Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Serdecznie witam dziewczyny na wątku suni. Asiu - bardzo dziękuję, że pojechałaś do schroniska. Dzięki Tobie sunia ma szansę zmianę życia. Za deklarację też bardzo dziękuję. Bardzo dziękuję.
  2. Ostatnie dni dla kilku psiaków obietnicę lepszego życia. Śliczna sunia.
  3. Wątek suni owczarki https://www.dogomania.com/forum/topic/352793-stara-owczarka-z-klapniętym-uszkiem-ma-szansę-na-wyjście-ze-schroniska-czy-damy-radę-jej-pomóc/?tab=comments#comment-17
  4. Bardzo dziękuję Asi - Alaskan malamutte, że pojechała do schroniska. Dzięki niej kolejne psiaki mają szansę na lepsze życie.
  5. Dzisiaj tzn. 29.11.20 Alaskan malamutte pojechała do schroniska w Zamościu. Suczek, które wybrałyśmy z Grażka123 już nie było. Telefonicznie uzgodniłyśmy, że szansę na lepsze życie dostanie stara owczarka. Nie wiem jeszcze która bo w zamojskim schronisku jest ich kilka. Oto Andrea: Sunia jest pod opieką Grażki123 i Jo37 Skarbnik - Jo37
  6. Stan konta: 498,00 - 06.12.20 929,85 - 28.12.20 1364,05 - 29.12.20 Deklaracje stałe: Alaskan malamutte - 20,00 mgog - 10,000 p. Iwona z Sosnowca i malti - na konto ZEA i bezpośrednio do Murki 20,00 - XII 2020 +30,00- I,II 2021 + 30,00 + 15,00 + 25,00 + 30,00 + 20,00+ 35,00+40,00+50,00+40,00 + 50,00+ 50,00+ 30,00 Deklaracje jednorazowe: Z forum ogrodniczego" Kompostownik" - wpłacone na konto ZEA Jolka - 50,00 - wpłacone 7.12 urazka - 100,00 - wpłacone - 7.12 Trillum30 - 100,00 - wpłacone - 7.12 lora - 50,00 - wpłacone - 8.12 Dysia - 150,00 - wpłacone - 10.12 Aguszek - 50,00 - wpłacone - 15.12 Beataa6 - 20,00 - wpłacone - 28.12 Fundacja ZEA opłaciła fakturę za usługę weterynaryjną na kwotę 318,00 zł Wypłaty: Wpłaty: Havanka z bazarku - 238,00 -02.12.20 Ewa K. za włóczkowe kominy - 100,00 - 02.12.20 mari23 - 50,00 - 04.12 mgog - 10,00 -04.12 Anula - 50,00 - 04.12 Beata K ( brak nick-u ) Beka? - 50,00 - 04.12 ....... Onaa - 50,00 - 07.12 helli - 30,00 - 11.12 Nadziejka z bazarku - 37,50 - 14.12 Jo37 - rozliczenie konta Klary - 314,35 - 28.12 ...... Jo37 z bazarku zimowego - 434,20 - 29.12 ..... mgog - 10,00 - 05.01 Alaskan - 100,00 (XII-IV) - 07.01 Urazka z Forum Kompostownik - 100,00 - 07.01 Nesiowata - 20,00- 08.01 helli - 30,00 - 11.01 mgog - 10,00 - 01.02 helli - 30,00 - 11.02 Urazka z Forum Kompostownik - 100,00 - 11.02 mgog - 10,00 - 1.03 mgog - 10,00 - 02.04 helli - 30,00 - 09.04 Jo37 z bazarku ( trzeci zimowy) - 141,20 - 17.04 mgog - 10,00 - 06.05 helli - 30,00 - 11.05 helli - 30,00 - 11.06 Alaskan malamutte - 20,00 - 14.06 mgog - 20,00 (VI,VII) - 05.07 mgog - 10,00 - 05.08 helli - 30,00 - 11.08 Alaskan malamutte - 20,00 - 01.09 mgog - 10,00 - 01.09 helli - 30,00 - 10.09 Alaskan malamutte - 20,00 (IX) - 29.09 mgog - 10,00 - 01.10 helli - 30,00 - 11.10 Alaskan malamutte - 20,00 (X) -28.10 Jo37 z bazarku ( zima II) - 91,40 Jo37 z bazarku ( zima ostatnia) - 65,00 Jo37 z bazarku ( roślinny) - 231,00 Bardzo dziękujemy!
  7. Kolejny zamojski psiak wychodzi ze schroniska. Jeszcze nic o niej nie wiem. Klara pojechała do domu i na jej miejsce pojedzie do Murki stara owczarka z chorym uchem. Oto Andrea Osoby odpowiedzialne - Grażka123 i Jo37 Skarbnik - Jo37
  8. To wybierz innego psiaka. Hotel ze szkoleniowcem to w tej chwili ok. 800 zł miesięcznie. Nie damy rady.
  9. Rozliczenia: Stan konta: 2033,19 - 06.12.20 2268,19 - 27.12.20 2067,19 - 11.01.21 1033,59- 18.01.21 0,00 - 01.02.21 Wypłaty: 301,00 - hotelowanie - 05.01 1033,60 - przekazane na konto białego psiaka ( Kokosa) 1033,59 - przekazano na konto Lili - 29.01 ( skarbnik Onaa. Wpłaty: Jo37 - 1245,19 - spadek po Miłej Radek - 20,00 - 03.12 Mruczka - 50,00 - 03.12 Czarna Kafka - 10,00 (Miła) - 04.12 Onaa od KrystynaT z fb - 200,00 - 04.12 Onaa od Dulska - 20,00 - 04.12 Onaa - 40,00 (XI,XII) - 04.12 Havanka z bazarku - 238,00 - 04.12 Nesiowata - 10,00 - 04.12 helli - 200,00 ( bonus) - 04.12 ....... Agnieszka 103 - 5,00 - 07.12 limonka80 - 40,00 - 7.12 Marudzia - 15,00 - 07.12 Dulska - 20,00 - 08.12 koja - 30,00(XII) - 10.12 ania75 - 15,00 ( Miła) -10.12 helli - 50,00 - 11.12 mari23 - 30,00 - 14.12 dorota1 - 20,00 (XI,XII) - 14.12 Jolanta08 - 10,00 - 17.12 ......... Czarna Kafka - 10,00 (Miła) - 04.01 Marudzia - 15,00 - 05.01 Agnieszka103 - 5,00 -05.01 Dulska- 20,00 - 08.01 helli - 50,00 - 11.01 ...................... Koniec rozliczenia Rabarbara
  10. Ja zaglądam. Wstrzymaj się jeszcze. Alaskan malamutte pojedzie do schroniska i zrobi zdjęcia. Jeżeli weźmiesz jakiegoś psiaka to założę Ci wątek.
  11. Alaskan malamutte zgodziła się pojechać do schroniska. Jeżeli czarna owczarka będzie jeszcze to zarezerwuje ją dla nas tzn. Grażki123 i mnie).
  12. Bardzo mi przykro z powodu odejścia Kamusi.
×
×
  • Create New...