Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Lucjusz wiedzie wspaniałe życie. Przekaż proszę Figuniu panu Jurkowi najlepsze życzenia noworoczne od nas.
  2. Andrea ma dom. Zamieszka z dwiema paniami i kilkoma malutkimi suniami i owczarkiem niemieckim. Koty też są. Po za jamniczką, reszta psiaków i kotów to znajdy. Świetne tereny spacerowe. Wszystkie zwierzaki wysterylizowane i zaszczepione. Całą wizytę owczarek Forest przespał na kanapie. Panie chcą zapoznać Andreę i Foresta u Murki.
  3. Mam takie niejasne wrażenie, że on kiedyś był pokazywany na dogo. Od początku wydawał mi się dziwnie znajomy.
  4. Limonko - wyrazy współczucia.
  5. ......
  6. Zapraszam na bazarek My się zimy nie boimy. Rok drugi, edycja pierwsza. Do 14.01.21 do godz. 20:00 - Strona 2 - Bazarek - Dogomania
  7. Zapraszam na bazarek - 25% utargu będzie dla suni. My się zimy nie boimy. Rok drugi, edycja pierwsza. Do 14.01.21 do godz. 20:00 - Strona 2 - Bazarek - Dogomania
  8. Zapraszam na bazarek - 25% utargu będzie dla psiaka My się zimy nie boimy. Rok drugi, edycja pierwsza. Do 14.01.21 do godz. 20:00 - Strona 2 - Bazarek - Dogomania
  9. Zapraszam na bazarek- 25% utargu będzie dla suni. My się zimy nie boimy. Rok drugi, edycja pierwsza. Do 14.01.21 do godz. 20:00 - Strona 2 - Bazarek - Dogomania
  10. Zdecydowane nie dla myśliwych. Może facet wykastrował go u siebie. My może nazbieramy na kastrację.
×
×
  • Create New...