-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
3 LETNIA IGA wciąż szuka SWOJEGO CZŁOWIEKA- została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103860"][IMG]http://images24.fotosik.pl/178/c4fd9f23058fc338.jpg[/IMG][/URL] Iguniu co ty jeszcze robisz w schronisku?!:-( Banerek[/QUOTE] Ty masz Biszkopta, to ja wezmę Igę. Dzięki, Dorota. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłaszaj gdzie się da, Isadora, jej ogłoszenia są niestety starawe, a ja mam tyle wątków do założenia, tyle innych bid, że nie łapię początku z końcem.. -
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Post #1, #2, #6, #16. -
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']Czy moge prosic o wiecej zdjeć Bory ? podaje adres; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Wszystkie zdjęcia są na wątku. -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati1975']Ciesze sie bardzo... Rybciu te pieniązki za wykup belli nadal aktualne bo chce jutro zrobic przelew?[/quote] Tak, aktualne. Dziękuję. :loveu: Czekamy na fotki ! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ta kochana sunia wciąż czeka.. -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wstawiam Nelę zamiast Bacy, on jest rasowy i szybciej znajdzie dom, a ta bida ma marne szanse-nie oszukujmy się. -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cudne zdjęcia. Dziękuję Eniu, za opiekę nad małą. -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka']Do jakich wątków mam jej dać linki? Które psiaki potrzebują (wiem jest ich dużo) ale które najpierw? Możesz przesłać imiona psów na PW;)[/QUOTE] Wszystkie potrzebują.. Żuczek,Ptyś.. Po kolei.. -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ale co podesłać, Dorota? -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vitka']Czyli banerek już jest niepotrzebny...;) ale wkleję jak już smallpati zrobiła;) [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6459/muchafg8.jpg[/IMG][/QUOTE] No tak, już niepotrzebny! Szkoda, że się smallpati niepotrzebnie napracowała. -
Wstawiłam do siebie :)
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Olena, oprócz nas nikt tu nie zagląda. -
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A moja "zielonooka" Zuzanna to co? -
[quote name='hop!']Lemoniada, nie mogę już powiększać stadka. Wydaje mi się, że moja decyzja jest nie tylko słuszna, ale też konieczna. Joko jest ładną, małą sunią i mogłoby się wydawać, że nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem dla niej nowego domu. Jednak jest kilka punktów, które to utrudniają. Być może za jakiś czas tych problemów już nie będzie. Tylko, że w nowym domu mogłyby się pojawić inne... Joko to typ lękliwej suni. Zaufała nam... Wpasowała się w stadko. Nie chcę jej fundować kolejnego stresu związanego z oddaniem do nowego domu.[/QUOTE] Super wiadomości! :)
-
Hexa- sznaucerowata,młoda suka- NIE MA JEJ W SCHRONISKU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']allegro [URL]http://www.allegro.pl/item329689481_hexa_a_la_sznaucer_czarne_cudo_kto_ja_pokocha_.html[/URL] [url]http://www.eoferty.com.pl/id69501.html[/url][/QUOTE] Dzięki, Madziucha! :) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Bea umie czytac ale doczekać sie nie może :p Miksia to sucz wspaniała dlatego tak się domagam zdjęc jej.[/QUOTE] Oj bardzo wspaniała, bardzo! :) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie pozostaje nam czekanie! -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
I to mnie w pełni satysfakcjonuje- jeszcze raz dzięki, Erazm! Zmieńcie tylko u weta dane w jej chipie.