Święta prawda.
  17. Hej! I co z fotkami? (wiem, wiem, że jestem niecierpliwa, ale Bella to pies bliski mojemu sercu, nie tylko dlatego, że znalazła się w schronisku, ale dlatego, że przed jej oddaniem codziennie ją widziałam.. Nigdy nie wybaczę tego tym ludziom..)
  18. Ogłosiłam małą na Alegratce, czy ktoś mógłby zrobić jej Allegro? [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1096106.html[/URL]
  19. Chyba już w nowym domu: nie ma jej w schronisku.
  20. W takim razie czekamy z niecierpliwością na zdjęcia!
  21. [quote name='Vitka']Super pieski!!! Hop! Cudownie że zatrzymałaś biedną Joko!!!:multi:[/quote] Zapewniam cię, że teraz już biedna nie jest! :cool3: A zdjęcia jak zwykle super. :lol:
  22. [quote name='hop!']W mojej lecznicy - mającej bardzo dobrą opinię - weci uważają, że nie powinno się łączyć zabiegu usuwania kamienia ze sterylką.[/QUOTE] Ja też to słyszałam.
  23. [quote name='Vitka']oł... ostatnio jak byłam to chyba była...:-([/QUOTE] Post wcześniej to napisałam. Jak byłaś po Misię, to jej nie było :)
×
×
  • Create New...