Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Figuniu - strasznie Ciebie przepraszam, że nie potwierdziłam i nie podziękowałam. Wpłata oczywiście jest. Mam jedno konto do wszystkich operacji i jakoś zakodowałam sobie, że wpłata dotyczy prywatnej sprawy.
  2. Pytałaś się u Dexterki?
  3. Szkoda, że tak krótko cieszył się domem.
  4. Zrozumiałam, że jest miejsce. Oczywiście jeżeli pani ze Zgierza po powrocie ze szpitala zajęłaby się Shilą to byłoby najlepsze miejsce. Tam Shila byłaby jedynym psem.
  5. Shila ma miejsce u Kikou. Miała miejsce w BDT ale Pani jest w szpitalu i nie wiemy czy podejmie się opieki nad sunią po wyjściu ( to byłoby najlepsze miejsce ).
  6. Wpłaty w marcu : kikou - 10,00 - 01.03 Mruczka - 50,00 - 01.03 limonka80 - 40,00 - 01.03 Nesiowata - 10,00 - 01.03 Marudzia - 15,00 - 04.03 mari23 - 20,00 - 07.03 Anonim - 100,00 - 07.03 ania75 - 15,00 - 10.03 dorota1 - 20,00- 10.03 Agnieszka103 - 5,00 - 11.03 helli - 50,00 - 11.03 Dulska - 20,00 - 16.03 KrystynaT - 60,00 (I-III) - 17.03 Mazowszanka13,00 - 40,00 ( III,IV) - 17.03 Patrycja96 - 30,00 ( V,VI) - 21.03 Paulina z fb - 10,00 - 21.03 Teresaa118 - 150,00 ( IV-VI) - 22.03 Bardzo dziękujemy. Stan konta na dzień 24.03 : 2614,30
  7. Czy to aby nie ten hotel z którego Alaskan musiała zabrać Maksa?
  8. Oszaleć można. Bardzo urodziwe i chyba malutkie.
×
×
  • Create New...