tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Wychudzony,poturbowany prawie BULMASTIF znalazł domRADOM!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Dzięki dzisiaj porobię Toro ogłoszenia:) -
Wychudzony,poturbowany prawie BULMASTIF znalazł domRADOM!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Monia czekam na tekściki do ogłoszeń:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Mtf prześlij mi nr swojego konta na PW, to cosik dorzucę:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
to czekamy na zdjęcia malucha, Aniu jak dobrze że to Ty tamtędy jechałaś:loveu: -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzenuś']Takie same ale tańsze są na allegro :) Egzamin zaliczony :) 70% :)[/QUOTE] To super, gratulacje :):) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
masz racje Bico to był bardzo szczęśliwy dzień, a najszczęśliwszy był dla maluchów:) A bardzo pracowity dla naszych super dogomaniaczek i oczywiście TZ Lilith. Podziękuj mu od nas Lilith:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marzenka ja też mocno kciuki trzymam, poooowodzenia i nie dziękuj:) -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
A jak Dorcia zareagowała na nowe miejsce? -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ale przeciez po to jest wątek żeby pisac na nim, a może któraś z dziewczyn które uczestniczą w tym watku mogłaby podać swoje dane jako namiary do ogłoszeń, byłoby chyba łatwiej... -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Super że psiaczki już w nowych domkach i że szczęśliwie dotarliście do domów, zrobiliście kawał dobrej roboty:loveu:. Ja również przyłączam sie do prośby Marlenki, pani Ala naprawdę potrzebuje naszej pomocy. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie cieszę:multi:, a czy będziemy mogły liczyć na jakieś fotki z nowego domku? -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A ja mam jeszcze jedno pytanie, w ogłoszenich daje namiary na Neczkę, a ona w podpisie ma informację że na watkach i PW nie odpisuję, więc jak nie pisze na watkach to skąd bedzie mozna się dowiedzieć czy ktokolwiek z ogłoszenia sie zgłaszał?? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ja tez robie cafeaanimal na bieżąco i gumtree a pewnie wchodzi w grę tylko Warszawa, więc może podzielimy sie Marlenka szczeniaczkami i porobimy im na tych dwóch portalach indywidualne ogłoszenia jak już dobre fotki bedą? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marzenuś co do uporzadkowania wątku to moze zabierzemy sie za to jak porobisz nowe fotki i ustalisz z p.Alą które psiaki teraz ogłaszać. Wiadomo że nie może ich byc całe mnóstwo bo nie damy rady, ale te najbardziej nadające sie do adopcji i te które szybko trzeba wyadoptować trzeba ogłaszać na początku. Myslę ze tak trzeba się do tego zabrać jak uważasz? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Margoś jest śliczny:loveu:, czyli rozumiem że na Wawę moge go ogłaszać? Jutro bedę mocno trzymała kciuki i z nieceirpliwością czekała na wieści, powodzenia dziewczyny:loveu: -
Porobie suni moje stałe ogłoszenia i bedę odnawiać;) Monday to jak Ty Sofii robisz gumtree warszawa to ja będę robic gumtree kraków, wtedy będzie miała odnawiane w dwóch miastach żeby się nie dublować, ok?
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
ja pani Alinie dopiero kilka dni temu przesłałam link do wątku to pewnie musi się w nim zorientować tak jak wszystkie nowe osoby, ale jak będziemy na bieżąco pisać jakie dokłądnie psiaki ogłaszamy to nie będzie problemu. Ja moge też w ogłoszeniach które daje podawać swój tel, a co do charakteru psiaków i wymagań adopcyjnych będę się konsultowac z p.Alą. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Mozna podawac tez telefon p.Aliny - koleżanki p Ali, wyśle Ci na PW tylko trzeba powiedzieć jej jakie psiaki ogłaszamy żeby wiedziała w razie jakiegoś chętnego domku. Pani Alinka śledzi wątek ,więc myslę że tu tez smiało mozna pisać kto jakiego psiaka ogłasza, a ona przeczyta. -
Monday ja zaczne robić Sofi ogłoszenia w weekend, przepraszam za opóxnienie, co do tekstu to u mnie z tym ciężko ale coś tam sklecę:)
-
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
A to gdzie Dorcia jedzie do DT i dlaczego taka decyzja bo ja jakoś nie w temacie jestem. -
Wychudzony,poturbowany prawie BULMASTIF znalazł domRADOM!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Monia możesz powklejac je na wątku, to jakby ktos chciał jeszcze pomóc w ogłoszenich to bedzie miał gotowce:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Monday, faktycznie dobry pomysł zeby kazdy ogłaszał jakieś konkretne psiaki, no a jak jest jakis pilny do adopcji tak jak teraz te cztery maluch to wtedy robić w więcej osób ogłoszenia. Ja cały czas ogłaszam Asika, ale bidak jakoś nie ma szczęścia, teraz ta pinczerowtą Milę i szczeniaczki tez ogłaszam, na gumtree, adopcjapsa i cafeanimal, więcej ogłoszeń na razie nie dam rady zrobić ale te moje uaktualniam cały czas. Jesli chodzi o psiaki z początkowych postów to tez nie za bardzo sie orientuję, może dziewczyny cos wiecej napiszą:) Monday juz oczyściłam skrzynkę:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dawajta zdjęcia Margosia:) :)