Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='zdrojka']Jeszcze koleżanka się zadeklarowała, wpłaci w tygodniu 30 zł, więc reasumując: 300 - 50 - 50 -50 -30 = 120 zł zostało do spłacenia :p[/quote] Nie, nie , inaczej :) Zostało 75zł do spłacenia. Bo ja mam jeszcze 45zł na to, więc: 300-50 -50 -50 -30- 45 = 75zł :) Dziękuję Ci, zdrojka. Jesteś kochana. :loveu:
  2. [quote name='Pralinka']Wg mnie powinno być "dla psa", a nie "do psa" ;)[/QUOTE] Sorry, miało być ''czy do tego młodego,pięknego psa uśmiechnie się szczęście", ale zmieniłam drugą część zdania i taki tego wynik ;) Już zmieniam.
  3. Powiedźcie mi baby, skąd ja znam Antosia? Czy on przypadkowo nie miał wątku na Dogo..? Czy jego adopcją nie zajmowała się.. Brązowa?
  4. [quote name='enia'] Rybcia czy znamy jej historię? czemu trafila do schronu? ma liczne stare blizny na nosie i lapinkach- może to po podgryzieniu? ona nie lubi siadać na pupie, a to dlatego że tam same kości i to sprawia jej ból, siada boczkiem lub sie kladzie. Zaraz idziemy do parku więc będą nowe foty:)[/quote] Nutka została znaleziona, więc nic o jej przeszłości nie wiem. Być może rany ma po pogryzieniu, bo jedna suczka z boksu nawet na dowidzenia pokazała, kto tam rządzi..:roll: Zmieniam tytuł wątku, może ktoś pomoże w uzbieraniu kasy za transport.
  5. [quote name='fizia']Pomaleńku się nauczy! Obie dziewczyny cudne!![/QUOTE] Bo obie z Elbląga :) Czy ktoś mógłby pomóc, choćby bazarkami spłacić dług za transport? Bardzo prosimy.
  6. Bella jest piękna, to numer GG pani zainteresowanej Bellą: 9554566 (niesprawdzona).
  7. Czy ktoś mógłby pomóc mi w ogłoszeniach?
  8. Teraz jest lepiej. I tekst, i tytuł zmieniony.
  9. [quote name='Vitka']Dlaczego nikt nie zagląda??:-([/QUOTE] Bo tytuł jest bardzo optymistyczny. Zmieniam go.
  10. [quote name='Valeur248']To mam nadzieje, że Muszka pani sie zdecyduje. Mucha ostatnio słabo wyglądała.[/QUOTE] Czekam na jej odpowiedź.
  11. Czy ktoś z Was mógłby nam pomóc w spłaceniu długu za transport?
  12. Binka od dzisiaj w nowym, kochającym domu nieopodal Gdańska :)
  13. No dobra, ale powiedźcie mi, gdzie ona jest tricolor? ;)
  14. Może ktoś z Was pomoże nam w spłacie długu za transport Nutki do domu tymczasowego?
  15. Dziewczyny, ale co Amelka ma z owczarka? ;)
  16. Właśnie przeglądam zdjęcia z transportu i zdjęcie karty adopcyjnej Belli.. No cóż.. Jest owczarkiem podhalańskim , wg tego, co tam jest wpisane.. ;) Rzeczywiście, super owczarek.. Charater i wygląd taki sam.. A brat i czarny i szary.. to zapewne też owczarki podhalańskie ;)
  17. [quote name='Tygrysek ^^']Mam nadzieję że się doczeka na taki domek :loveu:[/QUOTE] Jasne, że się doczeka! ;)
  18. A do mnie odezwała się pani, która planuje zaadoptować psa. Może się uda?
  19. Zdjęcia Elzy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/171/abc2bdda1ef5f1a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/173/c5af231a8464fc04.jpg[/IMG][/URL] Jamniki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/172/83eb0a3bc19f41fa.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Charly'] ogloszenia prosim bardzo i banerek toże i zeby sunieczka znalazla DS tak dobry jaki ma DT:cool3::loveu:[/quote] Jestem pewna, że do innego domu jej Enia nie odda. :multi:
  21. Słuchajcie, jest coraz gorzej, nie dość, że się strasznie boi, to na dodatek na prawym oku ma coś w stylu trzeciej powieki, nie wiem jakim cudem to się stało przez tydzień, może to jakiś krwiak, może w wyniku pogryzienia..?
  22. [quote name='hop!'] Tylko co to był za właściciel. :shake: Na imię Kropka reaguje podobnie jak na Joko. Na smyczy to ona raczej nigdy nie chodziła. W domu trochę się ośmieliła ale na zewnątrz trzeba ją wynosić i stawiać na trawniku, bo inaczej stoi skulona z podwiniętym ogonem. Jak biorę ją na ręce to sztywnieje. Posikuje ze strachu. Nie wiem, co ją w życiu spotkało ale na pewno nic dobrego. :sad:[/quote] Z karty wynikało, że sunia w schronisku była stosunkowo tylko 2 miesiące o ile dobrze pamiętam. Więc wcześniej musiała gdzieś być, a że ma w karcie nadane imię, to pewno z domu.. Też nie chcę wiedzieć, co wcześniej przeżyła.. Wiecie, co myślę? Że Joko czuła się lepiej w tym boksie. Czuła się bezpiecznie wśród tych psów.. Ale jeszcze chwila, jeszcze moment i w rękach hop! całkiem dojdzie do siebie. PS Jak to się stało, że pos hop! jest 1 na wątku? :-o
  23. Żuczku, skacz do góry tak wysoko, jak wspinasz się bo kracie boksu..
×
×
  • Create New...