Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Zapraszam na bazarek dla Samby i Piksela
  2. Moi sąsiedzi na działka ROD rzucają kamieniami w ptaki i wiewiórki. Sama byłam świadkiem jak baba przyszła do zarządu i domagała się likwidacji wiewiórek bo nadgryzają jej owoce. Niestety jest bardzo wielu wrednych ludzi wokół nas.
  3. Bardzo mi przykro. Co za parszywy rok. Klara też odeszła w tym miesiącu.
  4. Strasznie to wszystko smutne. Nie mogę się pogodzić, że los jest taki przewrotny. Suvi <*>
  5. Ja też jestem i trzymam kciuki.
  6. Ludzie są po prostu beznadziejni. Jak tylko zobaczyłam sunię to zapytałam się czy to dobry pomysł i czy dadzą sobie radę.
  7. Z mojego bazarku dla suni jest 116,67. Przelew 06.02 https://www.dogomania.com/forum/topic/354658-rozliczonyprzedłużam-do-1612-wszystkie-książki-licytowane-za-cw-do-1212-uznaję-za-sprzedane-księgarenka-dla-zamojskich-psiaków-otwiera-podwoje-do-1612-121221-d
  8. Z mojego bazarku Dzisiaj koniec. My się zimy nie boimy. Rok drugi, edycja pierwsza. Do 14.01.22 do godz. 20:00 - Bazarek - Dogomania dla Wabi mam 48,37 zł. Przelew do ZEA zrobiony.
  9. Kolejna rocznica odejścia Amber za TM. To już cztery lata <*>
  10. Andrea teraz Aura jest W DS od dwóch tygodni. Wydaje mi się, że zakotwiczyła tam na stałe. Tytuł zmieniony. Bardzo serdecznie dziękuję Murce za opiekę nad sunią. Chciałabym bardzo podziękować osobom, które pomogły mnie i Grażce123 w wyleczeniu i utrzymaniu Andrei - Alaskan malamutte, helli, mgog, malti i Iwonie z Sosnowca, Toli i Fundacji ZEA oraz moim koleżankom z Forum Ogrodniczego "Kompostownik" . Były też osoby, które wspomagały Andreę jednorazowymi wpłatami i bazarkami. Dzięki Wam wszystkim sunia może cieszyć się swoim domem.
×
×
  • Create New...