Moi sąsiedzi chcą pomóc rodzinie. Nie wiem jaką kwotę chcą przeznaczyć na zakupy.
Jak będziesz wiedziała np jakie soki piją dzieci, co by było potrzebne do jedzenia to napisz. Mam zostawić im listę.
Dzisiaj odbyła się wizyta w Warszawie. Dom bardzo fajny ale niestety nie dla Wolfika.
Same centrum miasta. Trzecie piętro bez windy w starej kamienicy. Wąskie drewniane schody.
Mniejszy piesek, nie wymagający tyle ruchu i nieco obyty z miastem miałby bardzo dobrze.
Agata - jeżeli jutro udałoby Ci się podjechać to byłoby super. Poniedziałek mam strasznie zabiegany.
Muszę z samochodem jechać i nie wiem ile mi czasu to zajmie. Niestety dzisiaj i jutro nie mam samochodu.
Kawa, herbata, cukier, makaron, ryż, mydło w płynie i kostce, pasta do zębów. To już mam w domu. Miałam zawieźć do
punktu. Wolę przekazać konkretnej rodzinie.
Na konto ZEA przekazałam 100 zł na karmę i kontenerki od urazki z Forum Kompostownik. Bezpośrednio
na konto fundacyjne poszła jeszcze jedna wpłata z forum ogrodniczego.
Dostałam kontenerek od mojej koleżanki. Drugi mam odebrać od DS zamojskiego kota.
Poprosiłam o pomoc koleżanki z Forum Kompostownik. Wiem, że jedna wpłata wysłana na konto ZEA
a druga idzie na moje konto więc ja przekażę dalej.