-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
Zdjęcia bez kłopotu można wstawiać bezpośrednio z komputera o ile są odpowiedniej wielkości. Jeżeli są za duże ( powyżej 200 kb) trzeba skorzystać z programu zmniejszającego zdjęcia. W aparacie fotograficznym mam ustawioną odpowiednią wielkość. Telefonem niestety nie robię. Na innym forum przeczytałam, że zdjęcie zrobione telefonem można wysłać do siebie na mail i telefon sam zmniejsza.
-
Strasznie to wszystko dołujące. A jak się pomnoży przez setki schronisk i przytulisk.
-
Będzie z niego piękny psiak.
-
U mnie niestety nie. Co za debile.
-
Tysiu - zdrowiej. Wyżły powiadomione. Tanitka już nie działa ale przekaże sprawę psiaka swoim następczyniom.
-
Czy może ktoś ma telefon do Tanitki?
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
Jo37 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Niestety. Kama i Andrea nadal w kojcach. Lepsze to niż schron ale człowiek chciałby je widzieć w domowych pieleszach.