Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Gabi - wyrazy współczucia.
  2. Moi sąsiedzi chcą pomóc rodzinie. Nie wiem jaką kwotę chcą przeznaczyć na zakupy. Jak będziesz wiedziała np jakie soki piją dzieci, co by było potrzebne do jedzenia to napisz. Mam zostawić im listę.
  3. Dzisiaj odbyła się wizyta w Warszawie. Dom bardzo fajny ale niestety nie dla Wolfika. Same centrum miasta. Trzecie piętro bez windy w starej kamienicy. Wąskie drewniane schody. Mniejszy piesek, nie wymagający tyle ruchu i nieco obyty z miastem miałby bardzo dobrze.
  4. Straszne. Ci ludzie są w ogromnym szoku i działają nieracjonalnie.
  5. Podaj na PW adres. Niedługo to znaczy w tym tygodniu jadę do Serocka a to po drodze.
  6. Asiu - wysyłam 50,00 zł na kontenerki. Przelew zrobiony ale z mojego banku wyjdzie jutro po południu.
  7. Zadzwoń proszę. Nie mam nawyku sprawdzania SMS. Może być po południu.
  8. Agata - jeżeli jutro udałoby Ci się podjechać to byłoby super. Poniedziałek mam strasznie zabiegany. Muszę z samochodem jechać i nie wiem ile mi czasu to zajmie. Niestety dzisiaj i jutro nie mam samochodu.
  9. Wydaje mi się, że tak zrobiony przelew na Fundację można też odliczyć w ramach 6% od podstawy do opodatkowania. Piksel bardzo dziękuje za wsparcie.
  10. Dołożyłam duży płyn do zmywania, zmywaki, żel pod prysznic, worki na śmieci, papier toaletowy.
  11. Kawa, herbata, cukier, makaron, ryż, mydło w płynie i kostce, pasta do zębów. To już mam w domu. Miałam zawieźć do punktu. Wolę przekazać konkretnej rodzinie.
  12. Te 100 zł to nie ode mnie tylko od Janiny B. ( nick urazka z forum Kompostownik)
  13. Przepiękna jest i urodzona pod Szczęśliwą Gwiazdą.
  14. Na konto ZEA przekazałam 100 zł na karmę i kontenerki od urazki z Forum Kompostownik. Bezpośrednio na konto fundacyjne poszła jeszcze jedna wpłata z forum ogrodniczego.
  15. Koteczka ma nieprawdopodobne szczęście.
  16. Dostałam kontenerek od mojej koleżanki. Drugi mam odebrać od DS zamojskiego kota. Poprosiłam o pomoc koleżanki z Forum Kompostownik. Wiem, że jedna wpłata wysłana na konto ZEA a druga idzie na moje konto więc ja przekażę dalej.
×
×
  • Create New...