Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Niezrozumiałe dla mnie jest to, że Plama nikogo nie zauroczył.
  2. Chyba pobyt w domu spowodował przełom u Arii
  3. Dziewczyny - agat21 i Alaskan - wspaniała akcja. Kolejny biedak uratowany.
  4. Zapraszam na bazarek na diagnostykę i leczenie Andrei My się zimy nie boimy. Dla suni ON Andrei na diagnostykę i leczenie do 14.12. do 22:00 - Bazarek - Dogomania
  5. Elu - nie mylisz się. Zapraszam na bazarek na leki i diagnostykę Andrei My się zimy nie boimy. Dla suni ON Andrei na diagnostykę i leczenie do 14.12. do 22:00 - Bazarek - Dogomania
  6. Zapraszam na bazarek z ręcznie robionym kominami z włóczki My się zimy nie boimy. Dla suni ON Andrei na diagnostykę i leczenie do 14.12. do 22:00 - Bazarek - Dogomania
  7. Na konto Miłej wpłynęło jeszcze: helli - 50,00 - 10.11 ania75 - 15,00 - 10.11 Tym samym na koncie Miłej zostało 1245,19 zł Na tym rozliczenie Miłej kończymy i wszystkie środki przekazujemy na konto Rabarbara. Jeżeli jeszcze dotrą wpłaty dla Miłej będą automatycznie zapisywane w rozliczeniu Rabarbara.
  8. Niektórzy mają szczęście inni niestety nie. Na tę czarną suczkę przy siatce też zwróciłam uwagę.
  9. Na razie tylko ogólny antybiotyk i był zrobiony wymaz. Jak przyjdą wyniki to dopiero dostanie leki do ucha. Bardzo dziękuję za chęć pomocy. Konto jest takie same jak Klary.
  10. Rozmawiałam z Murką. Noc minęła spokojnie. Rano nawet zamerdała ogonkiem. Sunia rzuca się na jedzenie i wodę. W koopach pełno pszenicy i śruty. Po prostu zgroza.
×
×
  • Create New...