-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
Pytałaś się u Dexterki?
-
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
Jo37 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę. -
Szkoda, że tak krótko cieszył się domem.
-
Wpłaty w marcu : kikou - 10,00 - 01.03 Mruczka - 50,00 - 01.03 limonka80 - 40,00 - 01.03 Nesiowata - 10,00 - 01.03 Marudzia - 15,00 - 04.03 mari23 - 20,00 - 07.03 Anonim - 100,00 - 07.03 ania75 - 15,00 - 10.03 dorota1 - 20,00- 10.03 Agnieszka103 - 5,00 - 11.03 helli - 50,00 - 11.03 Dulska - 20,00 - 16.03 KrystynaT - 60,00 (I-III) - 17.03 Mazowszanka13,00 - 40,00 ( III,IV) - 17.03 Patrycja96 - 30,00 ( V,VI) - 21.03 Paulina z fb - 10,00 - 21.03 Teresaa118 - 150,00 ( IV-VI) - 22.03 Bardzo dziękujemy. Stan konta na dzień 24.03 : 2614,30
-
Oszaleć można. Bardzo urodziwe i chyba malutkie.