Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Aniu ja będę robiła Sebulkowi ogłoszenia na gumtree warszawa, cafeanimal i adopcjapsa, będą kilka razy w tygodniu odnawiane. Myślę że Lilith mogłaby mu zrobic śliczny banerek:) Ale on cudowny jest aż sie napatrzeć nie można:)
  2. Jakie cudo:) przyłaczam się do ogłaszania choć pewnie wiele tych ogłoszeń ze względu na ilość psiaków jakie ogłaszam nie bedzie ale zawsze coś. Aniu uratowałaś mu życie:loveu:
  3. Dzięki dzisiaj porobię Toro ogłoszenia:)
  4. Monia czekam na tekściki do ogłoszeń:)
  5. Mtf prześlij mi nr swojego konta na PW, to cosik dorzucę:)
  6. to czekamy na zdjęcia malucha, Aniu jak dobrze że to Ty tamtędy jechałaś:loveu:
  7. [quote name='Marzenuś']Takie same ale tańsze są na allegro :) Egzamin zaliczony :) 70% :)[/QUOTE] To super, gratulacje :):)
  8. masz racje Bico to był bardzo szczęśliwy dzień, a najszczęśliwszy był dla maluchów:) A bardzo pracowity dla naszych super dogomaniaczek i oczywiście TZ Lilith. Podziękuj mu od nas Lilith:)
  9. Marzenka ja też mocno kciuki trzymam, poooowodzenia i nie dziękuj:)
  10. A jak Dorcia zareagowała na nowe miejsce?
  11. Ale przeciez po to jest wątek żeby pisac na nim, a może któraś z dziewczyn które uczestniczą w tym watku mogłaby podać swoje dane jako namiary do ogłoszeń, byłoby chyba łatwiej...
  12. Super że psiaczki już w nowych domkach i że szczęśliwie dotarliście do domów, zrobiliście kawał dobrej roboty:loveu:. Ja również przyłączam sie do prośby Marlenki, pani Ala naprawdę potrzebuje naszej pomocy.
  13. Bardzo sie cieszę:multi:, a czy będziemy mogły liczyć na jakieś fotki z nowego domku?
  14. A ja mam jeszcze jedno pytanie, w ogłoszenich daje namiary na Neczkę, a ona w podpisie ma informację że na watkach i PW nie odpisuję, więc jak nie pisze na watkach to skąd bedzie mozna się dowiedzieć czy ktokolwiek z ogłoszenia sie zgłaszał??
  15. Ja tez robie cafeaanimal na bieżąco i gumtree a pewnie wchodzi w grę tylko Warszawa, więc może podzielimy sie Marlenka szczeniaczkami i porobimy im na tych dwóch portalach indywidualne ogłoszenia jak już dobre fotki bedą?
  16. Marzenuś co do uporzadkowania wątku to moze zabierzemy sie za to jak porobisz nowe fotki i ustalisz z p.Alą które psiaki teraz ogłaszać. Wiadomo że nie może ich byc całe mnóstwo bo nie damy rady, ale te najbardziej nadające sie do adopcji i te które szybko trzeba wyadoptować trzeba ogłaszać na początku. Myslę ze tak trzeba się do tego zabrać jak uważasz?
  17. Margoś jest śliczny:loveu:, czyli rozumiem że na Wawę moge go ogłaszać? Jutro bedę mocno trzymała kciuki i z nieceirpliwością czekała na wieści, powodzenia dziewczyny:loveu:
  18. Porobie suni moje stałe ogłoszenia i bedę odnawiać;) Monday to jak Ty Sofii robisz gumtree warszawa to ja będę robic gumtree kraków, wtedy będzie miała odnawiane w dwóch miastach żeby się nie dublować, ok?
  19. ja pani Alinie dopiero kilka dni temu przesłałam link do wątku to pewnie musi się w nim zorientować tak jak wszystkie nowe osoby, ale jak będziemy na bieżąco pisać jakie dokłądnie psiaki ogłaszamy to nie będzie problemu. Ja moge też w ogłoszeniach które daje podawać swój tel, a co do charakteru psiaków i wymagań adopcyjnych będę się konsultowac z p.Alą.
  20. Mozna podawac tez telefon p.Aliny - koleżanki p Ali, wyśle Ci na PW tylko trzeba powiedzieć jej jakie psiaki ogłaszamy żeby wiedziała w razie jakiegoś chętnego domku. Pani Alinka śledzi wątek ,więc myslę że tu tez smiało mozna pisać kto jakiego psiaka ogłasza, a ona przeczyta.
  21. Monday ja zaczne robić Sofi ogłoszenia w weekend, przepraszam za opóxnienie, co do tekstu to u mnie z tym ciężko ale coś tam sklecę:)
  22. A to gdzie Dorcia jedzie do DT i dlaczego taka decyzja bo ja jakoś nie w temacie jestem.
  23. Monia możesz powklejac je na wątku, to jakby ktos chciał jeszcze pomóc w ogłoszenich to bedzie miał gotowce:)
  24. Wielkie dzięki Monday, faktycznie dobry pomysł zeby kazdy ogłaszał jakieś konkretne psiaki, no a jak jest jakis pilny do adopcji tak jak teraz te cztery maluch to wtedy robić w więcej osób ogłoszenia. Ja cały czas ogłaszam Asika, ale bidak jakoś nie ma szczęścia, teraz ta pinczerowtą Milę i szczeniaczki tez ogłaszam, na gumtree, adopcjapsa i cafeanimal, więcej ogłoszeń na razie nie dam rady zrobić ale te moje uaktualniam cały czas. Jesli chodzi o psiaki z początkowych postów to tez nie za bardzo sie orientuję, może dziewczyny cos wiecej napiszą:) Monday juz oczyściłam skrzynkę:)
  25. Dawajta zdjęcia Margosia:) :)
×
×
  • Create New...