Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Z trudem zmieściła się w szelki. Ze względu na strzały, których się bardzo boi, wróciłam do szelek. A tak w ogóle to dobrze. Święta spędziła w towarzystwie zamojszczanek Bajki oraz Neski.
  2. A może płatny transport, żebyś nie musiała jechać. Trochę kasy jest a resztę dozbieramy. Też dorzucę się.
  3. Chciałabyś oddać psa do schroniska? Dopiero co się z niego wyrwał.
  4. Wysłałam PW do Hop! i nagrałam się na sekretarkę.
  5. To są dwie różne sunie.
  6. Jeżeli byłoby miejsce u Dexterki to można załatwić płatny transport.
  7. Stan konta Klary to 314,35. Powyższa kwota zostaje przekazana na konto Andrei. Tym samym zamykam rozliczenie Klary. Każda wpłata, która wpłynie po dniu 28.12.20 zostanie automatycznie przekazana na konto Andrei.
  8. Objeździłam dzisiaj rejon między Żyrardowem i Puszczą Mariańską. Wjeżdżałam w boczne drogi. Nie spotkałam żadnego błąkającego się psiaka. Tak naprawdę to jeżeli Amberek żyje to może być zupełnie gdzie indziej. Minęło tyle dni.
  9. Bardzo dziękujemy za życzenia. My również składamy życzenia zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt. To prawdopodobnie pierwsze Święta Klary. Ciekawe czy coś powie w wigilijną noc.
  10. Bardzo dziękujemy. Maćku - świetna kartka. My również życzymy wszystkim odwiedzającym Hanę i Suzi zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
  11. To niemożliwe, żeby dotarł aż tam. Ale psiak podobny.
×
×
  • Create New...