Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Z mojego bazarku ( Mikołaj1 ) dla Pikselka jest 31,70. Wpłaciłam na konto ZEA - 310,00 za XII
  2. Na razie wiadomo, że powoli wygrzebuję się z kataru. Wizyta będzie pewno możliwa pod koniec tygodnia. W obecnych czasach nawet zwykły katar wymusza duże środki ostrożności.
  3. Może wiązanka symboliczna z szarfą od Dogomaniaków. A pieniądze przeznaczyć na psy, które były pod opiką Ewu. Czy ktoś ma orientację ile ich było i gdzie są.
  4. Zdjęcia bez kłopotu można wstawiać bezpośrednio z komputera o ile są odpowiedniej wielkości. Jeżeli są za duże ( powyżej 200 kb) trzeba skorzystać z programu zmniejszającego zdjęcia. W aparacie fotograficznym mam ustawioną odpowiednią wielkość. Telefonem niestety nie robię. Na innym forum przeczytałam, że zdjęcie zrobione telefonem można wysłać do siebie na mail i telefon sam zmniejsza.
  5. Strasznie to wszystko dołujące. A jak się pomnoży przez setki schronisk i przytulisk.
  6. Będzie z niego piękny psiak.
  7. U mnie niestety nie. Co za debile.
  8. Tysiu - zdrowiej. Wyżły powiadomione. Tanitka już nie działa ale przekaże sprawę psiaka swoim następczyniom.
  9. Czy może ktoś ma telefon do Tanitki?
  10. Z cieczką to nie koniecznie bo sterylizacja odwleka się o kolejne dwa miesiące.
  11. Niestety. Kama i Andrea nadal w kojcach. Lepsze to niż schron ale człowiek chciałby je widzieć w domowych pieleszach.
×
×
  • Create New...