Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Myślę że Monday mogłaby mu zrobic wyróżnione allegro, napisz do niej MMD i wielkie dzięki za pomoc:) Jeśli chodzi o kontakt z dziecmi to chyba w schronie nie da sie tego sprawdzić Dogo, ale myślę że ok do dorosłych jest bardzo miły i wylewny z tego co zauwazyłam, wiecej na pewno może napisać Red. Koruś jest raczej nieduży, chyba tak do kolana i ma ok roku. Ja też cały czas ogłaszam oczywiście Korusia.
  2. Jakie super świąteczne fotki, ale się cieszę:)
  3. Monday ja w tym tygodniu wpłacę swoje deklaracje dla Sofii za styczeń i luty.
  4. Jeszcze nie wiem niestety..
  5. Zrobiłam w Ofercie wyróżnione ogłoszenie Gaji ze zdjęciem, ukaże się w środę, jutro zrobię Dorci tylko mam jedno pytanie, które zadałam na jej wątku.
  6. Chciałabym zapytać do kogo jest nr kontaktowy podany na pierwszej stronie?
  7. [quote name='mamanabank']Anita [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 608 404 770 to są moje namiary, które mogą być podawane w ogłoszeniach Saszy lub bezpośrednio do Fundacji [URL]http://fundacja-emir.pl/schronisko/schronisko-info.htm[/URL] pierwszy nr telefonu Sasza nie jest wysterylizowana, a adopcja będzie możliwa po sterylizacji.[/QUOTE] Dziękuję Mamanabank to będę podawać Twoje dane, bo gdyby się ktoś odezwał to na pewno napiszesz o tym na wątku:)
  8. Trafił do dobrych ludzi i pokazał im jaki jest wspaniały:)
  9. A ja chciałam zapytac jakie dane teraz dawać w ogłoszenich Saszy, bo wiem ze fundacja Emir często wymaga żeby były dawane namiary do nich jak przejmują opiekę nad jakimś psiakiem.
  10. Lilith czyli ja w ogłoszeniach mam podawać ten nowy nr tel i mail bo ja cały czas daję namiary na Ciebie:lol: I już pytałam ale mi nie napisałaś którym maluchom zrobic pogrubione ogłoszenia ze zdjęciem w Ofercie, mogę zrobic narazie dwa, chyba że jedno z nich zrobic Dorci?
  11. Dziewczyny jak bedziecie mogły to może zróbcie Dorci zdjęcia, na których widać ze jest malutka, więc moze na rękach i jak stoi lub siedzi przy człowieku.
  12. [quote name='leni356']Sasza jedzie do DT pod Warszawą, Mamanabank z Łowicza ją przewozi, pojawi się na pewno na wątku i zda relację[/QUOTE] Czyli Sasza nadal jest do ogłaszania? Bo ja jej ogłoszenia tez robię i koresponduję z panią, która też stara się znaleźć jej dom.
  13. Lilth powiedz którym maluchom zrobić ogłoszenia z fotkami w "Ofercie", to jutro porobię, narazie moge zrobic dwa ogłoszenia, a może jedno Dorci a jedno któremuś szczeniaczkowi?
  14. Ale te fotki Dorci z Korcią są po prostu wspaniałe, widać są pokrewnymi duszami:)
  15. [quote name='evl']Mała czarna siedzi z jamniczką, szczeniakiem i drugą jamnikowatą suką w boksie dla szczeniąt, więc zgadza się z innymi psami. Jest naprawdę mikroskopijna. Wkleję ONka i tę mikro-ONkę na adopcyjny wątek owczarków. ladyS., witaj z powrotem :multi:[/QUOTE] Dzięki Evl a wiesz może w jakim wieku jest ta malutka czarna sunia i jamniczka?
  16. Dziewczyny napiszcie proszę coś więcej o tej malutkiej czarnej suni z postu 1369 i tej jamniczne z postu dalej, zgłosila się do mnie pani któa chciałaby zaadoptować sunię lub pieska ale musi byc to maleństwo bo pani ma malutkie mieszkanie i juz jedna sunięstaruszkę w domu. Psinka musi być łagodna dla jej suni i w wieku tak ok 1-4 lata. A ja tez jestem bardzo ciekawa czy kroi sie w Zmościu domek dla Saszy?
  17. Ale może MMD rodzinka, jednak da sie przekonać i na Nowy Rok Ci Korusia sprezentuje, w każdym razie tego Tobie, Korusiowi i nam życzę z całego serca :) Poproszę Anię - kierowniczkę schroniska żeby porobiła mu jakieś nowe, fajne fotki, myślę że przydałyby sie takie poza boksem, na których widać jaki Koruś jest śliczny.
  18. Ale z tego co mówiła Dorka to pracownicy skarżyli sie że jest do nich agresywny, chociaż nie wiem w jaki sposób tą agresję okazywał bo nikogo nie ugryzł. W każym razie najlepiej dla Misia byłoby gdyby ktoś go przygarnął lub żeby znalazł się jakiś hotelik który chciałby go trzymać i na który dałoby radę zebrać fundusze.
  19. Moja siostra teraz pisała taki artykuł o zwierzętach do nowej gazety, która ma się ukazać po nowym roku, niestety nie znam nawet tytułu,w każdym razie pani, która wydaje ta gazetę pomyślała że warto byłoby zamieścić jakieś ogłoszenia psiaka i kotka, które szukają domu, dzisiaj mamy wysłać maila z propozycjami, ja wybrałam Lady i kociczkę która jest u nas w schronie, którą strasznie pogryzł pies i nie ma ogonka i łapki. Może coś z tego wyjdzie, jak ta pani zdecyduje że da te ogłoszenia tro napiszę.
  20. Ja też życzę wszyskim, którym los Czarusia nie był obojętny wspaniałych Świąt, wszystkiego co najlepsze dla naszego psiaczka i całej jego rodzinki, no i oczywiście dla dobrej wróżki, która przyjechała po niego karetą:loveu:
  21. Aniu a ja życzę Ci mimo wszystko spokojnych Świąt, bo pełne miłości będą na pewno:) Wszystkiego co najlepsze Aniu i moc uścisków:loveu::loveu:
  22. Ja też wszystkim życzę pogodnych, wspaniałych, pełnych miłości Świąt, a maluchom życzę aby zaraz po świętach zaczeli dzwonić wspaniali ludzie, którzy będą chcieli dać im dobre domy.
  23. Słodziaki:) ale Lilcia ma taką samą mine jak moje sunie miały kiedy był u nas przez kilka dni mój uratowany Misiaczek, mina pt: zabierzcie to małe ode mnie:):)
  24. Białe psiaki maja to do siebie że wyglądają młodo i to jest piękne, tylko pozazdrościć:)
  25. To super ze coś się rusza:) wczoraj zrobiłam jeszcze maluchom dodatkowe wspólne ogłoszenie na gumtree warszawa. Z niecierpliwością czekam na fotki Jaguni:loveu:
×
×
  • Create New...