-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
Kolejna sunia , FROTKA, pod moją opieką w hoteliku u Anecik.
Jo37 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ostatnie dni dla kilku psiaków obietnicę lepszego życia. Śliczna sunia. -
Wątek suni owczarki https://www.dogomania.com/forum/topic/352793-stara-owczarka-z-klapniętym-uszkiem-ma-szansę-na-wyjście-ze-schroniska-czy-damy-radę-jej-pomóc/?tab=comments#comment-17
-
Bardzo dziękuję Asi - Alaskan malamutte, że pojechała do schroniska. Dzięki niej kolejne psiaki mają szansę na lepsze życie.
-
Dzisiaj tzn. 29.11.20 Alaskan malamutte pojechała do schroniska w Zamościu. Suczek, które wybrałyśmy z Grażka123 już nie było. Telefonicznie uzgodniłyśmy, że szansę na lepsze życie dostanie stara owczarka. Nie wiem jeszcze która bo w zamojskim schronisku jest ich kilka. Oto Andrea: Sunia jest pod opieką Grażki123 i Jo37 Skarbnik - Jo37
-
Stan konta: 498,00 - 06.12.20 929,85 - 28.12.20 1364,05 - 29.12.20 Deklaracje stałe: Alaskan malamutte - 20,00 mgog - 10,000 p. Iwona z Sosnowca i malti - na konto ZEA i bezpośrednio do Murki 20,00 - XII 2020 +30,00- I,II 2021 + 30,00 + 15,00 + 25,00 + 30,00 + 20,00+ 35,00+40,00+50,00+40,00 + 50,00+ 50,00+ 30,00 Deklaracje jednorazowe: Z forum ogrodniczego" Kompostownik" - wpłacone na konto ZEA Jolka - 50,00 - wpłacone 7.12 urazka - 100,00 - wpłacone - 7.12 Trillum30 - 100,00 - wpłacone - 7.12 lora - 50,00 - wpłacone - 8.12 Dysia - 150,00 - wpłacone - 10.12 Aguszek - 50,00 - wpłacone - 15.12 Beataa6 - 20,00 - wpłacone - 28.12 Fundacja ZEA opłaciła fakturę za usługę weterynaryjną na kwotę 318,00 zł Wypłaty: Wpłaty: Havanka z bazarku - 238,00 -02.12.20 Ewa K. za włóczkowe kominy - 100,00 - 02.12.20 mari23 - 50,00 - 04.12 mgog - 10,00 -04.12 Anula - 50,00 - 04.12 Beata K ( brak nick-u ) Beka? - 50,00 - 04.12 ....... Onaa - 50,00 - 07.12 helli - 30,00 - 11.12 Nadziejka z bazarku - 37,50 - 14.12 Jo37 - rozliczenie konta Klary - 314,35 - 28.12 ...... Jo37 z bazarku zimowego - 434,20 - 29.12 ..... mgog - 10,00 - 05.01 Alaskan - 100,00 (XII-IV) - 07.01 Urazka z Forum Kompostownik - 100,00 - 07.01 Nesiowata - 20,00- 08.01 helli - 30,00 - 11.01 mgog - 10,00 - 01.02 helli - 30,00 - 11.02 Urazka z Forum Kompostownik - 100,00 - 11.02 mgog - 10,00 - 1.03 mgog - 10,00 - 02.04 helli - 30,00 - 09.04 Jo37 z bazarku ( trzeci zimowy) - 141,20 - 17.04 mgog - 10,00 - 06.05 helli - 30,00 - 11.05 helli - 30,00 - 11.06 Alaskan malamutte - 20,00 - 14.06 mgog - 20,00 (VI,VII) - 05.07 mgog - 10,00 - 05.08 helli - 30,00 - 11.08 Alaskan malamutte - 20,00 - 01.09 mgog - 10,00 - 01.09 helli - 30,00 - 10.09 Alaskan malamutte - 20,00 (IX) - 29.09 mgog - 10,00 - 01.10 helli - 30,00 - 11.10 Alaskan malamutte - 20,00 (X) -28.10 Jo37 z bazarku ( zima II) - 91,40 Jo37 z bazarku ( zima ostatnia) - 65,00 Jo37 z bazarku ( roślinny) - 231,00 Bardzo dziękujemy!
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Jo37 replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
To wybierz innego psiaka. Hotel ze szkoleniowcem to w tej chwili ok. 800 zł miesięcznie. Nie damy rady. -
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Jo37 replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Zapytaj Murkę. -
Rozliczenia: Stan konta: 2033,19 - 06.12.20 2268,19 - 27.12.20 2067,19 - 11.01.21 1033,59- 18.01.21 0,00 - 01.02.21 Wypłaty: 301,00 - hotelowanie - 05.01 1033,60 - przekazane na konto białego psiaka ( Kokosa) 1033,59 - przekazano na konto Lili - 29.01 ( skarbnik Onaa. Wpłaty: Jo37 - 1245,19 - spadek po Miłej Radek - 20,00 - 03.12 Mruczka - 50,00 - 03.12 Czarna Kafka - 10,00 (Miła) - 04.12 Onaa od KrystynaT z fb - 200,00 - 04.12 Onaa od Dulska - 20,00 - 04.12 Onaa - 40,00 (XI,XII) - 04.12 Havanka z bazarku - 238,00 - 04.12 Nesiowata - 10,00 - 04.12 helli - 200,00 ( bonus) - 04.12 ....... Agnieszka 103 - 5,00 - 07.12 limonka80 - 40,00 - 7.12 Marudzia - 15,00 - 07.12 Dulska - 20,00 - 08.12 koja - 30,00(XII) - 10.12 ania75 - 15,00 ( Miła) -10.12 helli - 50,00 - 11.12 mari23 - 30,00 - 14.12 dorota1 - 20,00 (XI,XII) - 14.12 Jolanta08 - 10,00 - 17.12 ......... Czarna Kafka - 10,00 (Miła) - 04.01 Marudzia - 15,00 - 05.01 Agnieszka103 - 5,00 -05.01 Dulska- 20,00 - 08.01 helli - 50,00 - 11.01 ...................... Koniec rozliczenia Rabarbara
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Jo37 replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam. Wstrzymaj się jeszcze. Alaskan malamutte pojedzie do schroniska i zrobi zdjęcia. Jeżeli weźmiesz jakiegoś psiaka to założę Ci wątek. -
Alaskan malamutte zgodziła się pojechać do schroniska. Jeżeli czarna owczarka będzie jeszcze to zarezerwuje ją dla nas tzn. Grażki123 i mnie).
-
Bardzo mi przykro z powodu odejścia Kamusi.