Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Tak. Sunia pojechała w kontenerku obok p. Maćka. Bardzo rozpacza.
  2. Śliczny jest. Miał szczęście. Pewnie wychowywał się w rodzinie z dziećmi.
  3. Propozycja rozi jest super.
  4. Czy mi się wydaje czy łapki trochę lepsze?
  5. Ja miałam ją zabrać ale po wiadomości, że suczek w schronisku jest mało a psiaków mnóstwo, zdecydowałam się na psa.
  6. Czyli 7 psiaków ze schroniska.
  7. W sumie ze schroniska jadą: Belmondo Rudy Biały ( Kokos ) Bury Psiak dla Anuli Przytulak sunia znaleziona nad rzeką i jeszcze jeden psiak ( sunia ze schroniska)
  8. To nie chodzi o wielkość psa tylko o ilość i to, że psiaki były wcześniej rezerwowane. Wszystko zależy od tego co Toli uda się załatwić w schronisku. W sumie na wtorkowy transport brakuje ok. 150,00 zł
  9. Do transportu wtorkowego brakuje nam jeszcze ok.150,00 zł Na moim bazarku zimowym można kupić cegiełki, które w całości idą na transport. We wtorek jedzie jeszcze jeden piesek do Szafirki.
  10. Wyrazy współczucia.
  11. Na konto Kokosa? wpłynęły następujące kwoty: Spadek po Rabarbarze - 1033,60 zł ania75 - 15,00 - 13.01 limonka80 - 140,00 ( stała za I + jednorazowa wpłata) - 15.01 malti - 20,00 - 15.01 Onaa - 60,00 - 15.01 ( są to wpłaty od Nesiowatej - 20,00 i od Krystyny z FB 40,00 koja - 100,00 ( I i transport ) - 18.01 Mruczka - 50,00 (I) -18.01 Bardzo dziękujemy.
  12. Na dzień 11.01 Rabarbar - Karmelek uzbierał 2067,19 zł. Połowa tej kwoty tzn. 1033,60 przechodzi na konto białego psiaka który 22.01 wyjeżdża do hotelu. Pozostała kwota czeka na drugiego psiaka, którego zamierza wyciągnąć z zamojskiego schroniska Onaa.
  13. Czasami jest to aż nieprawdopodobne. Wiele lat w schronisku i od razu domek. Tak samo było z Rabarbarem.
  14. Zapraszam na bazarek dla zamojskich psiaków My się zimy nie boimy. Druga edycja. Na leczenie, utrzymanie i transport zamojskich psów do 22.01.20 do 20:00 - Bazarek - Dogomania
  15. Zapraszam na bazarek My się zimy nie boimy. Druga edycja. Na leczenie, utrzymanie i transport zamojskich psów. - Bazarek - Dogomania
×
×
  • Create New...