Zapraszam na bazarek. Dla Brawurki będzie 25% utargu,
Księgarenka dla zamojskich psiaków otwiera podwoje do 12.12.21 do godz. 20.00 - Strona 2 - Bazarek - Dogomania
Wizyta udana. Państwo bardzo zwierzolubni. W telefonie mają dużo zdjęć psiaków i kotów.
Sunia rezydentka po utracie przyjaciółki smutna. Miejmy nadzieję , że zaprzyjaźni się z Czetką.
Ogólnie widać, że zwierzaki zadbane i kochane.
Moim zdaniem to nie jest dom dla jakiegokolwiek zwierzaka a dla szczeniaka
w szczególności. Ja takie domy skreślam od razu.Pies ma tu być środkiem do osiągnięcia celu a my chcemy, żeby był członkiem rodziny.