Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='anula1959']Chcę Wam powiedzieć , że Bella ma ponad 2000 wejść na allegro i 5 obserwatorów;) Może ta Pani to jedna z obserwujących ? Trzymam kciuki , żeby okazała się być [B]TĄ [/B]właświwą![/quote] Super, szkoda tylko, że tak mało ludzi się odzywa! [quote name='GoniaP']Jeden petent odtrącony, dziś z kolei przychodzi w odwiedziny Pani, której bardzo jestem ciekawa...[/quote] W takim razie czekamy. A dlaczego pierwszy patent odtrącony? [quote name='pati1975']powiedz gdzie i kiedy trzeba wpłacić te 50 zł? może mogę pomóc[/quote] Wysyłam ci konto na PW, dzięki ! :loveu:
  2. Zaprosiłam na wątek Fruzię, która pomaga mi w ogłoszeniach.
  3. Jako założycielka wątku chciałabym podziękować Eni, Itske i wszystkim osobom, które wspierały i pomagały w tej adopcji :)
  4. [quote name='Erazm']Rybciu, miło Cię słyszeć, to dzięki tobie, Kordoni, Vitce mała umknęła schroniskowemu potworowi, robicie kawał dobrej roboty, Krysia jak będzie miała trochę czasu będzie pisać na bieżąco o Sisulku:loveu:[/QUOTE] Dzięki Erazm, jestem przekonana o tym, że jest jej dobrze :)
  5. Czy ktoś chciałby może wspomóc dług w wysokości 50zł za Bellę?
  6. Ja nie będę jeździć tam dwa razy, to bez sensu. Poprosiłam osobę, która jest na miejscu. W sobotę odwiedzę Muchę. A w poniedziałek dowiem się, jaki jest ten dom.
  7. Jako założycielka wątku, chciałabym serdecznie podziękować Isadorze, Erazm, pani Krysi i panu Krzyśkowi, którzy małą zaadoptowali , oraz osobom odwiedzającym wątek za wsparcie i pomoc :)
  8. Acha, zapomniałam. Za transport kasę uzbierałam, ale 50zł za wykup, nie. Muszę napisać na Szansie, może ktoś jeszcze pomoże.
  9. [quote name='GoniaP']Rybcia :mad::mad::mad: Jak sobie wyobrażasz sterylkę przed cieczką???:mad::mad::mad: A poza tym, gdzie moje umowy na Bellę i Bakusia??[/quote] Spokojnie, Gosiu. Chodziło mi o to, czy Bella będzie sterylizowana w DT, czy w DS.
  10. Rybc!a

    Metamorfozy

    [quote name='Asia & Ginger']Rybc!u jesteś aniołem a ludzkiej skórze. :lilangel: :lilangel: :lilangel:[/quote] Bez przesady. ;) [quote name='Sabina02']Rybc!a, ale cudowne fotki!!! :loveu::loveu::loveu: [/quote] Masz racje, są cudowne. Zawsze jak mam przysłowiowego ''doła'' po wizycie w schronisku, gdy coś się zdarzy, gdy mam dość, je sobie oglądam i przypominam, że moja praca ma sens :) [quote name='Monia70'] Bułeczka tak imały okruszek w pościeli.Rozczulające :loveu: Zresztą,oczy wszystkich tych psiaków oddają wszystkie uczucia.[/quote] Bułeczka na tych zdjęciach jeszcze nie była szczęśliwa. Chyba nie wierzyła, po 4 latach w schronisku, nagle trafiła w BIAŁĄ pościel.. :) [quote name='Jenny19']mówisz i masz;):cool3: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=CpKhw81YKz0[/URL][/quote] Ile elbląskich piesków-dziękuję! :lol:
  11. [IMG]http://dogomania.pl/forum/CID:{6190BF1C-4693-4EDA-8E72-497AF17210E5}/DSC01996.JPG[/IMG]
  12. [quote name='halbina']Ależ plenery... zazdraszczamy spacerków! a psiaki, jak widać, przeszczęśliwe![/QUOTE] Kawałek do tych plenerów mamy, ale warto chodzić!
  13. Tak sobie poczytałam o tych walkach.. I.. Nie tylko u nas się je "praktykuje" .. [IMG]http://www.dziennik.pl/files/archive/00030/Men_watch_a_dog_figh_30058g.jpg[/IMG] Tu więcej: [URL]http://www.dziennik.pl/foto/article93820/Walki_psow_w_Kabulu.html[/URL] Tak sobie myślę, co w tym pasjonującego..?
  14. Hej :) Jakie są wasze tereny spacerkowe?
  15. Zaraz poproszę Basię. U małego wszystko OK. Szczeka na telewizor, ale nie sprawia problemów.
  16. [quote name='Valeur248']Fryteczko, nie spadaj, gdzieś czeka na ciebie domek!:shake:[/QUOTE] Domku, odezwij się.
  17. Dobra, ja mam kogoś. Ale pani Lidia się nie odzywa.
  18. W górę słoneczko, po nowy domek.
  19. [quote name='Vitka']Dziwisz się!? Taki piękny psiak:loveu: Tylko żeby jeszcze obserwator raczył się odezwać...:roll:[/QUOTE] Czekamy na niego! Bella do domu! PS Dziewczyny, co ze sterylką?
  20. [quote name='enia']Dobrze, że Joko chociaż zdrowa bo jej kumpela niedoli Nutka przeziębiona i na antybiotykach......:roll:[/quote] Biedne maleństwo. :-(
  21. Marysiu, ty tak długo czekasz.. Tak bardzo chcesz.. :(
  22. [quote name='BlackSheWolf']podnosze sunie... jest bardzo podobna do jednej suni ode mnie ze schroniska.[/QUOTE] Czy twoją sunią też nie ma zainteresowania? :(
  23. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/154/97370b50366329c8.jpg[/IMG][/URL] Czy to jest miejsce dla mnie? Czy ten brud, smród i syf jest dla mnie..? Pomóż mi. Podaruj mi kawałek swojego dywanu.. :(
×
×
  • Create New...