tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
[B][COLOR=darkred]A teraz trochę faktów:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Grzegorzowi udało się umieścić Norkę i szczeniaczka w hotelu w okolicach Piły niestety to kosztuje 20 zł za dobę za obydwoje. Pani Ali nie stac na opłacanie hotelu, narazie sunia i szczeniaczek mogą tam pozostac przez tydzień, ale może właściciele hotelu zgodzą się trzymać ich dłużej. Dlatego bardzo Was proszę pomóżcie, dajmy szansę tej suni. Każda złotówka się liczy czy ktoś mógłby wesprzeć Norkę i bardzo prosimy. Może ktoś mógłby zrobić bazarek?[/COLOR][/B]
-
Malagos i Supergoga też niestety nie mogą pomóc. Przeraża mnie moja bezsilność:-(, tak bardzo bym chciała pomóc Norci i małemu.
-
Napisałam do Malagos i Supergogi, niestety Zulugula ma zapchaną skrzynkę i nie moge wysłac wiadomości. Pani Alina dzwoniła też do fundacji Psi Anioł bo chciała zapytać czy by Norki i małego jakiś czas nie przetrzymali, ale nie mogła sie dodzwonić, może jej się udało, narazie nie mam od niej wieści.
-
najgorsze jest to że nie dam rady teraz pisac bo muszę się dzieciakami zająć a potem mam zebranie w TOZ-ie i wrócę dopiero wieczorem, a te dziewczyny o których napisałaś dają czasem domy tymczasowe?
-
[B]Sytuacja bardzo się skomplikowała, dzwoniła do mnie dzisiaj koleżanka pani Ali, rozmawiała z Grzegorzem, że Norka ze szczenaiczkiem nie mogą dłużej u niego przebywać ponieważ musi opuścic pomieszczenie w którym mieszkały psiaki. Norka moze dzisiaj w nocy jechac do Warszawy z innymi psiakami, którymi opiekuje się Grzegorz, ale tylko pod warunkiem, ze znajdzie się dla niej i małego jakiś dom tymczasowy. W innym wypadku Norka zostanie u Grzegorza jeszcze chyba dwa dni i jedzie do zagranicznej fundacji do Niemiec i juz pewnie nie dowiemy się co dalej sie z nia bedzie działo bo Grzegorz chyba nie ma tam kontroli, a nie ma innego wyjścia z sytuacji. Jeżeli ktoś mógłby zaproponować jeszcze dziś dom tymczasowy Norce i jej synkowi to bardzo proszę dajcie znać na dogo lub na telefon do koleżanki pani Ali: 696 090 920 - Alina[/B]
-
Anastacia tu jest wątek Rokiego, którego oddała ta baba, jak bys chciała poczytać: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/roki-drugi-raz-odrzucony-przez-ludzi-wrocil-do-schr-radom-pomozmy-mu-133734/[/URL] Niestety niektórzy ludzie okazują sie nieodpowiedzialni i podli, cóż psiak jest w schronie i cały czas go ogłaszam, odkąd dowiedziałam się że ma wrócić. Ja też martwię się o Majkę, Red jak możesz to zadzwoń do schronu i dowiedz się jak ona się czuje.
-
Próbuj SBD, mam nadzieję że się uda.
-
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Włączam internet i dostaję na PW od Monday wiadomość, ze Piracik ma dom:multi::multi::multi:Naprawdę humor mi się bardzo poprawił Monday:lol: Bardzo się cieszę, ale tak jak Eski bardzo bym chciała wiedzieć jak najwięcej o tym domku, chociaż to że ci państwo adoptowali Piracika, który jeszcze całkiem nie wyzdrowiał naprawdę wiele mówi. Jednak zdarzają się w naszym mieście jeszcze dobrzy ludzie, którzy tak jak my kochają zwierzęta:loveu: -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki dla rodziców Anhaty i dla Ciebie Red, że po niego pojechaliście, dobrze, że mama Anhaty powiedziała temu babsku co myśli. Tak bardzo mi szkoda Rokiego, co on teraz biedak czuje, nagle znalazł się w tym zimnym schronisku, miał dom i już go nie ma, kochał i pewnie nadal kocha ludzi, którzy go skrzywdzili. Ja napewno będę go ogłaszała do skutku, mam nadzieję, że szybko trafi na dobrych ludzi, którzy go pokochają. -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='eski']Dziś otrzymałam dwie ostatnie wpłaty za bazarki, o których pisałam w poście 89. Przelew na kwotę [B]33 [/B]zł wyślę jutro na konto red. Z radością stwierdzam, ze łącznie zebraliśmy z bazarków [B]482 zł[/B] :multi: Jeszcze raz ślicznie dziękuje wszystkim cioteczkom za zakupy :loveu: Ogromne podziękowania przesyłam również dla cioteczki Selengi za organizację bazarków :loveu: A teraz trzymajmy kciuki, by Piracik szybko wydobrzał i szukajmy mu dobrego domku :)[/quote] Dziewczyny jeszcze raz wielkie dzięki:loveu: Ja cały czas ogłaszam Piracika i mam nadzieję, że znajdzie sie ktoś kto go bardzo pokocha, mam tylko jeden problem, nie wiem w jakim on jest wieku. -
Biedna Noreczka tak wychudła, nic dziwnego że jest agresywna do kobiet skoro to babso jej jeść nie dawało i trzymało w takich warunkach, nawet nie chcę myśleć jak ją traktowali. A dzidziuś słodki, powinien mieć powodzenie jak podrośnie i będziemy go ogłaszać. Mam nadzieję, że któryś z chętnych DT zdecyduje się przetrzymać Noreczkę.
-
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Trzeba chyba wpisać skąd ta baba jest i podać początkowe cyfry nr telefonu, można chyba też wpisać początek nazwiska, ale nie można całego. No i napisać dlaczego ją tam umieszczamy. -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ale radość nie jest tak wielka jak powinna być niestety.. Anhata usuń jak możesz banerak Łatki, smutne to wszystko.. -
[quote name='sleepingbyday']tula, on ledwo co otworzył oczy, więc to jeszcze potrwa...[/quote] Dlatego właśnie nie zaczęłam jeszcze ogłaszać Norki bo musi malucha wykarmić.
-
Dzięki Helga&Ares, to działaj SBD:lol:, ja się zobowiązuje do intensywnego ogłaszania Noreczki i szczeniaczka, tylko musiałabym wiedzieć kiedy maluszek będzie gotowy do adopcji, a to pewnie jeszcze potrwa i mieć fotki Norki i małego.
-
Pilnie DS dla dropiatego pieska.Rudy już ma domek.Asik wciąż czeka.W-wa
tula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Ciekawy pomysł:lol:, może komuś serce drgnie.