tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
A sprawdzałaś na mapie pomocy dogo, tam są osoby z kujawsko-pomorskiego to może ktoś z nich mógłby sie przejechać i sprawdzić? -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ale cudny...i szczęśliwy:loveu: -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Do mnie pisały dwie osoby z gumtree, zainteresowane biało-czarnym psiakiem obydwojgu podałam Twój nr kom Marlenka, szkoda że taki mały odzew ale chyba faktycznie dlatego ze wakacje. Ja będę szczeniaczkom robić osobne ogłoszenia na cafeanimal to może któreś wydrukują, bo jak sie zrobi im ogłoszenie razem to myślę że na druk będą miały małe szanse. Ja na cafeanimal odnawiam ogłoszenia codziennie, na gumtree też. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Floydziku kiedy cię ktoś pokocha.. -
Pilnie DS dla dropiatego pieska.Rudy już ma domek.Asik wciąż czeka.W-wa
tula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzenuś']Czasem mnie to przerasta już....[/quote] Dokładnie Cię rozumiem, ogłaszam Asika od paru miesięcy i codziennie mu odnawiam przynajmniej jedno ogłoszenie, a odzewu brak, ale mam nadzieję, że w końcu znajdzie swój wymarzony dom. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Super że maleńki trafił do tak dobrego domu:lol: Zrobiłam parę ogłoszeń, na "adopcjapsa" każdemu zrobiłam osobne ogłoszenie bo tam można wklejać tylko jedno zdjęcie: [U][FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5800,Lw==.html"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5800,Lw==.html[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT][/U] [U][FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5801,Lw==.html"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5801,Lw==.html[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT][/U] [U][FONT=Arial][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5802,Lw==.html"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5802,Lw==.html[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT][/U] [U][FONT=Arial][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Przecudne+szczeniaczki+szukaja+nowych+domow.html,139861"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Przecudne+szczeniaczki+szukaja+nowych+domow.html,139861[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT][/U] [U][FONT=Arial][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23732009,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23732009,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT][/U] [U][FONT=Arial][URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=43431"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=43431[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT][/U] [U][FONT=Arial][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Przecudne-szczeniaczki-szukaj-nowych-dom-w-W0QQAdIdZ142481248"][FONT=Verdana][COLOR=black]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Przecudne-szczeniaczki-szukaj-nowych-dom-w-W0QQAdIdZ142481248[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT][/U] -
Była, była bo ja codziennie psiakom tam ogłoszenia odnawiam, ale jakoś kiepski był odzew niestety.
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
To które dokładnie psiaki zostały bo się gubię:lol:, a też bym poogłaszała trochę. -
Właśnie wczoraj o tym rozmaiałam z p. Alą, ma zadzwonić do hotelu i poprosić o zrobienie nowych fotek, myślę, że maluch można by już ogłaszać osobno bo ma jakieś 6 tygodni, wtedy szanse na domki dla obojga by sie zwiększyły.
-
Pozwoliłam sobie dodać ogłoszenia Moona na tych stronach, bo nie były wymienione w drugim poście: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2018256_moon_byl_kiedys_owczarkiem.html http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Moon-by-kiedy-owczarkiem-W0QQAdIdZ142246518 http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5782,Lw==.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23731527,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html A tego potwora co skazał go na takie cierpienie przypięłabym tym samym łańcuchem do tej samej budy na kolejne trzy lata.
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
A ja przypominam Ci się Red, koleżanko moja kochana, ze miałaś mi jakiś tekścik do ogłoszeń stworzyć:cool3: -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Będę ogłaszać z nowymi danymi do kontaktu, śliczny ten Perfekt i jak pięknie wygląda w otoczeniu przyrody, tylko to nowe imię... wolałam już Murzyn. -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Selenga:loveu: -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ano pewnie że można Selengę poprosić, Eski a możesz do niej napisać czy ja mam to zrobić? -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Szkoda, ze nikt nie dzwonił, widocznie ta pani nie jest jednak zbyt zdecydowana, a to taki piękny psiak. Monday a możesz napisać nowy tekścik do ogłoszeń? Bo tamten to już nieaktualny. -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Pewnie że byśmy chciały, wielkie dzięki:loveu: Tylko teraz ktoś musi nam to allegro zrobić, a ja niestety akurat tego nie robię. Red pisz do Gallegro:lol: No i tekścik miałaś stworzyć, kochaniutka;) -
Ja Sofię poogłaszam, ale czym wiecej osób sie do tego zgłosi tym lepiej, bo dublować sie zawsze można. Do tej pory tego nie zrobiłam bo chciałam mieć wiecej informacji na jej temat, a w piątek niestety nie udało mi się dodzwonić do schronu, a w weekend chyba kierowniczka nie pracuje.
-
Świetnie że sunia tak dobrze sie miewa, najważniejsze, że jest szczęśliwa:lol:. Tylko temu biednemu kotu dałaby spokój;)
-
Straszne to:placz: to teraz może sąd nakazać ją uspić, a ten sadysta weźmie sobie kolejnego psa, nad którym będzie się znęcał?
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Ale on jest słodki, biedaczek. Monday zadziałałaś natychmiastowo, oby więcej takich ludzi jak Ty było:loveu: -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Niestety ta pani jeszcze się nie odezwała, ale mam nadzieję, że napisze. Jak do jutra sie nie odezwie to ja do niej wyślę maila i zapytam. Murzynka cały czas będę ogłaszała, a od dzisiaj jest i będzie codziennie na cafeanimal. Ale Ty Monday to masz szczęście do tych Murzynków:lol: