Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Ja też się bardzo cieszę. Za jakiś czas pojadę poznać sunię. Na razie było jedno spięcie z Forestem. Oczywiście w związku z miską. Małych suczek Andrea nie zauważa.
  2. ........
  3. Dzielny piesek.
  4. Niestety nie bardzo. Rozmawiałam wczoraj z Szafirką. Niestety nie nadaje się do adopcji. U Szafirki jakoś egzystuje. Ją zaakceptował ale też nie zawsze.
  5. Zapraszam na bazarek dla zamojskich psiaków
  6. Wpłaciłam do ZEA 310,00 zł pod koniec grudnia. Wystaw proszę fakturę na nich.
  7. Zapraszam na bazarek
×
×
  • Create New...