tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Monday to trzeba sprawdzić ten dom w Krakowie, przecież najważniejsze żeby psiak w końcu znalazł dom. Wczoraj był w Metrze, ale nikt nie napisał na wątku czy były jakieś telefony. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
No to pech, a w sprawie suni nikt konkretny się wczoraj z Metra nie zgłosił? -
Poprosiłam Wlodiego żeby Sofii zrobił kilka fotek, może bedzie w schronisku w przyszłym tygodniu to na pewno zrobi.
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Perfekt jest dzisiaj w Metrze:lol: -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Czarusiowi kilka ogłoszeń: [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6075,Lw==.html"][COLOR=windowtext]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6075,Lw==.html[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2040533_pobili_mnie_nic_nie_widze_co_ze_mna.html"][COLOR=windowtext]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2040533_pobili_mnie_nic_nie_widze_co_ze_mna.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/dodaj-ogloszenie.html"][COLOR=windowtext]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/dodaj-ogloszenie.html[/COLOR][/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Pobili-mnie-nic-nie-widz-co-ze-mn-b-dzie-W0QQAdIdZ144221347"][COLOR=windowtext]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Pobili-mnie-nic-nie-widz-co-ze-mn-b-dzie-W0QQAdIdZ144221347[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23735511,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=windowtext]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23735511,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/COLOR][/URL] Oczywiście w ciągu paru dni porobię mu więcej no i zrobię mu i cały czas będę odnawiała ogłoszenie na cafeanimal. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Co tu zrobić żeby znalazł dom, tak bardzo mi go szkoda, cholera musi go w końcu ktoś pokochać, no musi:-( Ja nie przestanę Floyda ogłaszać aż do skutku. -
Wielkie dzięki Megi:loveu:, no i dzięki temu że Ty przebrnęłaś ja już nie muszę:lol:
-
Pilnie DS dla dropiatego pieska.Rudy już ma domek.Asik wciąż czeka.W-wa
tula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Wydrukowali mi dzisiaj Asika w Metrze, czy naprawdę nikt nie dzwonił..? -
Maleńka Daisy-kupka nieszczęścia na dwóch łapkach-zostaje w DT na stałe !!!
tula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Red ma poprosić tego Pana, który miał wziąć Daisy o maila żeby mu wysłać propozycje innych psiaków, ale nie wiemy czy będzie chciał, zobaczymy.. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Układów nie mam niestety, a szkoda:evil_lol: Ja po prostu jestem taka zawzięta w tym dawaniu ogłoszeń:lol:, ale tylko w tym. -
Marlenka czy zdjęcia Zuzi są tylko na początku wątku czy jeszcze gdzieś bo powiem szczerze że nie mam za bardzo czasu przegladać całego wątku;)
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dzisiaj w Metrze są samie pieski które ja ogłaszałam, i dwa to nawet drugi raz już drukują. Ja odnawiam ogłoszenia psiaków codziennie bo wtedy jest większa szansa na druk, jak chcesz Marlenka to prześlij mi zdjęcia tej suni o której piszesz to też ją będę wklejała, nigdy nie wiadomo jaka jest szansa, że psiaka wydrukują i kiedy ale zawsze jakaś jest jak widać. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
dziewczyny to które szczeniaczki jeszcze mam ogłaszać, bo dzisiaj dostałam kolejne zapytanie o tego biało-czarnego psiaka? A ta malutka sunia w końcu jedzie do nowego domu? -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Red, jutro porobię Czarusiowi ogłoszenia. -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Ale kto był tak mądry żeby zrobić takie ogłoszenie?? Ja cały czas ogłaszam Perfekta (Murzyna) z dobrymi zdjęciami oczywiście. -
Ja jej robię ogłoszenia, ale allegro nie robię. Od dzisiaj bedę ja ogłaszała samą. Nie mam nowych fotek szczeniaczka więc nie moge go ogłaszać. W każdym razie na dziś bardzo potrzebny jest DT.
-
Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką p.Ali i znowu szukamy DT dla Norki, nie ma chętnych z ogłoszeń, a na dłuższe jej i małego utrzymywanie w hotelu po prostu p.Ali nie stać, jeżeli ktoś mógłby pomóc to bardzo prosimy. Być może koleżance p.Ali uda się znaleźć dom dla szczeniaczka, wtedy DT potrzebny byłby tylko dla Norki.
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Co za kretyn..naprawdę można się zdziwić jacy ludzie po świecie chodzą. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Super, mam nadzieję że sunieczka trafi do tego domku i że będzie szczęśliwa, ona jest najsłodsza. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wydrukowali w Metrze tego biało-czarnego szczeniaczka. -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Słodki jest i taki z niego jeszcze dzieciak:loveu: -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Mój Tz jeździ czasem do Wawy, ale w tym tygodniu niestety nie będzie już jechał, bo teraz zmienił pracę i w Wawie bywa o wiele rzadziej. -
Maleńka Daisy-kupka nieszczęścia na dwóch łapkach-zostaje w DT na stałe !!!
tula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Daisy ma już dom:multi:, ale więcej napisze na pewno Red.